Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 01 Aug 2014, 5:44

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
Cierna obrazovka
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Cierna obrazovka
Zdravim, pisem vam s tymto problemom. Vzdy ked zapnem PC tak sa mi zjavi cierna obrazovka. Nic nejde urobit ale normalne ho zapne (pocujem ako pracuje a potom vyhodi ten MS zvuk pri spustani). Zatial to vzdy na prvy reset spusti normalne ale preco mi to robi pri normalnom spusteni ?

Moze mat na to vplyv ze som presiel na ms 7 :roll:

07 Okt 2009, 14:17
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Odkedy máš tú čiernu obrazovku? Od úplného zapnutia, že sa nevieš dostať ani do biosu? V tomto prípade to vyzerá na hw chybu.. skontroloval by som správne zapojenie grafickej karty, kábla do monitora, aj monitor.. ak je možnosť, vyskúšaj iný monitor, kábel, grafickú kartu.

Ak sa čierna obrazovka objaví až vtedy, keď sa má načítavať MS 7 (MS DOS 7?), tak chyba môže byť v ovládači od grafickej karty.. prípadne v inom ovládači. Do núdzového režimu sa vieš dostať?

07 Okt 2009, 16:16
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Proste zapnem a nevidim nic iba ciernu obrazovku. Ale ked dam potom reset tak mi ho nabootuje uplne v pohode...

//autoeditácia príspevku ( 08 Oct 2009, 14:14 )
Prosim :(

08 Okt 2009, 14:14
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Tento problem moze byt sposobeny chybou grafickej karty, skus ju vymenit alebo nahradit druhou ci to bude fungovat. Ja som mal taky isty problem a bola chyba v graf. karte, poslal som na reklamaciu, tu uznali a poslali novu grafiku a ten problem uz nebol.

08 Okt 2009, 14:28
Profil  WWW
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia