Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 26 Júl 2014, 1:02

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 76 ]  Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Choď na stránku
UPS - Kuriér
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
no mne cez gls prislo dokopy 12 ? balikov . s poslednymi dvoma to bolo katastrofalne, pri poslednom som im povedal dakujem , viac vasu sluzbu nevyuzijem :)

17 Dec 2009, 15:35
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Filipito píše:
no mne cez gls prislo dokopy 12 ? balikov . s poslednymi dvoma to bolo katastrofalne, pri poslednom som im povedal dakujem , viac vasu sluzbu nevyuzijem :)
Co si mal s balikmi ?

17 Dec 2009, 15:36
Profil  ICQ  
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
jeden prisiel po dvoch dnoch a jeden bol rozbity, spisali sme s kurierom reklamaciu, obchod sa mi ospravedlnil a poslali to cez dpd ...

17 Dec 2009, 15:37
King
King
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Mam s kurierskymi spolocnostami bohate skusenosti, pracovne som mal moznost okusit tieto: GLS,DPD,UPS,DHL,TenExpres,ReMax... Najlepsie skusenosti, komunikacia aj vybavovanie bolo s DPD a mozem povedat ze aj GLS, stabilny kurier s ktorym sa vzdy dalo rano dohodnut kde a kedy sa stretneme a prevezmeme balik. UPS sice volalo ale casto sa oneskorili alebo 5minut pred stretnutim posunul donasku o 30minut. TenExpres a ReMax sme vyuzivali obcas na mensie balicky ale vzdy prisli vcas a nikdy nebol problem s dorucenim. Maximalna nespokojnost bola len s kurierom Posty, casto "zabudol prist", niekolko fragile balikov doslo rozbitych a stale sa vyhovarali ze to uz tak muselo byt ked to prevzal...a pohar trpezlivosti pretiekol ked pred Vianocami dokazali stratit 2 baliky, v ktorych boli Vianocne darceky pre zakaznika. Osobne som si domov daval dorucovat vzdy kurierom od DPD, nakolko tam pracuje kamos a nikdy som na nich nemohol povedat krive slovo :)

17 Dec 2009, 15:55
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
kamos si objednaval procak z alzy a dal si poslat kuriera do skoly :D normalne prisiel pred skolu kurier a kamos si to isiel prebrat

17 Dec 2009, 18:58
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
iceman - a? Ci uslo mi nieco?

Prijimame baliky cez DPD/UPS/GLS/TenEXPRES/Posta a ktovie co este chodi (este tusim nieco ako TNT). Odosielame prevazne s DPD a UPS - prakticky bez problemov, jedine u DPD sa nejako stalo, ze sa stratil balik, v tomto pripade slo o riadny happyend pre zakaznika ze sa nenasiel - bol to reklamovany notebook, tesne pred koncom zaruky. V zasade na ziadnu kuriersku spolocnost neviem povedat zle slovo, len v pripade TenExpres sme si uzili svoje - ale to bola vada osoby, ktora snad schvalne robila napriek. V pripade GLS som sa dokonca stretol aj s pristupom, kedy kvoli mnozstvu zasielok nestihli dorucit vsetko v piatok, tak dorucovali aj v sobotu - hodnotim ako plus.

V pripade sukromnych zasielok, som vacsinou bol budeny rano kurierom, v pripade, ze to nestihal v case kym som bol doma, nikdy nebol problem dorucit mi to do prace.

17 Dec 2009, 21:01
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: UPS - Kuriér
zdravim
vie niekto aky približny plat ma kurier v UPS?

23 Jan 2010, 20:24
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

ked mi posta neverie velky balik, ako poslem (ja ako bezny clovek, nie firma) cez nejaku prepravnu spolocnost napr DPD, remax (alebo co je lacnejsie) ak nemam s nimi uzatvorenu zmluvu a ich sidlo je v najblizsom vacsom meste co je pomerne daleko.?? vdaka

13 Apr 2010, 17:41
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

UPS absolútne neodporúčam. Mám firemnú adresu a súkromnú, ak objednám na firemnú a dám im do poznámky doručiť na hocakú inú adresu, tak sa na to vybodnú. Dokonca absolútne nevolajú pred doručením zásielky, akurát sú schopný zvoníť 5 min. vkuse na zvonček. Na moju reklamáciu čo nevolajú som dostal odpoveď, že to nemusia a je to platená služba :nono: Jednoducho sklamali ma ako sa len dá, vkuse mám s nimi problém a keď sa dá radšej dám doručenie hocakou inou spoločnosťou ako UPS. Aj Slovenská pošta je lepšia, lebo keď ma nezastihnú aspoň si môžem balík po obede vyzdvihnúť na pošte, kdežto kuriér do večera niekde behá a ešte k tomu potom to uložia niekde na sklade, kde sa k tomu nedá dostať a zásielka mešká min. jeden deň.
Odporúčam DPD, volajú a dá sa dohodnúť na čase aj mieste.

06 Apr 2011, 15:49
Profil  ICQ  
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok UPS - Kuriér
Ups silno odporucam, stale mi volaju nemal som s nimi nikdy problem, stale sa da dohodnut kedy mi to dorucia. DHL presne to iste. Neudporucam GLS a DPD kedze dpd mi uz donieslo rozbity balik a GLS ma na dorucenie az 2 dni

06 Apr 2011, 16:37
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Ahojte, roznáša kuriér aj sobotu?
Dnes som si objednal a už mi aj prišiel mail že mi to dojde.

Ďakujem

19 Okt 2012, 19:58
Profil  Skype  Facebook  
Star
Star
Obrázok užívateľa

roznasa aj v sobotu ALE je to platena sluzba a to si mal este nahlasit tej firme ktora ten balik posiela aby tu sluzbu zaskrtli inac nic z toho a pride ti to az v pondelok.

26 Okt 2012, 17:55
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

Zdravim, rad by som sa informoval kolko ma vide cca UPSka, ked chcem poslat 4 ks elektronov bez gum vramci slovenska a ci nie je to lacnejsie cez DPD?... Dakujem vopred

20 Dec 2012, 0:22
Profil  Facebook  
King
King
Obrázok užívateľa

DPDcko ta vyjde lacnejsie, ale kolko presne ti nepoviem.

20 Dec 2012, 9:24
Profil  WWW
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Na DPD stranke si to vies pekne vyratat, ked zadavas objednavku, ti da presnu cenu. Takze si to vyskusaj :)

20 Dec 2012, 9:34
Profil  WWW
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

ja mam zlu skusenost s UPS. 17teho som nahlasoval reklamaciu notebooku, operator mi povedal, ze sa kurier zastavi o 1-2 dni a vyzdvihne ho. Samozrejme sa nic nestalo tak som o 3 dni volal zas a povedal mi, ze kurier u mna bol 18teho. To nie je mozne kedze som bol cely den doma a zvonec bol zapnuty. Ziadne zavolanie ani zvonenie. Tak mi poslali kuriera znova a znova to iste. Podarilo sa to az na treti pokus. Ked som mu notebook predaval tak sa ma pytal na adresu kam to ma zaniest :-/
Dovtedy som bol ako tak spokojny, ale odteraz budem vyuzivat iba ostatne spolocnosti

07 Jan 2013, 9:09
Profil  ICQ  
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Ja mam velmi dobru skusenost s www.derkurier.sk . Presne na cas dosiel a nemal problem zobrat aj vec, ktoru mi odmietali vsetci prepravcovia (obraz).

07 Jan 2013, 11:27
Profil  WWW
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Ja mám tiež celkom bohaté skúsenosti s kuriérmi....
DHL- bez problémov, raz dokonca cca 70 ročná stará mama preberala balík a kuriér sa je sám od seba ponúkol, že jej balík vynesie až do bytu.
GLS- tiež celkom dobré skúsenosti až na to, že pravidelne volajú až cca 5min pred doručením, nie ráno dopredu na dohodnutie času...
ReMax- doteraz som bol asi najspokojnejši s touto kuriérskou službou. Pekne mi najprv operátorka zavolala na dohodnutie mnou vyhovujúcemu času.
UPS- zlé aj dobré skúsenosti. 3 krát som cez nich niečo objednával a 2 krát to prišlo v pohode na čas. No raz som objednával foťák s doručením do 24hodín. Tak som ho celý deň čakal, no keď sa nič nedialo, tak som tam zavolal, kde mi oznámili, že to nestihli a donesú mi to na druhý deň...
DPD- dobré skúsenosti, ráno zavolajú a neskor donesú.
Tnt expres- tiež v pohode až nato, že zavolajú až pred doručením...

07 Jan 2013, 11:31
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

preeesne...derkurier..tak sa volali :) s nimi mam aj ja, objenaval som si nieco z eshopu, tusim zo skalice? poslali to v pondelok o 17:35, este mi aj volali ze prave to poslali a mal by som mat v maily tracking number, co som aj mal...a v utorok 12:00 mi volal kurier, mlady chalan, pohodak, ci moze prist za 15 minut :)
velka spokojnost

07 Jan 2013, 11:32
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

este som sa zabudol vyjadrit k tomu hadzaniu veci - je jedno aka spolocnost, ked toho maju vela vsetci to hadzu, nikto sa s tym nehra kym to niekam pekne ulozi ked na to nie je cas. Ked som robil v Marks@Spencer tak som sledoval kolegov a kurierov a bolo im jedno ci je to pyzamo alebo radio..vsetko slo vzduchom :D

//autoeditácia príspevku (09 Jan 2013, 15:55)
neviete niekto co znamena toto:

Postup zásielky
Miesto Dátum Miestny čas Činnosť
Bydgoszcz,
Poland
08.01.2013 9:44 Vrátené odosielateľovi
08.01.2013 4:49 Zásielka je vonku a doručuje sa
08.01.2013 4:45 Sken príchodu
Wolka Kosowska,
Poland
08.01.2013 1:55 Sken odchodu

vratila sa zasielka do vychodiskoveho bodu? alebo normalne pokracuje na ceste ku mne?

09 Jan 2013, 16:55
Profil  ICQ  
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 76 ]  Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia