Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 02 Aug 2014, 0:32

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 291 ]  Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Ďalšia

Choď na stránku
Seriály z detstva
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
King
King
Obrázok užívateľa

Príspevok 
neviem ci je tu spomenuty emil z lunebergu :D kolnicka hej bum tralali, hej kolnicka hej bum tralala. som rad ze si bum tralali hej kolnicka hej bum tralali? nejak takto...

04 Feb 2009, 19:51
King
King
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Poziarnik Sam RuleZZZ :wink:

04 Feb 2009, 20:54
Profil  ICQ  Skype  Pokec  Facebook  WWW
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Macko Uško jeden z naj večerníčkov čo bol, a až teraz som zistil že je to Polská, produkcia...

04 Feb 2009, 21:11
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
SchYzo píše:
a pls niekto poradte neviem si spomenut na nazov takeho kresleneho serialu tiez ho davali daaavno asi na STV tusim vtedy este ani markiza nebola taki typkovia asi nejaki ufoni tam chodili na takej tusim zelenej vesmirnej lodi :D
uz som to nasieeeeel http://www.csfd.cz/film/103825-dobrodru ... gittarius/ to bola pecka dakedy ked som bol krpec

04 Feb 2009, 21:43
Profil  ICQ  Skype  
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
MP4-24 píše:
Poziarnik Sam RuleZZZ :wink:
suhlas :wink: najoblubenejsia rozpravka detstva

04 Feb 2009, 21:43
Profil  ICQ  
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Jurošíííík !!!

05 Feb 2009, 0:22
Profil  ICQ  
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Boze take somariny slovenske ste pozerali :D Ja som frcal permanentne na superMaxe plnom kockopsa,arnoldovych patali,neuveritelnych dobrodruzstvych rudla a koumaka,animaci,kouzelny kmotricci,fix a fox,Kybernet ale to nebola rozpravka, a take supy proste jedno bolo o takych vtakoch oni normalne zili vsetci taka rodina to bolo kreslene a pekelne srandovne ale nikde som nenasiel ako sa to vola, a to urcite nikdo z vas nepozna :) potom aj normal seriali take chuck finn, konecne zvoni, kenan a kel to bolo drsne :) , tajuplny svet alex mcckove to taka ona mala schopnosti sa mohla roztopit na tekutinu a tak :D , zazracny skolsky autobus, potom taky serial na STV o takych mimozemstanov, sa to volalo tusim ze Taky normalny mimozemstania =D a potom este moji rodicia mimozemstania to ma najviac bavilo , potom vesele obludy na supermaxe to uz bolo kreslene .. na ct1 chodil taky serial take o nejakom chalanovi v 70. rokoch v amerike on mal vzdy nejaky problem napriklad raz sa bal zubarky no a on si vzdy nieco hovoril pre seba takym dospelym hlasom ale netusim ako sa to vola , potom este na supermaxe alisa to pochopi alebo tak nejak nie :D a este ctyrlistek garciu =) sestra pozeravala skolu zlomenych srdci ale to ma nebavilo, potom chodil taky serial uplne odveci tam vsetko bolo , take zo strednej skoly ako keby a to fakt uplne som odpadaval len to si nevzpomeniem na to :D musim to najst a este jeden serial tiez peklo uplne o takych 2 chalanoch mladych jeden mal otca takeho co pocuval beatles uplny fanatik a oni robili tiez nejaku hudbu ti dvaja jeden vyzeral uplne ako deges a ten druhy bol normal to bolo tiez na supermaxe :D no a toto boli rozpravky/serialy na urovni , nie tie slovensko-madarske vykopavky ci sikmooke bezduche vymlacovacky ... :)

12 Feb 2009, 18:04
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
nepopieram kvalitu niektorych veci zo supermaxu (take Arnoldove patalie, to bolo suprove) ale hovorit o nasej povodnej tvorbe ktora este vtedy za nieco stala ze je to vykopavka (Jurosik, Od Kuka do Kuka, Macko Usko, Pa a Pi, Matko a Kubko, atd...)....niekde sa stala chyba...

12 Feb 2009, 19:19
Profil  ICQ  Facebook  Twitter  WWW
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Príspevok bájky za socializmu..
som ročník 1978..asi málokto si spomenie na tieto seriály ktoré o chvílu spomeniem..vtedy boli len 2 tv programy ale bolo sa na čo pozerať aspoň z môjho pohladu..prvá haluz-tá nemala chybu-OSMIJANKO-začalo to tým že bol záber na dvere na ne sa nakreslila velká osmička potom sak nej pridali ksicht ruky a nohy a vzápäti postavička ožila.. no blud..dalšia haluz-Na POLICI v HRNCI TAM VOLACO MRNCI,TAKE OCI MALO SKORO MA ZOZRALO..Marián Labuda v úlohe kocúra a jedna celkom pekná herečka v úlohe myši,to bola moja srdcovka a do tretice-CUKRIK JANIK-no obalené lízatko bolo v hlavnej úlohe..chodili aj zahraničné seriályokrem ruských aj jeden belgický-o lietajúcich psoch boli traja dve malé šteniatká a ich strýko FEDOR,zaujímavosťou bolo že lietali pomocou uší..další madarský Strážmajster Piťko o policajtovi na motorke :smt009

22 Feb 2009, 0:22
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: bájky za socializmu..
tangaran píše:
som ročník 1978..asi málokto si spomenie na tieto seriály ktoré o chvílu spomeniem..vtedy boli len 2 tv programy ale bolo sa na čo pozerať aspoň z môjho pohladu..prvá haluz-tá nemala chybu-OSMIJANKO-začalo to tým že bol záber na dvere na ne sa nakreslila velká osmička potom sak nej pridali ksicht ruky a nohy a vzápäti postavička ožila.. no blud..dalšia haluz-Na POLICI v HRNCI TAM VOLACO MRNCI,TAKE OCI MALO SKORO MA ZOZRALO..Marián Labuda v úlohe kocúra a jedna celkom pekná herečka v úlohe myši,to bola moja srdcovka a do tretice-CUKRIK JANIK-no obalené lízatko bolo v hlavnej úlohe..chodili aj zahraničné seriályokrem ruských aj jeden belgický-o lietajúcich psoch boli traja dve malé šteniatká a ich strýko FEDOR,zaujímavosťou bolo že lietali pomocou uší..další madarský Strážmajster Piťko o policajtovi na motorke :smt009
som sice o 10 rokov mladsi ale ten osmijanko a na polici mi nieco hovori...a tych psov si pamatam tiez! :D

22 Feb 2009, 0:48
Profil  ICQ  Skype  
Flash coder
Flash coder
Obrázok užívateľa

Príspevok 
skazatoN píše:
Boze take somariny slovenske ste pozerali :D Ja som frcal permanentne na superMaxe
no ale ked sme my boli maly tak bol maximalne.. ako sa to volalo? jaaj skyone to bola vtedy hitovka zahranicna TV cez "satelit" :D tam chodili ine veci ako napr transformers.. no to som bol ete v skolke to bol daky rok 1990-91.. a potom o par rokov to prehodily na cartoon network a ten slape dodnes..

naj rozpravka z detstva je urcite Jurosik alebo Ninja korytnačky..

23 Feb 2009, 1:19
Profil  ICQ  Skype  Pokec  Facebook  WWW
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
No ja si pametam ze som mal este na kazetach : No počkaj! a Krtka
potom na stvcke chodilo Bob a bobek :D a rumburak :D a neskôr prisiel Tom a Yerry a Disney-ovky

23 Feb 2009, 19:42
Profil  ICQ  
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
(ak nespravna tema, čert to vem :D)
Neviete ako volal ten serial, co boli tam zenska a muz detektivovia? Nejake pobrezie alebo nieco s Miami bolo v nazve. Celkom dobry serial to bol.
(ten herec co hral toho chlapika detektiva, bol plesaty)
Chodilo to na markize, asi 2-3roky po tom, co zacala vysielat(1999-2000)

Horiace pobrezie nemam na mysli.. :))

23 Feb 2009, 22:36
Profil  ICQ  
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Mama , otec , deticky , vidlicky potom hadky bum bac :-D Miazgovci pecka

16 Mar 2009, 22:20
King
King
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Neviem, či už niekto spomenul...

http://www.csfd.cz/film/113315-willy-fo ... kai-isshu/

http://www.port.sk/pls/fi/films.film_pa ... topic_id=1

http://en.wikipedia.org/wiki/Supergran

Bol ešte jeden starý (americký?) seriál (okolo r. 1985?), bol tam chlapec a mal kamaráta - robota, čo bolo také malé lietajúce ufo, mal veľké oči a oranžovú farbu, ten bol "dorbý" ale bol tam aj čierny, ten bol akože zlý. Keď sa dobre pamätám, ten chlapec mal aj psa. Bolo to ale tak dávno, na názov si neviem spomenúť. :(

16 Mar 2009, 23:46
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Príspevok 
medzi moje srdcovky patria:
Lietajuci medvedikovia
Emil
Majster Eder a skriatok Pumuckl http://www.csfd.cz/film/118479-meister-eder-und-sein-pumuckl/

20 Mar 2009, 19:31
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Príspevok 
nooo prihliadnuc k tomu ze som bola maly zavislak na rozpravkach tak je ten zoznam trosku dlhsi ale zboznovala som krtka nasi mi museli aj omalovanky kupovat :lol: a samozrejme ta klasika co bezala vo vecernickoch matko a kubko,no pockaj zajac,lolek a bolek,macko usko,a je to,pa a pi,miazgovci,jurosik,maxipes fik,kremienok a chocholusik ci jak sa to volalo :lol: aj z bambulky som musela vidiet kazdy diel...potom som bola kusok starsia a prisli tie rozpravky ako smolkovia,kacerovo,chip a dale,tom a jerry,gumkaci no a dnes ficim na rozpravkach z minimaxu asi som vecne dieta :D minule som bola u sesterky a vyzera to tak ze ide v mojich slapajach u nich sa od rana do vecera musia pozerat rozpravky...mile ked vam 2-rocne dieta diktuje co sa ide pozerat :D

//dokelu som zabudla na poziarnika sama :lol:

24 Mar 2009, 21:15
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Wishmaster píše:
(ak nespravna tema, čert to vem :D)
Neviete ako volal ten serial, co boli tam zenska a muz detektivovia? Nejake pobrezie alebo nieco s Miami bolo v nazve. Celkom dobry serial to bol.
(ten herec co hral toho chlapika detektiva, bol plesaty)
Chodilo to na markize, asi 2-3roky po tom, co zacala vysielat(1999-2000)

Horiace pobrezie nemam na mysli.. :))
neviem, či myslíš toto, ale možno to je Tiene nad Waikiki

11 Apr 2009, 12:29
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
tak u mna samozrejme vsetky disneyovky, flinstonovci, bob a bobek.......a samozrejme "Tato veta pravdiva je zivot skryva roznr taje"......cize Bol raz jeden zivot a ece ten druhy serial od tych istych autorov, ale ten bol o dejinach a aj keby sa prerazim si neviem spomenut na nazov

11 Apr 2009, 15:20
Profil  ICQ  
King
King
Obrázok užívateľa

Príspevok 
mariska píše:
Bol raz jeden zivot a ece ten druhy serial od tych istych autorov, ale ten bol o dejinach a aj keby sa prerazim si neviem spomenut na nazov
ten druhy sa volal Bol raz jeden clovek.

Oba serialy boli skvele
+ klasika ako Medved Balu, Gumkaci, Rychla rota :lol: Pa a Pi, Willy Fog, Tintinove dobrodruzstva, Miazgovci, Nills Holgerson, Alica v krajine zazrakov, Sport billy, Kacerovo, skriatok David... je toho dost na co si chvala bohu este pamatam :D
Potom som mal este velmi rad taky manga kresleny serial, volalo sa to tusim Maly sampion (bolo to chlapcovi co hral futbal a bolo to pekne animovane).

hlavne si pamatam ako ma zaujimaly serialy pre dospelych a potajomky som ich pozeral :D napr. Bedna (Cracker) alebo Tutti Frutti show (chodilo to na Rtl tusim) a to som vzdy kukal :lol:

Z vecernickov som mal rad Budik budicek ta pesnicka je proste skvela a este Jurosik

11 Apr 2009, 16:04
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 291 ]  Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia