Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 01 Aug 2014, 11:49

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10 ] 
Buda s ohradou pre psa
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Buda s ohradou pre psa
Hladam nejaky online obchod kde sa da priamo zakupit buda s ohradou pre psa, alebo aspon ohrada.....Kde je cena a da sa to priamo zaplatit.
Nieco take, ake je na obrazku

Prílohy:

06 Nov 2013, 15:39
King
King
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Buda s ohradou pre psa
Potrebujes na to doklad? Bezne taketo ohrady (voliery) skladaju domaci kutilovia. Par lesenarskych rur, kari siete, plechova strecha, dosky na podlahu, zvaracka, flexa...Do 100€ musis vojst aj s pivom pre pomocnikov.
Ceny mi pridu trosku prehnane...
http://www.voliery.sk/body.php?c=84675

08 Nov 2013, 9:58
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

...keď si to dáš pozvárať nejakej kovoobrábajúcej firme tak ťa to vyjde lacnejšie...alebo ešte lepšie nejakému živnostníkovi (bez dokladu?)...

08 Nov 2013, 10:02
Profil  WWW
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Dakujem moc za odpovede, budem sa snazit najst nejakeho kutila domaceho teda nech mi to spravi bez dokladu, tie ceny sa mi fakt zdaju prehnane - 450,-Eur urcite za to nedam.
Palo

08 Nov 2013, 14:38
King
King
Obrázok užívateľa

Juicy píše:
Potrebujes na to doklad? Bezne taketo ohrady (voliery) skladaju domaci kutilovia. Par lesenarskych rur, kari siete, plechova strecha, dosky na podlahu, zvaracka, flexa...Do 100€ musis vojst aj s pivom pre pomocnikov.
Ceny mi pridu trosku prehnane...
http://www.voliery.sk/body.php?c=84675

Na 100eur zabudni...
Len material ta vyjde nejakych 200...
Tiez som riesil budu pre psa-vyrobena z tatranskeho profilu a zateplena.Material-220eur.
Taka klietka vyjde urcite drahsie.

11 Nov 2013, 8:58
King
King
Obrázok užívateľa

OMG :roll:
Modelova voliera:
rozmery 2x2x2 metre
Na ram potrebujes 24metrov rur. Bezna lesenarska rura (2m dĺžka, 48 mm priemer, 3mm hrubka steny) stoji 5€. Teda potrebujes 12ks = 60€
Namiesto pletiva by som pouzil kari siet rozmeru 2x2m ktora stoji 6€. Potrebujes 4ks = 24€.
Na strechu potrebujes 4m2 plechu. m2 trapezu stoji 3,50€ -> 14€.
Vsetky ceny su za novy material v stavebninach. Ak by som potreboval rury tak by som zasiel do kovosrotu kde ich vies odkupit za takmer tretinovu cenu.
Na podlahu su velmi dobre dosky z paliet, ktore staci prebrusit, v kazdej druhej vacsej firme ich vies ziskat za flasku. Prinajhorsom tam das 15mm osb, m2 stoji 5€ ->20€.
2ks zavesok na dvierka 5€.
Suma sumarum za vsetky nove komponenty 123€.

11 Nov 2013, 11:28
King
King
Obrázok užívateľa

Nejako si zabudol na povrchovu upravu celej klietky...Taktiez spotrebny material ako su elektrody ,rezne kotuce ,brusne kotuce ,nejake panty na dvere atd...
Okrem toho ceny uvadzas velmi vyhodne-v kamennych stavebninach si pripocitaj ku vsetkemu 20%.Zabudni na to ,ze kupis ruru za taku cenu.Mozno tak od ruky-tam si opet treba pripocitat dopravu...
Akom som pisal-pod 200 eur sa urcite nedostanes...

11 Nov 2013, 15:27
King
King
Obrázok užívateľa

Ceny materialu mam od kamarata, ktory robi cenove ponuky v stavebninach...bez zliav...Take polozky ako rezny ci brusny kotuc, elektrody...to najdes v kazdej priemernej dielni, to by som uz zapocival aj praci prasok a vodu, ktoru spotrebujes na vypratie spinavych monteriek. :-D

11 Nov 2013, 15:35
King
King
Obrázok užívateľa

To ze ich najdes v dielni ,neznamena ze su zadarmo.Niekto ich predsa musi zaplatit a pokial majster nie je nejaky filantrop ,tak to ostava na objednavatela zakazky...
Tie lesenarske rury naozaj za taku cenu nezozenies-ani od ruky nie...
Povrchovu upravu som uz raz pisal-mozno ani nie tak draha co sa tyka materialu ,ale pracna...A pracu treba zaplatit...
Take veci,ze "za flasu"-zabudni.To bolo niekedy za sociku,teraz to uz takto nefunguje.

12 Nov 2013, 5:15
King
King
Obrázok užívateľa

dudo02 medzi dobrymi kamaratmi a znamymi to este stale tak funguje, ze za flasku, za pivko, ty pomozes mne dnes ja ti to vratim zajtra...Takmer kazdy vikend chodim pomahat znamym ci uz na stavbu, zahradu alebo s PC a nikdy si nepytam peniaze, dostanem obed, vypijem 2 pivka, odvezu ma domov a mam dobry pocit, ze som pomohol. V nasom kraji este stale funguje srdecnost a ochota. By si neveril ze pred dvoma mesiacmi sme odviezli Aviu paliet z jednej firmy za flasu vina. Predstav si, ze tu Aviu nam zapozical prave kamarat, ktoremu sme pomohli inak a vzal 20€ za naftu. Co povies na to?
Zaplatit pracu za natieranie? OMG ved to robis pre seba...Je jasne pokial by si to robil na kseft tak urcite nie, ale mam pocit ze zadavatel temy to chce pre seba, tak po praci cez vikend predsa nebude pocitat hodiny, ktore na tom stravi aby to niekto zaplatil. O cenach som ti uz raz pisal ak neveris sadni do auta a ukazem ti lesenarske rury za 3,50€ u kamarata ale hned vezmes 20ks. :D

12 Nov 2013, 11:35
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia