Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 25 Júl 2014, 12:11

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 
Napalenie (konvertovanie) videa a napalenie na DVD
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok Napalenie (konvertovanie) videa a napalenie na DVD
Z kamery Sony DCR SR52-E by som chcel napalit videa na DVD. Kedze je to kamera s diskom, tak tie veci je potreba napalit na PC. Stiahol som kratke video do PC, otvoril Nero a chcel napalit. Ten napise, ze format nie je podporovany. Tak som zabol Nero ShowTime ci co to tam bolo, reku ide konvertovat to video, ale napisalo, ze je potrebne zakupit MPEG2 Video Encoder alebo nieco take...

Akym sposobom mam napalit Video DVD? Existuje lepsi program na konvertovanie alebo aky presny program z toho Nera pouzit (cracky a tie ostatne hluposti si najdem na nete)?

24 Jún 2008, 17:08
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Nemas len tak čistou náhodou k tej kamere aj nejaký software? Zvykne byť hlavne kvôli tomuto problému. Ja mám kameru ktorý mi robí veľmi zvláštne formáty súborov keď to len tak prekopírujem ale je k nej dodaný soft, ktorý každé video ktoré označím prekonvertuje tak, ako nastavím.

24 Jún 2008, 17:54
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Problem je, ze ku kamere sa stratilo CDcko a tak k nej nie je nic. Na oficialnej stranke Sony su len hluposti pre pamatovku, to je tak vsetko co tam je.

24 Jún 2008, 18:26
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok 
heker píše:
Problem je, ze ku kamere sa stratilo CDcko a tak k nej nie je nic. Na oficialnej stranke Sony su len hluposti pre pamatovku, to je tak vsetko co tam je.
Tak musíme pohľadať príslušný soft. Ale vidíš. Toto je veľmi dôležitá informácia na ktorú si akosi pozabudol.

Pokukajte v manuáli alebo na škatuli či tam nebude spomenutý soft

24 Jún 2008, 18:35
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Príspevok 
aku ma koncovku ten video subor ?
skus pouzit na prehranie VLC alebo KMPlayer...
a potom to skonvertovat cez ALLOK VIDEO CONVERTER (ak chces link poslem ti cez SS i ked si pisal ze s takym problem nemas)
alebo TOTAL VIDEO CONVETER... a kedze to chces napalit na DVD.. vo formate VOBov, IFO atd... ? mozes to prekonvertovat cez ConvertXtoDVD.. tym dostanes vysledne original DVD subory ktore mozes potom cez NERO napalit ako DVD subory (burn DVD video files) priloha. v tom pripade ani nebude treba konvertovat na iny format ak ti to zakladne video zobere ten CXtDVD... ale ak budes konvertovat na iny format tak si vyber vyssiu kvalitu aby si zbytocne nestratil na kvalite.. ale potom bude subor väcsi.. co je jasne

Prílohy:

24 Jún 2008, 19:09
Profil  ICQ  
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Šu-Do, bol to MPEG2 a koncovka bola vari MPEG.

24 Jún 2008, 20:38
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
ten soft na nahravani je dobry movie maker ale to musis jako cele prehrat do pc .sry za spam jestlis to uz vyresil

24 Jún 2008, 21:18
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia