Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 02 Aug 2014, 2:19

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 102 ]  Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Choď na stránku
www.pokec.sk
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
jasne chapem dik moc :wink:

len ta fotka mi tam asik nesedi... proste sak viete ze typek co vedie pokec ma nick FREEMAN a to tu uz bolo spominane tak som si ho nasiel a kukam ze pripomienky k pokecu a vylepsenia a taketo mozu ludia pisat do komentarov... a tam dakdo taky ze nasiel uzivatela s divnou fotkou ze to nesuhlasi a freeman odpisal ze tam najimaju okolo 30ludi ze ty to maju ako brigadu a ze schvaluju fotky... len mi to stejne pride take cudne ae dik ze ste mi to objasnili s velkej casti :wink:

21 Mar 2009, 23:34
Profil  ICQ  WWW
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: POMOOOOC
violet88 píše:
Potrebujem vazne pomoct, potrebovala by som zistit prihlasovacie heslo na pokec mojho priatela, kto my pomoze ako sa k nemu dostanem, alebo my ho zisti, velmi velmi prosim o pomoc, napiste my na meil violet88@orangemail.sk, vazne vsetkym dakujem za pomoc

PS: myslim, ze ma podvadza
tak ho posli do prdele nezasluzi si ta kreten to je a kasli na to heslo nestoji ti za to

26 Mar 2009, 15:01
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: www.pokec.sk
Prosim vas, mam otazku. Ako by som si mohol stiahnut historiu RP správ z pokecu na disk do svojho PC? Existuje na to nejaky neplateny soft ?

29 Mar 2010, 18:14
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

urpiner10 píše:
Prosim vas, mam otazku. Ako by som si mohol stiahnut historiu RP správ z pokecu na disk do svojho PC? Existuje na to nejaky neplateny soft ?

to nespravis jedine to cele skopírovať ak más plusko

29 Mar 2010, 20:47
Profil  ICQ  YIM  Skype  
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Caute potreboval by som zmazat na pokeci zoznam prihlaseni da sa to vobec dakujem

20 Máj 2010, 9:25
Site Admin
Site Admin
Obrázok užívateľa

ferri222: Nic take tam zrejme nie je.

20 Máj 2010, 16:15
Profil  WWW
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

teraz ako co myslis ze tam nieje zoznam prihlaseni?alebo ze sa to neda zmazat?

20 Máj 2010, 16:49
Site Admin
Site Admin
Obrázok užívateľa

Myslim, ze som ti dost jasne a zrozumitelne odpovedal na to co si sa pytal.

20 Máj 2010, 16:50
Profil  WWW
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Ahojte potrebovala by som sa nejako s kontaktovať s adminom na pokec poradí my niekto,že ako.:)
S kontaktujte mám čim skor na marion34@azet.sk dakujem:)

04 Okt 2010, 15:50
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

kontakt@azet.sk

04 Okt 2010, 23:21
Profil  WWW
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Zdravim,
Mam mensi problem, jeden idiot (prepacte, inak ho nazvat neviem), si vytvoril novy nick, kam si dal moje fotky a vypisuje byvalym a ludom z mesta somariny a par ludi sa nepravom na mna hneva. Da sa to nejako jednoducho vyriesit s administratorom pokecu alebo tak nejako? Viem ze bez mojho suhlasu moje fotky na pokec dat nesmie, ale na tahanice s policiou fakt nemam cas ani naladu. Vopred dakujem za riesenie, odmenim sa aspon k+

13 Okt 2010, 17:36
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Samozrejme. Treba napísať na príslušnú adresu a požiadať o zmazanie konta.

13 Okt 2010, 17:45
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Kde tu adresu najdem? Teraz je ta nova verzia (like fb) a tak sa tam neviem orientovat. Inac dik, k :plus:

13 Okt 2010, 18:34
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Však normálne kontakt@azet.sk, alebo ak majú nejaký formulár na stránke... Mňa raz obťažovala dakedy dávno jedna osoba s podvodným nickom, som napísal slušný email, kde som opísal situáciu a do pár dní bol zrušený a bloknutý.

13 Okt 2010, 18:38
Flash coder
Flash coder
Obrázok užívateľa

Pravidlá sú na to, aby sa porušovali. Tak ich, teda, porušujte, aby som mal čo označovať! (matthew747)

Ich revírom je Azet. Ich písanie je retardované. Ich súpermi sú gramatika a IQ. Ich fráza je "awojQy, popísmenQuješ?". Ich zbraňou sú našpúlené pery. Sú v nasadení vo dne, v noci... DETI z Pokecu! :D

//autoeditácia príspevku (10 Nov 2010, 21:03)
"Rihanny". Základné znaky: povýšenecký pohľad, sukňa dlhá 15 cm, ružové všetko, tvár pod vrstvou make-upu len ťažko nájdete, IQ -20. Je to skupina tyrkysovo-ružových slečien, ktorých základný problém je, či majú špirálu dokonale nanesenú na mihalniciach, či sa za nimi obzrel každý chlap (niežeby tí túžili po 13 ročných slečnách, ale nechajme ich v tom.. :-D ) alebo či majú 225 RPčiek (RP= rýchla pošta), či rekordných 228 na Pokeci. Žijú spôsobom - zobudím sa, pustím si Avril, namaľujem sa, v škole zbalím troch-štyroch chalanov, pustím si Rihannu, namaľujem sa znova, na Pokeci namotám piatich chalanov, pustím si Leonu Lewis, urobím si 845692 narcistických fotiek, zavesím ich na Pokec, pustím si Pussycat Dolls, znova sa namaľujem a zaspím. Samozrejme! Cez víkend sa namaľujem ešte raz a vyrazím do "pubov", tam sa - ak mám 12 rokov a viac - opijem, ak nie, tak len preskúmam ústne dutiny už opitým mladým mužom. A aby sme nezabudli, písať mám dovolené len "x,w,q,cvo,tha,woobim" namiesto "ch,v,k,čo,tak,ľúbim" /malá ukážka/. "YoO a AbY sOm NeZaWudWa-wOObim wAs SeCkyX"

ako to vyzera v praxi?

"ehm kto mi da komentiq abo aspon zahlasuje f moyey ankete??,,,fo fseckix pliiiiisam,,,faaas a moeme aj pokecat,,mno bo aj taq nuda,,,ale pfosiiim,,,,anketa abo aspon komentiiiq??,,,pliiiiisaaaam!!!"
(babienka1995)

ČááUkýý...MňááUky:D..kiiŠŠ_xP.....TrDiel Qáá..ja CéééM weLáá RP....RP.....RP......RP....tááQ plííS pííŠte..LááSočQy..jasááN???...heh...CmuQ:D D (romcika19 )

10 Nov 2010, 22:03
Profil  ICQ  Skype  Pokec  Facebook  WWW
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Azet-pokec......prihlásení?
Prosím Vás o radu, stala sa mi taká vec, že na pokeci som si pozrel históriu prihlásení a ukazuje mi že som bol prihlásení, včera. Ide o to že na 101% som tam nebol! Aj kámoši mi vravia že som tam bol prihlásení. Kedže som nebol doma tak ma zaujíma ako je to možné. Heslo určite nikto nevie, takže sa nemohol nikto prihlásiť za mňa. Takéto niečo sa už stalo aj kamoške. Je možne že sa mi tam niekto nabúral? alebo je to iba dáka chyba? ďakujem za všetky rady.

13 Feb 2011, 20:43
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Prokop ved tam mas napisanu IP adresu a cas prihlasenia.... podla IP zistis odkial sa prihlasoval...

13 Feb 2011, 21:02
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Ip adresa je tam, ale nieje moja.........

13 Feb 2011, 21:07
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

No tak potom co chces este vediet? Niekto sa ti prihlasil na ucet. Tak kontaktuj zakaznicku podporu na pokeci.

13 Feb 2011, 22:27
Profil  ICQ  
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

halabaster píše:
No tak potom co chces este vediet? Niekto sa ti prihlasil na ucet. Tak kontaktuj zakaznicku podporu na pokeci.

Tak nech mi niekto vysvetlí ako mohol zistiť moje heslo........ Nikto ho nevie a nemám ho ani nikde uložené

13 Feb 2011, 22:35
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 102 ]  Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť