Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 31 Júl 2014, 15:28

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 
soft tV KARTA najkvalitnejsie nahravanie
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok soft tV KARTA najkvalitnejsie nahravanie
zdravim cez aky soft nahravate s tv karty filmy a aku to ma kvalitu. ja mam Dscaler a neni to nic moc zvuk je dost o nicom a aj obraz nic moc :D

09 Júl 2008, 15:21
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
ty si nemal original program k TV Karte? Ja pouzivam ten a v pohode..nestazujem sa. :) Kartu mam od MSI, takze aj program je od nich. Ale ja si myslim ze kvalita videa nezalezi na programe ale na Karte. Aku mas kartu?

10 Júl 2008, 12:32
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
kartu mam SMART TV a program som mal knej ktory sa vola TVR ale ten mi nenahrava zvuk iba obraz tak pouzivam Dscaler

10 Júl 2008, 19:21
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
To mas notebook alebo PC? Lebo ak PC tak bolo dobre dat presny nazov karty. Ale ako som uz vravel tu nekvlitu v obraze moze sposobovat aj nie moc kvalitna karta. Podporuje nahravanie do MPEG 4? Cez aky kabel to nahravas S-Video alebo Compsite alebo ides priamo cez antenu?

10 Júl 2008, 19:39
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
no tak ze mam to v PC neviem kde presne najst ten nazov ale v prehravaci mi pise "TV Card WDM Video Capture" mam po pripojene cez antenu. Ono ten program co som dostal ku karte(TVR) ked dam cez neho nahrat tak nahra len obraz ale v celkom dobrej kvalite len tam je taky problem ze ked zapnem nahravanie tak mi napise "Cannot render audio capture stream" a kvoli tomu nenahra zvuk uz som to tu riesil par krat ale nikto mi nevedel poradit co je to za problem.

11 Júl 2008, 0:52
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
pozri... presne ti takto neviem poradit, bo ani nazov karty neviem a...musel by som to vidiet. Ale ten program co si mal k tej karte ....pochybujem ze by nenahraval zvuk, vyrobca by bol blby keby nedal do programu aj nahravanie zvuku, ale ak je v tom programe niekde nastavenie pre zvuk (nastavenie formatu zvuku....atd) tak ten program urciet zvuk nahrava..a problem moze byt uz len v zlom nainstalovani drivera TV karty alebo v hardware. Mozno len nejake nastavenia mas v tom programe zle ponastavovane, alebo je mozne ze nemas nainstalovane dobre kodeky v PC, skus ked tak tento: http://www.free-codecs.com/download_sof ... =4206&s=67
A ak by nic nepomahlo tak potom uz fakt neviem, ako som uz vravel musel by som videit na vlaste oci, co asi mozne nebude :( . Ale ked vravis ze v tom originalnom programe je obraz kvalitny tak potom karta bude asi dobra...potom naozaj bude asi zly len program. Alebo si skus staihnu najaku najnovsiu verziu ovladacov pre tu tvoju TV kartu.
Fakt viac uz neviem co by som ti mohol poradit. Musis len skusat. Pre zaujimavost ja pouzivam program TV@anywhere Plus od MSI. Ak sa ti ho podari stiahnut mozes vyskusat ci ti pojde. :wink:

11 Júl 2008, 10:28
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
ok aj tak diky :) nieco poskusam

11 Júl 2008, 18:11
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
jasne ..za malo :wink:

11 Júl 2008, 20:15
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia