Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 02 Aug 2014, 2:20

Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
KONICA MINOLTA 211 - sieťová inštalácia tlačiarne
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok KONICA MINOLTA 211 - sieťová inštalácia tlačiarne
Zdravím, Mám tlačiareň KONICA MINOLTA 211, nainštaloval som ju cez USB plug and play a všetko ide tak ako ma. No potreboval by som ju napojit na router, aby nebola pripojena cez USB ale do vedlajšej miestnosti cez LAN kabel. Router je ZyXEL Prestige 600 series

Keď som ju spočiatku pripojil cez LAN kabel, dal pridať tlačiareň, vybral moznost netowork nie local, tak neviem aky nazov tlačiarne zadať a ďalej ma nepustí. Potom som nainštaloval tlačiareň cez USB a všetko šlo. Tak som šiel znovu pridať tlačiareň cez network zadal ten nazov KONICA MINOLTA 211 a pustilo ma dalej no nakoniec aj tak ked som odpojil USB tlačiareň nešla.

V jednoduchosti povedane, na nainštalovanu tlačiareň, kt mam cez USB potrebujem nastaviť LAN port, cez pridanie portov no neviem čo presne tam mam potom zvolit alebo aku IP zadať (kt IP patri tlačiarni).

Prikladám printscreeny.
Vopred ďakujem za rady.

Príloha:

Príloha:

Príloha:

Príloha:

//autoeditácia príspevku (19 Dec 2013, 19:55)
PROBLEM VYRIEšENÝ!!

V EN manuály bol postup ako zistit IP adresu narozdiel od SK manuálov a zvyšok uz je pohodka..

19 Dec 2013, 20:55
Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia