Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 26 Júl 2014, 21:14

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2115 ]  Predchádzajúca  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 106  Ďalšia

Choď na stránku
Minecraft
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Minecraft
nastav skupiny v permission configu

22 Máj 2012, 22:23
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

skus tam dat najnovsi plugin PERMISIONS. Cez co mas ten server vlastne?

23 Máj 2012, 12:05
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

server mam cez svoj hosting

24 Máj 2012, 14:40
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

vytvoreny cez hamachi? Uz ti vlastne idu tie permisie?

25 Máj 2012, 16:08
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

http://www.twitch.tv/greysvk
Kamaratov stream, plny failu a hlasek.. Hlavne pre novacikou.. :)

25 Máj 2012, 21:44
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

caute ludia potrebujem pomoct s minecraft serverom. mam ho cez.bukkit, verzia 1.2.5 a chcel by som to hravat s kamosmi. no a chcel by som tam mat peniaze , neaky plugin na peniaze a plugin Jobs. jobs som si stiahol je to fajn plugin len mi nejako nejde. stiahol som si aj ten plugin Vault bez ktoreho by to neslo. ajtak mi to nejde. som tam admin sa servery bude to cez hamachi. no napriklad odopnem sa a chcem vyskusat ci.Jobs funguju. tak napisem /jobs join Hunter a napise mi ze taky job neexistuje a pritom tak by sa to malo volat. vobec to nejde neviem preco. pozeral som do zlozky plugimov a ani mi nezrobilo precinok pluginu Vaultu cize jak keby mi to server nenacital. to je moj problems jobs a este mi nefunguje Authme plugin na registraciu a este hladam neaky plugin na spawn a home pretoze spawnX mi nejde ani warpoint... prosim ak mi pomozete s tymi peniazkami aby proste boli a stym ako ich zarabat napr. pomocou Jobs alebo alebo iba jednoduchym zabijanim priser (mobbounty som raz skusal a tiez nesiel) dik dopredu

02 Jún 2012, 17:25
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Pokiaľ by si dobre hľadal návody nájdeš.
Máš admin práva na serveri? /OP tvoje_meno (ak to nezmenili, ja som to naposledy robil pred pol rokom)
Máš dobre nastavené permissions?
K Jobs treba aj nejaký economy plugin s peniazmi. Ten dúfam máš.
V návode toho pluginu píšu Vault alebo Register. Skús ten druhý.
Čo si pamätám, tak na autentifikáciu bol dobrý XAuth. Neviem či je ešte aktuálny.

02 Jún 2012, 19:32
Profil  ICQ  
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

94jskub dik za odpoved. ako som pisal ja robim server. a tym padom som aj op. economy plugin mam : iConomy. mam naistalovany vault k jobs ale ako som pisal ako keby mi server ho neprijal proste neurobil zlozku ako napriklad pri jobs. permissions viem ze treba menit ale plugin permissions nemam , ja myslim permissions ako tie ktore sa vytvoria potom ked zapnes server s urcitym pluginom. stiahnuty mam aj register tak skusim. pri jobs pisalo ze treba iCony / BOSEconomy. tak neviem ci staci jedno z toho alebo oby dve. pozeral som jedno video ako na jobs a tam jeden mal iba economy. a permissions mal uplne ine nez mam teraz ja. mal tam napisane ze kolko dostanes napriklad za zombiho ked ho zabijes a teraz ja tam take nemam. asi mal inu verziu nez tedajsia 1.2.5... iconomy som nemodifikoval v tych permissions a ako vravim v jobs nemam take permi. ako ten typek na videjku. skusil som sa de-opnut a skusil som sa zamestnat za normal hraca tak ze som najprv skusil /jobs browse a ono mi napisalo ze nemam ziadne joby k dispozicii. tak som skusil /jobs join Hunter pretoze tak sa vola aspon myslim ten ktory ked napr. zabijes zombiho tak ti da penezi a ono mi znova vypisalo ze taky neexistuje :( fakt si neviem rady. a neviem ci poznate showcase plugin na predavanie ale ani ten mi nejde lebo povodny majitel to prestal vyvijat a dal to na starost niekomu inemu tak teraz ten novy tam nedal download link tak som stiahol neako od toho povodneho majitela a podobne ako pri vault mi server nezrobil zlozku kde by boli tie permissions a tak... dik za radu s Xauth skusim potom teraz som na phone a na spawn a home nieco nevies?

02 Jún 2012, 20:00
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

economy plugin určite len jeden. Určite by sa ti bili.
Showcase bol jeden z najlepších shop pluginov ale väčšinou nefungoval, pretože k nemu bol potrebný ešte nejaký plugin(nespomeniem si na názov, išlo o to, že sa niečo ako UI stiahlo aj každému hráčovi). Odvtedy som ho neskúšal, takže s tým moc neporadím.
S home ani spawnom ti neporadím. Ja som s pluginmi nerobil asi pol roka a dnes sú tam úplne iné pluginy ako boli vtedy. Musíš si nájsť nejaký na aktuálnu verziu.

02 Jún 2012, 20:34
Profil  ICQ  
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

94jakub dik za odpovede Jobs som si uz zrobil , stiahol som si config s dev. stranky bukkitu a uz to ide . teraz mi uz len treba ponastavovat xauth ak pojde , rezidenciu a nieco na spawn.. ten spawn je dost dolezity

03 Jún 2012, 10:26
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

skus essential spawn

05 Jún 2012, 15:09
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

ahojte. potrebujem pomoc s hrou minecraft. Môj pc je Amd Sempron 2400+ ,128 mb grafikou a 1.5Gb ramkou, problem mam s hrou vtedy keď ju zapnem . Naskočí mi čierna obrazovka a napíše "neodosílet správu" (blablabla toto pozná asi každý :D ) a neviem kde je chyba . Proste zapnem čierna obrazovka a nič . Som už zúfalý . K+ tomu kto to vyrieši.

07 Jún 2012, 17:30
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Warez alebo originál?

Ak originál, tak skús nanovo nainštalovať. Staršie verzie ti išli? Nejaké mody?

07 Jún 2012, 18:02
Profil  ICQ  
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

warez , žiadne módy , a ani staršie verz. mi nešli

07 Jún 2012, 19:41
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Tak potom viď. pravidlá :smt006

07 Jún 2012, 19:54
Profil  ICQ  
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Prosim vás...
Nenapísali by ste mi neaky tutorial Zakladne prikazy pre adminov?
Chcel by som hlavne vediet ako vypnut hracovy OP.Za dobri tutorial vád dám :plus:
Dakujem.... :)

08 Jún 2012, 21:24
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

To je taký problém spraviť toto? 5 sekúnd, prvý odkaz.
A väčšina príkazov závisí aj od pluginov. Takže si treba vždy pozrieť permission aj príkazy ku každému pluginu
aby si potom raz neobjavil celý server zničený.

08 Jún 2012, 22:15
Profil  ICQ  
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

pocuvajte nemohli by ste mi prosim najst na bukkite plugin Showcase? ano viem ze je to lahke iba napisat do vyhladavania a je to tam lenze ono mi to nenajde. ak to napisem do googlu tak ten showcase najde len ked otvorim tu stranku s pluginom showcase tak tam pise ze je inactive cize necinny. pisal som na jeden server kde ho maju a som sa ich pytal jak ho nasli pretoze je inactive ze asi im to nepojde a jeden admin namna ze neviem hladat a ze proste keby sa to nedalo najst tak to nepouzivaju s kompatibilnou verziou serveru.

09 Jún 2012, 13:21
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Asi naozaj nevieš hľadať.
Trvalo to 10 sekúnd.

09 Jún 2012, 14:44
Profil  ICQ  
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Mám problém sťahoval som si na minecrafte Texture Pack.Vsetko slo v pohode dal som ho do minecraftu pomocou MCpatcher2.2.2.Šiel som si ho preskúšať ale zrazu mi to neako blblo block hliny s trávou a block Redstonu. :smt017
A mam minecraft1.2.5
Dakujem........ :smt006

Prílohy:
Poznámka: Kuknite.

10 Jún 2012, 14:45
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2115 ]  Predchádzajúca  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 106  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia