Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 25 Apr 2014, 3:13

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
Autoškola - cvičisko (kužele a vzdialenosti)
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok Autoškola - cvičisko (kužele a vzdialenosti)
Neviete mi niekto pls povedať, ako daleko by mali byt tie kuzele od seba resp. od auta kedze asi zalezi od typu... chcela som ist trosku potrenovat pred skuskami, lebo mi to vobec nejde ale neviem to nikde najst:( hlavne tie "garaze" ma zaujimaju (sirka, dlzka)...

18 Nov 2010, 17:54
King
King
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Autoškola - cvičisko (kužele a vzdialenosti)
Rozmery som akosi nenasiel, no rozmiestnil by som ich logicky podla toho ako by mi to vychadzalo. Cize treba skusat. Samozrejme ako by mi to minimalne a nie maximalne vychadzalo. Osobne si myslim, ze tam bude nejaky koeficient ktorym sa nasobi dlzka a sirka auta a podla toho sa davaju rozostupy. Pripadne ti mozem poradit, aspon u nas na autocvicisku je to tak, ze aj ked tam nikto nie je, tak na zemi su nastriekane na asfalte bodky. Chod tam ked tam nikto nebude a jednoducho si to zmeraj :D I ked ti nezarucim, ze tie rozmery padnu na tvoje auto, no v reale taktiez nikdy neparkujes do stale rovnakeho miesta :)

http://www.zaciatocnik.sk/wp-content/uploads/2010/07/autocvicisko-auto-389x450.PNG

18 Nov 2010, 18:33
Profil  ICQ  Skype  WWW
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

hehe pekny obrazok:) a asi tam fakt zajdem si to premerat... pozeram ze si tiez z kosic, takze cvicisko mame asi to iste:) len kvoli tomu som to chcela vediet, lebo naposledy som mala pocit, ze mi tie kuzele nahadzal ako mu prislo (boli sme trochu vedla, nie tam kde su znacky) a tie garaze sa mi zdali vzhladom na nase velke auto az velmi uzke... keby islo o normalnu garaz tak snad ani dvere neotvorim...

18 Nov 2010, 19:15
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Ak si dobre pamätám, za čo neručím :D Myslím že inštruktor hovoril že je to cca 1,5 dĺžky auta...
Ale aj tak to nakoniec bude väčšie ;)

18 Nov 2010, 19:41
Profil  ICQ  
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia