Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 26 Júl 2014, 19:11

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 151 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalšia

Choď na stránku
Kvalifikácia MS 2014 vo futbale 

Ktorého trénera na lavičke SR by ste si najviac želali?
Vladimír Weiss 35%  35%  [ 25 ]
Pavel Vrba 31%  31%  [ 22 ]
Stanislav Griga 10%  10%  [ 7 ]
iný tréner 24%  24%  [ 17 ]
Celkom hlasov : 71

Kvalifikácia MS 2014 vo futbale
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok Kvalifikácia MS 2014 vo futbale
V júni sa začala kvalifikácia na MS 2014 vo futbale. Zatiaľ len v Strednej Ameriky a Ázii a medzi tímami, z ktorých sa z veľkou pravdepodobnosťou žiadny nedostane na MS, ale koncom júla pokračuje v Ázii už medzi všetkými tímami okrem najväčších favoritov (Austrália, Japonsko, Severná a Južná Kórea) a 30. alebo 31. júla sa bude konať v Rio de Janeiro žreb kvalifikácie, kde budú žrebované skupiny európskej kvalifikácie. Tímy do košov asi ešte nie sú nasadené, budú nasadené asi podľa júlového rebríčka FIFA a vyzerá to, že Slovensko bude opäť nasadené do druhého koša.

Stránka MS: http://www.fifa.com/worldcup/index.html

//autoeditácia príspevku (27 Júl 2011, 17:58)
Slováci budú pri žrebe kvalifikácie MS 2014 v 2. výkonnostnom koši

Rozdelenie košov:

Citácia:
1. kôš: Španielsko, Holandsko, Nemecko, Anglicko, Portugalsko, Taliansko, Chorvátsko, Nórsko, Grécko

2. kôš: Francúzsko, Čierna Hora, Rusko, Švédsko, Dánsko, Slovinsko, Turecko, Srbsko, SLOVENSKO

3. kôš: Švajčiarsko, Izrael, Írsko, Belgicko, Česko, Bosna a Hercegovina, Bielorusko, Ukrajina, Maďarsko

4. kôš: Bulharsko, Rumunsko, Gruzínsko, Litva, Albánsko, Škótsko, Severné Írsko, Rakúsko, Poľsko

5. kôš: Arménsko, Fínsko, Estónsko, Cyprus, Lotyšsko, Moldavsko, Macedónsko, Azerbajdžan, Faerské ostrovy

6. kôš: Wales, Lichtenštajnsko, Island, Kazachstan, Luxembursko, Malta, Andorra, San Marino

Žreb vysielajú v sobotu o 20:00 na ČT 4.

27 Júl 2011, 17:58
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Kvalifikácia MS 2014 vo futbale
fuu polsky aj rumunsky futbal sa pekne prepadli. k losu, dufam, ze nebudeme mat Cechov.
btw, Norsko je tak vysoko v rankingu, ked su v 1. kosi?
Citácia:
Zatiaľ len v Strednej Ameriky a Ázii a medzi tímami, z ktorých sa z veľkou pravdepodobnosťou žiadny nedostane na MS
Mexiko nehra kvalifikaciu v Strednej Amerike? A v Azii hraju len niektore (teda asi tie slabsie) muzstva zatial?

27 Júl 2011, 19:29
Star
Star
Obrázok užívateľa

Tak pre mňa je príjemným prekvapením postavenie Nórska, Slovinska či Čiernej Hory ale Švajčiarsko a Írsko som čakal na lepších miestach
naopak som čakal pre štáty ako Švédsko a Taliansko horšie postavenie.

27 Júl 2011, 20:09
Profil  ICQ  Skype  
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

ten druhy kos je riadne zradny , 3 a 4 su kvalitativna vyrovnane s tym druhym..
Absolutne nerozumiem preco je Norsko v prvom kosi? Mali nejaky uspech? Postupili na MS? ME?

Aj ked nemam nejaku "zelanu alebo nezelanu" skupinu bol by som rad keby sme sa vyhnuli Holandanom ci Cechom

27 Júl 2011, 20:20
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

master23: Mexiko hrá v Strednej Amerike, ale zatiaľ hralo kvalifikáciu len 10 najhorších tímov.

Scorpion90: Koše sú podľa rebríčka FIFA.

A zradný je hlavne Wales v 6. koši.

27 Júl 2011, 22:00
King
King
Obrázok užívateľa

Priamy prenos si s najväčšou pravdepodobnosťou pozriem....čo sa týka jednotlivých košov, tak ak nám bude priať Pani Šťastena, tak môžme vyfasovať celkom, na pohľad, priechodnú skupinu ale ak nie, tak zase veľmi ťažkú skupinu.

Ja osobne by som privítal nejakého škandinávskeho súpera, zaujímala by ma konfrontácia s týmto futbalom, nakoľko už dlho sme nemali takého súpera v skupine....naposledy si pamätám, že sme mali kedysi dávnejšie Švédsko a veľmi sa nám nedarilo....poprípade by nebolo zle z prvého koša Norsko :D

28 Júl 2011, 9:26
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Ako bude kvalifikácia prebiehať: Na MS 2014 môže hrať až 6 juhoamerických tímov

29 Júl 2011, 13:53
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Greece
Slovakia
Bosnia-Herzegovina
Lithuania
Latvia
Lichtenstein

velmi hratelna skupina.
Akurat neviem co mam ocakat od L timov. moc som nesledoval ich vysledky. ale zda sa mi, ze Litva potrapila aj Talianov
a BIH ma dost dobry utok a zalohu, ich obranu moc nepoznam.
utok je dost kvalitny- Dzeko, Ibisevic, zaloha- Misimovic a Pjanic.

samozrejme mame na to byt najmenej druhy, ale myslim, ze mozme byt aj prvy.

30 Júl 2011, 21:58
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

Takze:

GRECKO
SLOVENSKO
BOSNA-HERCEGOVINA
LITVA
LOTYSKO
LICHTENSTAJSKO

Nic moc teda, atraktivita 0 bodov :|

PS: Ten Ronaldo je ale tlusty :lol:

30 Júl 2011, 21:59
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Dufal som, ze dostaneme aspon to Madarsko ci Cesko..., alebo aspon Finsko (maju dobrych fanusikov), ale toto.. :nono: Ked to uz nie su atraktivni superi (aspon nie pre mna), tak snad aspon postupime :sneaky:

30 Júl 2011, 22:04
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Človek v napätí 3 posledné tímy a hovorím si tak konečne zájdem na dobrý futbal Španielsko alebo Anglicko a vytiahne nám Grécko :(. Ale skupina hrateľná i keď pri tých našich výkonoch no mali by sme sa dostať do Brazílie.

30 Júl 2011, 22:26
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

co myslite, kto bude brankar jednotka v kvalifikacii? Kello?
a btw mam taky pocit, ze Greci vzdycky dostanu hratelnu skupinu.

30 Júl 2011, 22:29
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Celkom v pohode, nemá jasného favorita a každý môže stratiť s každým, aj s Lichtenštajnskom, viď tento rok Litva a pre 6 rokmi my. A kamarátovi som dnes vravel, že by z trojice najľahších z 1. koša bolo dobré dostať Grécko, lebo to má vždy najľahšiu skupinu. Aj keď z 5. a 6. koša boli mojimi jasnými favoritmi Faerské ostrovy a San Marino, ale každý deň nemôžu byť Vianoce. Vyzerá to nádejne. :)

//autoeditácia príspevku (30 Júl 2011, 23:42)
Veľmi zaujímavá skupina smrti (skupina A), ktorá je skupinou smrti skoro až doslovne: Chorvátsko, Srbsko, Belgicko, Škótsko, Macedónsko, Wales. Česi majú tiež dosť ťažkú skupinu (B) : Taliansko, Dánsko, Bulharsko, Arménsko, Malta. Skupina H: Anglicko, Čierna Hora, Ukrajina, Poľsko, Moldavsko, San Marino. A šláger Španielsko - Francúzsko v skupine I.

//autoeditácia príspevku (30 Júl 2011, 23:58)
Mimochodom priebeh žrebu sa dá pozrieť aj v animácii na tejto stránke: http://www.fifa.com/worldcup/preliminarydraw/draw.html

30 Júl 2011, 22:47
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

tsssss???
Finsko ma dobrych fanusikov? mozno tak v hokeji...
no podla mna sa na Grekov a Bosancov nechytaju...

inak Srbsko a Chorvatsko v jednej skupine :shock:
to mali losovat este raz :D
alebo k nim rovno dat do skupiny Albansko a Bosnu

31 Júl 2011, 8:17
King
King
Obrázok užívateľa

Podľa mňa je to náročná skupina, v ktorej môže bodovať každý s každým.....Gréci nás tušim porazili v prípravnom zápase 2:0 niekedy v nedávnej minulosti.....Bosna vyhrala v prípravaku tiež navyše u nás 3:2.....Litva dokázala na úvod kvalifikácie ME 2012 zdolať doma Česko 1:0 a trápili aj Španielov.....S Lotyšskom sme už nejakú kvalifikáciu hrali, a dokázali nám streliť gol....no a Lichtenštajnsko to je outsider skupiny, i keď z posledného koša sme mohli vyfasovať aj lepšie.....

Vzhľadom na našú aktuálnu reprezentačnú formu sa obávam, že výkony, ktoré predvádzajú naši futbalisti by na postup do Brazílie nestačili :( Pevne verím, že do začiatku tejto kvalifikácie sa stabilnou súčasťou repre stane Karim Guéde :)

master23 - Kello je v súčasnosti najlepší slovenský golman, pretože Mucha si viacmenej v Evertone počas sezóny ani neškrtne, tak ja by som ako jednotku rád videl Kella :)

Skupina A je dosť ťažká....Srbsko s Chorvátmi...nechcel by som :D ....navyše v poslednej skupine Španielsko s Francúzskom...no ak naši futbalisti nevyhrajú celú skupinu, tak cez baráž asi cesta do BRA nepovedie....eventuálni súperi: Francúzi, Srbi, Česi....

31 Júl 2011, 9:24
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Neviem či si dobre pamätám, ale Bosna a Hercegovina mala v nejakej nedávnej kvalifikácii dosť solídne výkony. A presne ako niektorí spomínajú, je to dvojsečná zbraň: papierovo to vyzerá hrateľne ale v reále medzi žiadnym teamom veľký rozdiel nie je a o body môže prísť každý s každým, tak aby nás niektoré výsledky neprekvapili.

31 Júl 2011, 10:37
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

keď už ste spomínali toho Guedeho, tak Žilina sa ukázala :/ http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

//čo sa týka vylosovania, ja som spokojný, sú tam síce mužstvá ktoré môžu prekvapiť, ale nemusia prekvapiť iba nás, a keď chceme hrať medzi najlepšími, takýchto súperov musíme porážať...

31 Júl 2011, 11:33
Profil  ICQ  WWW
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Ano, myslel som hokejovych fanusikov :D ocakavam, ze aspon podobni budu ti futbalovi.. ved je to jedna krajina, treba fandit hoci aj v sachu. I ked, finsky futbal som v zivote nevidel,, ale Finsko je pre mna sympaticka krajina :P

// hlavne nech su dobri fanusikovia (dufam, ze ich nasa skupina bude mat vela), lebo pozerat na poloprazdny stadion... :roll:

31 Júl 2011, 11:52
King
King
Obrázok užívateľa

DanielDevil píše:
keď už ste spomínali toho Guedeho, tak Žilina sa ukázala :/ http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

ÚBOHÉ :evil: Ja by som na Žilinu zobral transparent v zmysle, že výprasky nedostávajú už iba od európskych veľkoklubov ale aj od amatérov z Islandu (vivat KR Reykjavik) :lol:

31 Júl 2011, 12:07
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

jak ten vtip z minulého roku :D

-aký je tvoj obľúbený tím v lige majstrov?
-Schalke 04 ...a tvoj?
-Žilina 07

:D

31 Júl 2011, 12:08
Profil  ICQ  WWW
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 151 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia