Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 29 Júl 2014, 14:43

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 40 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku
Ospravedlnenka do skoly.
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Ospravedlnenka do skoly.
Zdravim Pani.

Kedze moji rodicia sa odcestovali a zabudli mi napisat ospravedlnenku a moja triedna je absolutne netolerantna v tejto veci a ja si ospravedlnenku pisat neviem tak sa chcem opytat ci nemate nejaky vzor z nejakeho napr rehabilitacneho centra ci lekarky ci nieco take proste co vytlacim pacnem tam daco daky podpis a meno a mam to.

Len tak pre info chodim do 3 rocnika na strednej ale ospravedlnenky , na to som nikdy nemal talent :D

Dik moc za dake rady. Vazne nechcem dostat za 2 dni neospravedlnene to uz by bola hned tutova 2ka.

15 Jan 2009, 23:35
Profil  ICQ  
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
ked dobre vychadzas s obvodnou, zbehni za nou, kup jej bonbonieru a vymysli si rozpravku, ked len chces zneuzit situaciu, ze je volny byt, tak si 2x rozmysli, ci nie je lepsie mydlit do skoly :wink: rodicia su ako tajni agenti, vycmuchaju aj to, co sa neda :D

15 Jan 2009, 23:41
Profil  ICQ  WWW
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
sak zbehni ako pisal Kibo za obvodnou lekarkou a popros ju ze ci by ti ju nemohla
vypisat... mne tak napisala uz lekarka viacejkrat osprav. ... alebo si vymysli a povedz
jej ze ti bolo vtedy zle a ze si zostal dom a tak ze ci by ti nemohla dat ospravedlnenku

15 Jan 2009, 23:52
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok 
aha co nasiel google :lol: http://www.studentforum.sk/viewtopic.php?f=29&t=87
alebo chod za zubarom ze ta boli zub, on ti tam nic neuvidi, stravis tam 10 minut a este mas aj ospravedlnenku

15 Jan 2009, 23:52
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Chalani toto ma uz napadlo tiez nebol by problem ale hned na prvej mame s triednou a este k tomu budem pisat test z ekonomie takze nemozem vymeskat :D

16 Jan 2009, 0:17
Profil  ICQ  
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
mas kamaratov resp. kamaratky (maju zvycajne krajsie pismo) tak daj im nechti nieco napisu. bud,ze ti bolo zle alebo z rodinnych dovodov. a keby sa pytala profka, na tie rodinne dovody povedz jej, ze toto ju zaujimat nemusi.

16 Jan 2009, 0:26
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
uz som to poriesil , inak nasiel som dost zaujimave niektore peciatky prave a tak :D

ok mozme lock.

16 Jan 2009, 0:38
Profil  ICQ  
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Tak davaj linky... toto ma celkom zaujalo... :D keď nie mňa, tak spolužiakov by to zaujalo určite.. :) :wink:

16 Jan 2009, 1:15
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Ospravedlnenky pre rozne mesta s realnymi peciatkami doktorov a je tam toho viac.

16 Jan 2009, 1:36
Profil  ICQ  
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Len v tom majte prehlad kedy aku pouzijete lebo u nas na skole namatkovo profka uz neraz volala doktorke... ;)

16 Jan 2009, 3:43
Profil  ICQ  
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Príspevok 
My sme na tom ficali celu strednu, joj to boli casy. Bol to dokonaly system (photoshop - rozmazanie, atramentova tlaciaren stara), nedalo sa to zistit az jeden den myslim ze posledny rocnik kamos si zohnal nejaku tlaciaren, doniesol peciatku do ZELENA + mala ciary cez seba, lebo mu dosla cierna farba.Vtedy sa triedny tak nasral a vytiahol z archivu za polroka dochadzky a zistoval ktore peciatky su falosne :oops:

:arrow: Len taka sranda. Spoluziak mal 5 roznych obvodnych lekarok :lol:

Zaver? 3 zo spravania s podmienecnym vylucenim (na dozvukoch sa stratil zaznam o znizenej znamke zo spravania) :lol:

16 Jan 2009, 9:40
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
obnovim starsiu temu
ked mate peciatku tak ako tlacite do ziackej knizky?

12 Feb 2009, 22:26
Profil  ICQ  
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Najlepsie cez atramentovu tlaciaren vytlacit na taku foliu pevnu. Na tej to nezaschne. A hned ako to vytlaci tak to otlacis do ziackej knizky. Vyzera to ako peciatka.

12 Feb 2009, 22:42
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
viper1993 píše:
obnovim starsiu temu
ked mate peciatku tak ako tlacite do ziackej knizky?
do ziackej? otvoris na stred vyhnes opatrne spinky (napr. nozikom) , vyberies stranu kde sa davaju
ospravedlnenky, poprehinas ju v strede aby sa kus vystrela das do tlaciarne no a
pred tym si skusis na A4 papier ze kde ti ju bude tlacit to si uz len nastavis, najlepsie
robit cez photoshop a tlacis... najlepsia je atramentova inac sa ti doje***.. datum dopises

12 Feb 2009, 23:06
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
bullshit najlepsie je to robit ako bolo spomenute obratis v malovani zrkadlovo peciatku. vytlacis ju na foliu, (ak nemas foliu nalep lepacu pasku na kancelarksy papier) a otlac tam kde treba v zivotze nikto nepride na to ze to neje original peciatka :D (typek co falsoval uradne dokumenty takymto sposobom tak mu prisli na to fizli a rozhadzali mu cely byt koli tomu ze im nechcel dat peciatku .. nevedeli pochopit normalne..samozrejme mali povolenie na prehliadku.. bolo tam toho viac)

12 Feb 2009, 23:21
Profil  ICQ  
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok 
sa mi dnes nece ist do skoli tak som sa rozhodol ze si napisem ospravedlnenku :D no a ta sa mi vydarila tak ze vypada jako od mamky a to mam len 14rokov xD este ze viem pisat dobre.... :D

//autoeditácia príspevku ( 30 Sep 2009, 9:22 )
som si napisal ukazkovu ospravedlnenku a to mam len 14 rokov :D

//autoeditácia príspevku ( 30 Sep 2009, 9:24 )
mne sa podarilo napisat ukazkovu ospravedlnenku a to som chalan a mam 14 rokov :) este aj podpis som dal originalny :D

30 Sep 2009, 9:24
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
ako tak pozeram tak by sa ti viac hodila skola ako zostavat doma 8)

30 Sep 2009, 9:30
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Ak je to pravda, tak sa teda volverine95 máš čím teda chváliť. Nechcem sa tu hrať na moralistu, ale toto by som v živote nespravil. Jednoducho mám v hlave istý blok, ktorý mi nedovolí spraviť niečo také. Ale ako vidím, stačí len rok rozdielu a už je myslenie detí iné.

30 Sep 2009, 14:27
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
ok volverine a teraz mi povedz na kery kkt pišeš 3 krat aky si macher a spravil si si ospravedlnenku???

30 Sep 2009, 14:31
Profil  ICQ  
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
A este aj 3x napisal ze ma len 14 rokov asi je na svoj vek fakt hrdy :D

30 Sep 2009, 14:33
Profil  WWW
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 40 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia