Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 20 Apr 2014, 2:55

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 29 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku
Rastovy hormon
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok Rastovy hormon
zdravim... mam taku kontroverznu otazku... mam 180cm a chcel by som aspon 185 az 190 cm ... myslite zeby mi pomohli tabletky na predpis , ktore sluzia na dodavku rastoveho hormonu do tela? mam tesne pred 18-tkou
( viem ze ej to kontroverzna tema, ale doba ide dalej a mozno aj taketo somariny su uz riesitelne... tak len skumam co je a co nieje mozne... tak ma neukamenujte)
dik

29 Júl 2009, 21:04
Profil  YIM  
Moderátorka
Moderátorka
Obrázok užívateľa

Príspevok 
a) myslíš, že ládovať sa hormónmi je rozumné riešenie?
b) čo myslíš, aké percento ľudí na tomto fóre má s niečim takým skúsenosť a vie ti teda dať fundovanú radu?
c) skôr by som to riešila s nejakým lekárom, alebo by som sa jednoducho zmierila so 180 cm, čo na muža nie je vôbec málo. Sú chlapi, čo majú 160cm. Tí majú problém, nie ty.

29 Júl 2009, 21:53
Profil  ICQ  
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
ked s mojou vyskou su spojene viacere nevyhody... znizeny bojaschopnost s vyssimi chlapmi a tak.. proste bral by som viac.. ale som spokojny ze mam aspon tolko. .hmm najhorsie ze som najvyssi z rodiny..... a to nieje dobry predpoklad na dalsi rast:(

29 Júl 2009, 22:05
Profil  YIM  
Moderátorka
Moderátorka
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Aká bojaschopnosť? Nežijeme predsa v praveku, nemusíš bojovať o väčší kus mamuta. 180cm je v pohode, a to ti hovorím z pohľadu ženy. Chodievaj pravidelne do posilky, trošku si vyformuj postavu a žiadnych 5-10cm nebudeš pre zvýšenie sebavedomia potrebovať.

29 Júl 2009, 22:16
Profil  ICQ  
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
predpokladam ze to chces kvoli nejakemu sportu, no nech je to akykolvek sport, daj si otazku: stoji ti to zato? mat pocit ze si vyhral ale len vdaka nejakej ampulke ktoru do seba tajne ladujes?

a inac k HGH asi tolko, zvysi ti narast svalovej hmoty aj kosti aj podporuje mineralizaciu kosti, ale zazraky od toho necakaj tipujem max 2-4 cm, navyse ak by si sa nim ladoval dost je velmi pravdepodobne ze by sa ti spravili "neandrtalske" obluky nad ocami a vyzeral by si jak z praveku, takisto sa ti mozu dost zvyraznit ine kosti na tvari (hlavne celust, podobny efekt maju aj steroidy)
a ked uz mas problemy s vyssimi chlapmi, co takto prejst do nizsej vahovej kategorie ? :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Growth_hormone ak sa ti chce citat :)

29 Júl 2009, 22:20
Profil  ICQ  
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
vendo.. prave preto to riesim teraz, pretoze som este v raste a rastovy hormon by nesposobil neandertalske obluky... to je to.. ze po 21 by sa uz dialo toto. .stala by sa zomna opica.. ale teraz ked este rastiem tak myslim ze by bolo vhodnejsie to teraz.. aj 4 cm su lepsie ako nic... o vahovu aktegoriu ani tak nejde ,ekd chces dat kop na hlavu :wink:

29 Júl 2009, 22:52
Profil  YIM  
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Myslim si, ze to nieje vhodne cpat sa s nejakym hormonom, nieje to vobec zdrave, ved svoju vysku mas koli genom rodicov, nesnazil by som sa na tvojom mieste to ovplyvnit umelo.
A dalsia vec....take ze nizsi clovek je obratnejsi pri suboji nic? :)

29 Júl 2009, 23:13
Profil  WWW
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
lubos , ale ja niesom thajcan:D niesom najmensi. .siroky v ramenach som a tak.. len vyska.. akoze neisom najnizsi.. v triede sme vsetci zhruba rovnako.. ale mne ide o konecnu yvsku .. proste chcem byt chlap.. zjednat si respekt ked treba a tak.. a myslim ze mensi obratnejsi patri vo welterovej kategorii.. ja by som mieril skor do supertazkej.. ta sa mi lubi viac.. :D

29 Júl 2009, 23:31
Profil  YIM  
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Masaker píše:
lubos , ale ja niesom thajcan:D niesom najmensi. .siroky v ramenach som a tak.. len vyska.. akoze neisom najnizsi.. v triede sme vsetci zhruba rovnako.. ale mne ide o konecnu yvsku .. proste chcem byt chlap.. zjednat si respekt ked treba a tak.. a myslim ze mensi obratnejsi patri vo welterovej kategorii.. ja by som mieril skor do supertazkej.. ta sa mi lubi viac.. :D
ja mam 177cm a bojove umenia robim uz nejaky ten piatok, ano je to nevyhoda, ked si nizsi, ale ak vies ako nato da sa vyhrat aj stym, ak premyslas nad drahou profika, radsej sa venuj treningu ako zratiu hormonov, ktore ti aj tak nikto legalne nepredpise s tvojou vyskou

29 Júl 2009, 23:44
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Masaker píše:
vendo.. prave preto to riesim teraz, pretoze som este v raste a rastovy hormon by nesposobil neandertalske obluky... to je to.. ze po 21 by sa uz dialo toto. .stala by sa zomna opica.. ale teraz ked este rastiem tak myslim ze by bolo vhodnejsie to teraz.. aj 4 cm su lepsie ako nic... o vahovu aktegoriu ani tak nejde ,ekd chces dat kop na hlavu :wink:
nie, diat sa to bude v 18 aj 35
a kop na hlavu nema s vyskou nic spolocne (teda len velmi malo) a rozhodne narastom kosti ho nedosiahnes "lahsie" alebo "lepsie" ak nato nemas slachy a natiahnute svaly tak ho nedas ani ked budes mat 210cm :wink:
a btw, myslis si ze aj keby sa ti ho podarilo dostat na predpis ze to je lacna zalezitost? nepovedal by som.........

29 Júl 2009, 23:44
Profil  ICQ  
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Nie som si istá, ale rastový hormón ti tuším môžu podávať len vtedy, ak máš naozaj poruchu rastu, čo ty nemáš, keďže máš 180cm. :)

30 Júl 2009, 9:06
Profil  ICQ  
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Masaker píše:
:?:
nic proti Tebe, ale aky si dobry v tom sporte, ktory robis? ja som sa bojvymi sportami zaoberal iba chvilu a kop do vysky hlavy nikdy nebol problem ani ludom o 10cm vyssim (mam tiez nieco malo cez 180)
a okrem toho nechapem naco by chcel niekto kopat do hlavy stojacemu ak nerobis taekwon do :roll: pri ostatnych kontaktnych akurat tak stratis rovnovahu, alebo moje oblubene bolo vysoko kopajucim chytit tu nohu a drhu mu bez vacsich problemov podkopnes

P.S. je taky problem trosku vyskocit?

30 Júl 2009, 11:57
Profil  ICQ  
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Masaker, tebe je to zbytocne. To by som mal ja a mne podobni (173cm) zhanat rastovy hormon, nie ty.

30 Júl 2009, 12:29
Profil  Facebook  
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Kazdy lekar ta posle kade lahsie, ked s tym za nim dojdes. Teda pokial nemas tucne konto v banke. To by si mozno skor nieco dosiahol.
Tu mas clanok:
http://www.trener.sk/vyziva/doping-v-sp ... ormon.html

30 Júl 2009, 14:07
Profil  ICQ  
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
to ti fakt ide o 5 centy?ved si iba popleties zdravy organizmus

30 Júl 2009, 15:12
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
vyska ako vyhoda v boji? dost na pobavenie ;)
Ak nevies vyuzit co mas prehras tak ci tak a nijaka vyska ti nepomoze. Apropo rastovy hormon, ako vies ze ta to "natiahne" do vysky?
Steroidy su vlastne rastove hormony a neviem ze by ludia co ich beru cely zivot boli nadpriemerneho vzrastu (ronnie, arnold atd) :lol:

30 Júl 2009, 15:22
Profil  ICQ  WWW
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
dair: spravil si zasadnu chybu.. rastovy hormon nieje steroid.. je to presna kopia.. alebo cisty rastovy hormon , ktory ti vylucuje telo.. .nastzuduj si to prosim ta... steroidy maju posobisko v peceni a su toxicke.. rastovy hormon nie...
.... ide mi o to proste hccem byt vyssi.. aj v dave.. a tak.. vyssi ludia maju respekt.. inac mam 182.. ale to nieje podstatne teraz.. mne islo len o to co si myslite.. ci by to pomohlo... poznam doktora, ktory by nemal problem predpisat... aspon si myslim... , poznam ludi co pracuju v endokrynologickom ustave a su s tym denne v styku. .cize zohnat nieje problem.. cize sa pytam o funkcnost a o nebezpecenstvo.. precital som o tom vela.. ale to su vedci.. chcem nazor normalnych ludi... ( niesom jednoznacne za skusanie niecoho takeho na sebe.. len sa pytam ci by to malo efekt.. )

30 Júl 2009, 20:51
Profil  YIM  
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Masaker píše:
dair: spravil si zasadnu chybu.. rastovy hormon nieje steroid.. je to presna kopia.. alebo cisty rastovy hormon , ktory ti vylucuje telo.. .nastzuduj si to prosim ta... steroidy maju posobisko v peceni a su toxicke.. rastovy hormon nie...
.... ide mi o to proste hccem byt vyssi.. aj v dave.. a tak.. vyssi ludia maju respekt.. inac mam 182.. ale to nieje podstatne teraz.. mne islo len o to co si myslite.. ci by to pomohlo... poznam doktora, ktory by nemal problem predpisat... aspon si myslim... , poznam ludi co pracuju v endokrynologickom ustave a su s tym denne v styku. .cize zohnat nieje problem.. cize sa pytam o funkcnost a o nebezpecenstvo.. precital som o tom vela.. ale to su vedci.. chcem nazor normalnych ludi... ( niesom jednoznacne za skusanie niecoho takeho na sebe.. len sa pytam ci by to malo efekt.. )
efekt by to pri dlhodobom uzivani malo urcite, bohuzial velmi pravdepodobne by boli aj vedlajsie ucinky, kedze by si ho musel brat celkom dlho
vyssi ludia maju respekt? :D , myslim si ze nie len mne ale aj inym by bolo jedno ci ten špak hodil nizsi a tucny ci vyssi a svalnaty, aj tak by som po nom skocil a snazil sa mu rozbit nos
ak respekt nemas tak ho ani neziskas, to nieje taka vec ktoru vezmes z dlazky a pouzijes, ten bud mas alebo nemas

30 Júl 2009, 22:10
Profil  ICQ  
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
dair píše:
Steroidy su vlastne rastove hormony a neviem ze by ludia co ich beru cely zivot boli nadpriemerneho vzrastu (ronnie, arnold atd) :lol:
No to si teraz zadrel dobre :roll: :roll: :lol: :lol:

30 Júl 2009, 23:45
Profil  WWW
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Masaker píše:
ked s mojou vyskou su spojene viacere nevyhody... znizeny bojaschopnost s vyssimi chlapmi a tak.. proste bral by som viac.. ale som spokojny ze mam aspon tolko. .hmm najhorsie ze som najvyssi z rodiny..... a to nieje dobry predpoklad na dalsi rast:(
Toto čo je za kravinu, bojaschopnosť. Nezáleží na výške a na váhe súpera, však sa pozri na 160 centimetrových šikmookých, čo vedia napr. kung fu a roznosia 2 metrovú, poltonovú, vyholenú gorilu :D. V boji ide o rýchlosť a správne načasovanie. Darmo že si medveď a nevieš sa biť, nejaký zasran ti utankuje na krk bu budeš chrčať na zemi. A rastový hormón? Daj si a zdochneš v 30.

30 Júl 2009, 23:56
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 29 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia