Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 25 Apr 2014, 9:49

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalšia

Choď na stránku
Star Wars
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok Star Wars
Zdravim!

Tu si môžte pokecať o fenoméne Star Wars.

PS: ak tu taká téma už je, tak sa ospravedlňujem

28 Jan 2009, 15:13
Profil  WWW
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
heh akurat vcera som pozeral nova nadej a imperium vracia uder, pretoze ked som to videl ako cca 12 rocny moc super sa mi to nezdalo a teraz som chcel zistit, ze preco je to teda kult. Kukol som obe a bavilo ma to snad este menej ako ked som bol mensi, vsimal som si uz napriklad Lukov trening u Jabba, ktory vyzeral, ako ze tam cvici za Jedi dva dni aj z cestou.....a podobne nelogickosti....skratka nic moc, tak 60% by som tomu dal.

28 Jan 2009, 18:23
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
každú epizódu som videl asi 15krát a vždy ma to bavilo :D
Najlepšie epizóda pre mňa je 5ka (príbeh+forma) a 3ka (veľmi efektná forma)
Jednotka a dvojka vznikli vlastne kvôli trojke. :?
4ka sa mi páči, na to že je z 78 (post upravy 97) je to super :D
No a 6ka je tiež super, ale to je také rozprávkové zakončenie :)

28 Jan 2009, 18:45
Profil  ICQ  WWW
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Miloval som Star Wars, ked som mal 11 rokov, furt som to pozeral, hladal som si o tom info :lol: Naj diel zo starych je Imperium vracia uder a z novych Pomsta Sithov ;)

28 Jan 2009, 21:34
Profil  ICQ  WWW
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
perfektna seria. vzdy som si to rad pozrel v tv a urcite by som to este neidke nasiel na video kazetach. uz som mal parkrat napad ze si to kuknem vsetko za sebou ale este volako nebol cas ale urcite sa do toho pustim :wink:

28 Jan 2009, 21:49
Profil  ICQ  Skype  Facebook  WWW
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Ja mam najradsej ep. III pomsta sithov, ale ani ep. I není zlá.

28 Jan 2009, 22:31
Profil  WWW
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
okrem skrytej hrozby su vsetky diely bombasticke, naj filmova seria ever...

Prílohy:
Poznámka: ewok ftw :P

28 Jan 2009, 22:38
Profil  ICQ  Skype  
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Taktiez som dost fanda Star Wars, ale musim povedat, ze 4,5,6 sa mi pacili viac....proste v tej dobe ked vznikli, bolo to nieco nove, revolucne a ked to ludia prvykrat videli, tak cumeli na to s otvorenymi ustami. A taktiez v tychto starych dieloch nebolo az tak vela trikov, pretoze to nebolo take lahke docielit vtedajsou technikou. Ten svet Star Wars mi pripadal ovela realnejsie a bol na jednej urovni s dejom filmu. V novych dieloch sa mi zdalo (a hlavne v 3ke), ako keby sa do popredia dostali pocitacove efekty, ale dej sa stratil az niekde za nimi....asi tak ze priemerne filmy s mega rozpoctom a super efektami ktorych je dneska kopu....neboli uz take novatorske ako tie stare

28 Jan 2009, 23:35
Profil  ICQ  
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Sw mam rad odjakziva, 4,5,6 mam zberatalske verzie originaly (teda neupravene Lucasom) a aj tie nove s bonusovym dvd, kde je jeden z najlepsich dokumentov o filme, ake som kedy videl (Empire Of Dreams, najlepsi dokument je podla mna ten na 6DVD, ktory je v zberatelskej edicii LOTR, hoci samotnu trilogiu moc nemusim). Nova trilogia je troska slabsia, hoci posledna (III) sa kvalitou vyrovna povodnej, aj ked jej podla mna chyba ten 'smrnc'. Mam aj viacero knih star wars (od Zaneho), tie nie su zle, presiel som tusim skoro vsetky hry na motivy SW, mam aj ultimate SW encyklopediu v PDF kdesi, v nej je fakt skoro vsetko, usporiadanie dejov hier, knih a filmov podla obdobi, proste kazducicky detail, este aj zaverecne titulky z kazdeho filmu. Na SW proste nedam dopustit a hoci jednotku Lucas riadne dokaslal (vecne na nervy iduci Jar Jar Binks), aj tak je to trilogia, ktora od zakladov zmenila historiu filmu a prakticky sa postarala o vznik pojmu Blockbuster.

29 Jan 2009, 5:02
Profil  ICQ  Twitter  WWW
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
he. prvé, čo som spravil, keď sme konečne dokopali rodičov, aby sme si zaviedli internt, som začal sťahovať hviezde vojny a postupne ich pozerať.
neviem ako vy, ale ja v hviezdnych vojnách vidím aj dosť veľa pravdy o spoločnosti. Politika a tak, toť môj názor..

29 Jan 2009, 10:31
Profil  ICQ  YIM  WWW
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
pisal som sem post vcera vecer no asi zblbol net kedze tu nieje....

SW milujem... povodnu sagu som videl tolkokrat..... nova uz nieje tak dobra... najma dvojka sa mi strasne nepacila... laska tam imho v takom rozsahu nemala byt, aj ked je to dovod neskorsej premeny anakina na vadera... ale proste mi to tam vo velkej miere vadilo.... jednotka ako taky prequel zaujme mladsieho divaka, no naopak starsich nenadchne a trojka? trojka po vizualnej stranke uzasna, hudba nadherna(mam pokusenie si pustit OST k celemu SW teraz..), dej a zvraty genialne...

ale stara saga je stara saga... proste ta atmosfera a ten pocit ktory som mal ked som videl SW prvy krat - pri novej som taky nikdy nemal a teraz ked to kukam tak E4,5,6 - taka nostalgia a slza v oku...

co sa hier tyka hral som ich viacero, jednoznacne best boli KotORy, ale ani jedi knight nebol na zahodenie..

knihy a extended universe - mam viacero knih ako e-booky, no uz tak š roky sa k nim neviem prinutit, mozno skoda, mozno nie....

kazdopadne SW je fenomen a najlepsia filmova saga aka doteraz bola

29 Jan 2009, 13:18
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
mehmed píše:
he. prvé, čo som spravil, keď sme konečne dokopali rodičov, aby sme si zaviedli internt, som začal sťahovať hviezde vojny a postupne ich pozerať.
neviem ako vy, ale ja v hviezdnych vojnách vidím aj dosť veľa pravdy o spoločnosti. Politika a tak, toť môj názor..
bol o tom aj nejaky dokument ze proste v tych filmoch sa odraza vsetko od politiky az po nabozenstvo...

29 Jan 2009, 13:57
Profil  ICQ  Skype  
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
SchYzo píše:
bol o tom aj nejaky dokument ze proste v tych filmoch sa odraza vsetko od politiky az po nabozenstvo...
kebyze si pozries spomenuty Empire of Dreams, tak tam mas v uvode kopu veci z tejto oblasti - znaky, pozadie, inspiraciu, vplyv na spolocnost, proste skoro vsetko. Ten dokument odporucam kazdemu, tam sa dozviete, ze aj ked v dnesnej dobe si vela ludi mysli, ze Lucas je kkt (co v poslednom case nie je daleko od pravdy), musel v uvode prejst doslova cez krst ohnom a ako prvy nezavisly filmar, ktory sa sam postavil filmovej gilde sa musi uznat, ze odvahy ma celkom dost...

29 Jan 2009, 15:19
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
seth82 píše:
kebyze si pozries spomenuty Empire of Dreams, tak tam mas v uvode kopu veci z tejto oblasti - znaky, pozadie, inspiraciu, vplyv na spolocnost, proste skoro vsetko. Ten dokument odporucam kazdemu, tam sa dozviete, ze aj ked v dnesnej dobe si vela ludi mysli, ze Lucas je kkt (co v poslednom case nie je daleko od pravdy), musel v uvode prejst doslova cez krst ohnom a ako prvy nezavisly filmar, ktory sa sam postavil filmovej gilde sa musi uznat, ze odvahy ma celkom dost...
preco by mal byt v poslednom case ko*ot?

29 Jan 2009, 15:28
Profil  ICQ  Skype  
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
SchYzo píše:
preco by mal byt v poslednom case ko*ot?
mno nova trilogia mi moc nesadla (som pisal vyssie), clone wars sa mi sice pacili, ale mam pocit, ze som jediny, novy Indiana Jones taktiez nedopadol najlepsie (Zlata Malina), plus vselijake povravacky, ze Lucas aj napriek svojim nekonecnym slubom znova uvazuje o SW 7,8,9 ma celkom strasia. Plus neustale prekopavanie povodnej trilogie, furt nieco pomeni, aj to, co bolo predtym ok, teraz sa zasa pracuje na novych verziach, takze som fest zvedavy, co dorobi...

29 Jan 2009, 15:38
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
seth82 píše:
mno nova trilogia mi moc nesadla (som pisal vyssie), clone wars sa mi sice pacili, ale mam pocit, ze som jediny, novy Indiana Jones taktiez nedopadol najlepsie (Zlata Malina), plus vselijake povravacky, ze Lucas aj napriek svojim nekonecnym slubom znova uvazuje o SW 7,8,9 ma celkom strasia. Plus neustale prekopavanie povodnej trilogie, furt nieco pomeni, aj to, co bolo predtym ok, teraz sa zasa pracuje na novych verziach, takze som fest zvedavy, co dorobi...
ad nova trilogia: epizoda 1 bola fakt moc detska apod ale 2ka a 3ka boli podla mna super, nemali taku klasicku atmosferu ako povodne ale kazdopadne patria tiez medzi top scifi filmy (aspon u mna), Indianu noveho som nevidel tak nemozem povedat, ani o tom prekopavani povodnej serie som nepocul :shock: si pamatam akurat ze sa nieco robilo v 97mom....ale ja by som SW 7, 8, 9 celkom uvital...

29 Jan 2009, 15:44
Profil  ICQ  Skype  
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=47082
staci iba toto - ako ho poznam, tak popri transformacii do 3D este spravi stovky dalsich uprav, ktore nebudu lahodne oku fanusika originalnej trilogie. Esteze vydali aj povodnu neupravenu trilogiu na DVD, inac by si o par rokov ludia ani nepamatali, ako vlastne vyzerala...

29 Jan 2009, 16:04
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
4,5,6 boli super, klasika nad klasiku..

1ka uplny shame, dvojka sa dala, trojka.. mohli to natocit ovela lepsie, vacsi potencial to malo.

29 Jan 2009, 20:48
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Heh akurat všera som si stiahol na psp to nove star wars to "kreslene" celkom fajn,som si ymslel že to bude predelavka druheho dielu ked to ma taký nazov,ale som rad že to bolo o inom :D ...inač celkovo star wars zbožnujem...minule leto cez prazdniny davali tento film každu sobotu všetky časti až na tretiu :D to ma tak nasralo .. :D

02 Feb 2009, 20:55
Profil  ICQ  Skype  Facebook  
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Star Wars je proste klasika, ale keď som včera kukal ep. IV, uvedomil som si akú strašnú grafiku má ten film, veď to vyzerá dosť oničom. Ale určite to bolo maximum čo vtedy mohlo byť. Ale aj tak.

05 Feb 2009, 22:10
Profil  WWW
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia