Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 28 Júl 2014, 6:11

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 44 ]  Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Choď na stránku
Zmokol mi mobil.....prosím POMOC
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Nikde ta nepodcenujem ale to ze ak ma mobil zaruku tak onu jasne ze nepride, das peciatku do servisneho listu a zaruka pokracuje. Tato cesta je mnoho krat lepsia hlavne ak nema clovek nahradny mobil. Ale ked mam popravde povedat voda je totalny nicitel elektroniky. Takze ak cely plosak skorodoval, alebo v nom nastali skraty tak pochybujem ze ho opravis. Ale dajme tomu ze hej :D .

10 Júl 2008, 21:14
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
voda je najvačši nepriatel telefonu stym musim suhlasit . :) :twisted:
pri najhoršom to vymenime za novy . 8)

10 Júl 2008, 21:19
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
->slavo<- píše:
voda je najvačši nepriatel telefonu stym musim suhlasit . :) :twisted:
pri najhoršom to vymenime za novy . 8)
Posledne riesenie :D Ale je nas vela, co by sme o milacikov neradi prisli. Ako chces vybavit, ze okupany mobil nestrati zaruku?

10 Júl 2008, 21:53
Profil  ICQ  
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
taketo veci ako som hore pisal vysvetlovat nebudem sry. :)

hlavne napiš SS ked chceš helpnut 8)

10 Júl 2008, 22:00
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
->slavo<- píše:
taketo veci ako som hore pisal vysvetlovat nebudem sry. :)

hlavne napiš SS ked chceš helpnut 8)
Nie dik... Chapem, ze si strazis metody. Tiez som si oblial cely mobil, ale nastastie len chvilku mu drbkalo a uz ide all right... Preto som aj pisal sem, aby som vedel do buducna :)

10 Júl 2008, 22:09
Profil  ICQ  
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Sheep píše:
Nikde ta nepodcenujem ale to ze ak ma mobil zaruku tak onu jasne ze nepride, das peciatku do servisneho listu a zaruka pokracuje. Tato cesta je mnoho krat lepsia hlavne ak nema clovek nahradny mobil. Ale ked mam popravde povedat voda je totalny nicitel elektroniky. Takze ak cely plosak skorodoval, alebo v nom nastali skraty tak pochybujem ze ho opravis. Ale dajme tomu ze hej :D .
Tak za prve: Ludia robia chyby cize nie vzdy mozes zato ze ti mobil clupne :wink: za druhe? Nevies ako sa opravuju take veci po kontaktoch? vycisti sa doska aby nevyzerala ako po vykupkani-nahalsi sa nejaka ina chyba v autorizovanom servise sa kamarat s kamaratom dohodnu ze oxidacia tam nebola a odpalilo sa daco ine a zoberie sa nova doska :roll: Ten slavo tu dobre pisal-to je vsetko o kontaktoch a skusenostiach. - nie o blbej doske...
:)

11 Júl 2008, 11:35
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
mne raz spadol mobil do vody, dal som ho len na radiator vysusit na asi 2 hodiny a potom v pohode siel..

11 Júl 2008, 13:34
Profil  ICQ  
Zablokovaný
Zablokovaný
Obrázok užívateľa

Príspevok 
qwerty-xyz píše:
Tak za prve: Ludia robia chyby cize nie vzdy mozes zato ze ti mobil clupne :wink: za druhe? Nevies ako sa opravuju take veci po kontaktoch? vycisti sa doska aby nevyzerala ako po vykupkani-nahalsi sa nejaka ina chyba v autorizovanom servise sa kamarat s kamaratom dohodnu ze oxidacia tam nebola a odpalilo sa daco ine a zoberie sa nova doska :roll: Ten slavo tu dobre pisal-to je vsetko o kontaktoch a skusenostiach. - nie o blbej doske...
kamosovi sa zas stalo ze ho neutopil ale oni tvrdili ze hej

11 Júl 2008, 13:35
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
qwerty-xyz píše:
Chapem, slavo tu balamuti ludi pricom nejaky priamo technicky zasah sa do utopeneho telefonu ani urobit neda, teda ak sa mobil vobec nezapne ani po tom co uz vyschol je uz takmer nemozne ho rozbehat, pretoze skorodovali vodice alebo skraty znicili cipy, zaspinili sa tieniace mriezky a pod... mobily maju bezne 5-10 vrstvove plosaky takze tazko s tym vobec ide nieco urobit. Takze najskor ma znamosti a vie zriesit dosku za lacnejsi peniaz alebo ten mobil rozoberu, ocistia ho a zakryju stopy, ak je v telefone plomba tak ju roztrhnu a do zarucaku rupnu peciatku na inu zavadu a odoslu mobil do zarucneho servisu kde mu zadarmo daju novu dosku alebo rovno novy mobil, ziadny problem.

11 Júl 2008, 13:52
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Prečo by som mal niekoho balamutit ?, nemam dovod ., tak ako nemam dovod ti vysvetlovat moje praktiky pri utopenych telefonoch . bodka

11 Júl 2008, 16:28
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
urobil si velku chybu ze si ho skusal
mal si ho najprv poriadne vysusit az potom skusit,potom je velka pravdepodobnost ze by isiel.skus kupit novu baterku abo pozicat si a odskusat a ak pojde tak pohoda,ak nie tak nova doska

13 Júl 2008, 17:15
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
vsetko okram hluposti tu uz povedane bolo. Vobec to nieje velka pravdepodobnost. Skorodovat moze uz aj ked je baterka zapojena. Nielen ked sa zapina. Preto sa vzdy radi pri zasiahnuti vybrat bateriu. Ci uz mobil, ntb, mp3,...

13 Júl 2008, 18:15
Profil  ICQ  WWW
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
nosooo píše:
urobil si velku chybu ze si ho skusal
mal si ho najprv poriadne vysusit az potom skusit,potom je velka pravdepodobnost ze by isiel.skus kupit novu baterku abo pozicat si a odskusat a ak pojde tak pohoda,ak nie tak nova doska
pravdepodobne bol mobil zapnuty ked zmokol cize k jeho znicneniu doslo okamzite(aj keby bol vypnuty alebo by vnom nebola baterka stale by bola velka pravdepodobnost ze uz nepojde)

13 Júl 2008, 18:24
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Ked mobil padne do vody, tak sa okamzite sam vypne. Nevim ci je to pravidlo ale pri vsetkom to tak bolo. Mozno daka poistka. Ale to ze ze velka pravdepodobnost ze nepojde je tiez hlupost. "Aj keby nemal mobil bateriu". Vtedy je pri spravnom postupe takmer iste ze pojde.

13 Júl 2008, 18:55
Profil  ICQ  WWW
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
spacesko píše:
Ked mobil padne do vody, tak sa okamzite sam vypne. Nevim ci je to pravidlo ale pri vsetkom to tak bolo. Mozno daka poistka. Ale to ze ze velka pravdepodobnost ze nepojde je tiez hlupost. "Aj keby nemal mobil bateriu". Vtedy je pri spravnom postupe takmer iste ze pojde.
hocijake zapnute elektricke zariadenie ked hodis do vody tak sa vypne ale nevypne sa samo, vypne sa preto lebo voda sposobila skraty, to znamena ze prud tiekol inam ako mal a pri vode si to nie je tazke predstavit, ak by bol mobil na nabijacke tak a vtedy by si ho tam hodil tak rovno odpalis aj nabijacku a vyrazis poistky

13 Júl 2008, 19:20
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Ano, ale ja som myslel skor na nieco ine. Ked sa porobia skraty, tak sa mobil uz len tazko zachrani. Ale mne sa zatial vzdy stalo, ze sa mobil vypol a potom isiel.

14 Júl 2008, 9:53
Profil  ICQ  WWW
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Sheep píše:
Chapem, slavo tu balamuti ludi pricom nejaky priamo technicky zasah sa do utopeneho telefonu ani urobit neda, teda ak sa mobil vobec nezapne ani po tom co uz vyschol je uz takmer nemozne ho rozbehat, pretoze skorodovali vodice alebo skraty znicili cipy, zaspinili sa tieniace mriezky a pod... mobily maju bezne 5-10 vrstvove plosaky takze tazko s tym vobec ide nieco urobit. Takze najskor ma znamosti a vie zriesit dosku za lacnejsi peniaz alebo ten mobil rozoberu, ocistia ho a zakryju stopy, ak je v telefone plomba tak ju roztrhnu a do zarucaku rupnu peciatku na inu zavadu a odoslu mobil do zarucneho servisu kde mu zadarmo daju novu dosku alebo rovno novy mobil, ziadny problem.
:lol: Tak tak ako tu pises si vsimam ze sa v par nazoroch zhodneme a slavo je uz na mraky lebo "nechce" napisat jeho metody asi sme ho odhalili. :roll: Sak nesom blby viem ako sa taketo veci riesia.

14 Júl 2008, 12:56
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
vy tu balamutite vy lamy nemam dovod vam tu popisovat ako by som mu ten telefon zachranil či opravil .

Spravi vam dobre ked sem napišem ,že mu tam dam vymenit dosku? :roll:
aj ked to vždy netreba . a podla mojho nazoru zakladatel tejto temy už o opravu ani nema zaujem lebo tu od neho vydim 2 prispevky.
tak stoho dovodu sa už nevijadrujem bližšiie k oprave nikoho nebalamutim a nebudem nikomu hadzat svoje starosti na hlavu. čo vas je vlastne dotoho ? čo sa dotoho montujete ?
viete mu pomoct vy? narozdiel od vás , ja ano tak v tom je dost velky rozdiel aj nazor. ja som si svoje napisal on to pochopil ked to nepochopil napiše , ked nepochopite vy to je vaš problem . :roll: 8) nič viac nič menej .
ked budete robit v GSM niekolko rokov ako ja potom sa možme bavyt o detailnej oprave , ale v tomto pripade zakladatel temy nejavy žiaden zaujem . takže to je realita. :smt006

14 Júl 2008, 13:48
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Ako si uz pisal, mas znamosti takze zriesit plosak nie je pre teba problem, mohol by si vsak pochopit ze nie si jediny ktory robi v nejakom mobil servise a ma znamosti. To preco akoze nic nechces vysvetlovat je asi tym ze nemas co okolo toho vysvetlovat. Proste dohodni sa s chlapikom, zries mu plosak alebo peciatku, zober si svoju cast podielu a cau parky, nic viac za tym hladat netreba. Ostatne ja som svoj mobil ktory je v zaruke rozobral uz asi 3x a stale mam zaruku, naco budem s kazdou kkcinou behat do servisu alebo ku operatorovi a mesiac budem bez telefonu.

14 Júl 2008, 14:11
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
mne a mojim kamaratom sa uz vela krat stalo ze sa im vyliala flasa na mobil abo mobil zmokol a vobec ho nevyplo a az nasledne ked ho vypli a snazili sa ho potom zase zapnut tak zoskratoval

14 Júl 2008, 17:08
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 44 ]  Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia