Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 24 Júl 2014, 6:04

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Nenabija notebook
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Nenabija notebook
Zdravím,
mam taky problem, ze mi nechce nabijat notebook, povodna nabijacka nabijala.. potom ale raz som nabijal a o 10 minut vybuchla a vyhodilo poistky vsetko.. tak som rozobral spalena -> do kosa... kupil som univerzalnu znacky TRUST taka biela na vsetky asusy to ma nastavce.. po prvom strceni nenabilo pol hodku nic.. nahodou sa vysunula NB sa vyplo.. potom uz zacalo nabijat.. potom po dlhsej dobe zas nenabijalo a zas zacalo.. a teraz zase nechce nabijat uz druhy den.. ide cez nabijacku ale nic nenabije cim to moze byt? ze to takto vypadava? podla mna ze neni origo nabijacka s tym toho nic nema mohlo sa daco odpalit? ked hej tak co? baterku nakalibrovat sa neda lebo toto je shitbook.. ASUS VX6 Lamborghini ale je to dost nahovno notebook.. prikladam obrazok.. ak viete co s tym je tak budem vdacny za odpovede

Prílohy:
nabijanie.jpg
nabijanie.jpg [ 70.54 KiB | Zobrazené 279 krát ]
17 Okt 2011, 22:39
Profil  ICQ  WWW
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Nenabija notebook
A sedi ti to napatie adapteru s tou, ktoru potrebuje notebook, aby sa zacal nabijat?

18 Okt 2011, 3:27
Profil  WWW
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Nenabija notebook
ako som uz hore pisal mozno nepriamo ale cez tu nabijacku som uz parkrat nabijal takze ta chybna neni

18 Okt 2011, 8:33
Profil  ICQ  WWW
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia