Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 18 Apr 2014, 2:28

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
Zvukove cd tvorba zvukoveho cd
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Zvukove cd tvorba zvukoveho cd
a nie nejde to aj tak napalil som to vytvorit zvukove cd a nejde to nacitat ine cd mi idu

14 Apr 2009, 2:24
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Viko6.. prečítal si si svoju otázku? Ja som to čítal 3x, ale ani raz som sa poriadne nedočítal do konca. Skús používať interpunkčné znamienka, aby to bolo zrozumiteľnejšie.

Môj tip.. skús napáliť klasické AudioCD rýchlosťou 4x - 8x.. ak je problém v tom, že HiFi neprehráva napálené AudioCD.. ak v tom problém nie je, tak ber moju odpoveď za bezpredmetnú..

:)

14 Apr 2009, 8:01
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Zvukove cd tvorba zvukoveho cd
Viko6 píše:
Caute,mam taky problem mam hifi vezu taka mini a nejdu tam prehrat mp3 ale idu tam origi cd kupovane s obchodu a este aj hudba v neviem jakom formate mam aj napalene cd pozicane a ide to tam prehrat a neviem zistit v jakom je to formate lebo si chcem nieco ja napalit na pc a prehrat to tam a co som si to poziciaval...
sa vyjadrujes horsie ako tatar (nic v zlom)

1.Mno tak daj do kompu to cd ktore ti ide prehrat na vezi a pozri aku to ma koncovku
2.najdi manual co ta tvoja veza prehrava
3.ako pisal brm chyba moze byt v zapise ze to mas palene rychlejsie a nie tymi rychlostami(4x - 8x)

14 Apr 2009, 10:57
Profil  ICQ  
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Zvukove cd tvorba zvukoveho cd
brm píše:
Viko6.. prečítal si si svoju otázku? Ja som to čítal 3x, ale ani raz som sa poriadne nedočítal do konca. Skús používať interpunkčné znamienka, aby to bolo zrozumiteľnejšie.

Môj tip.. skús napáliť klasické AudioCD rýchlosťou 4x - 8x.. ak je problém v tom, že HiFi neprehráva napálené AudioCD.. ak v tom problém nie je, tak ber moju odpoveď za bezpredmetnú..

:)
hifi prehrava aj napalene audio cd len ked to napalim ja tak to nejde a neviem jak napalit to audio cd tak aby to slo prehrat a s hifi problem nieje berie to skoro vsetko okrem mp3.

//autoeditácia príspevku ( 14 Apr 2009, 12:30 )
lollo píše:
sa vyjadrujes horsie ako tatar (nic v zlom)

1.Mno tak daj do kompu to cd ktore ti ide prehrat na vezi a pozri aku to ma koncovku
2.najdi manual co ta tvoja veza prehrava
3.ako pisal brm chyba moze byt v zapise ze to mas palene rychlejsie a nie tymi rychlostami(4x - 8x)
dik uz som nato asi prisiel.

14 Apr 2009, 12:33
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Ak dávaš audio CD tak ti to v mp3 určite nenapáli. To sa napáli tak isto, ako bežné originálne CD (taký formát). Pre mp3 sa totižto používa formát dátového CD.

14 Apr 2009, 14:05
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Iron-Eddie píše:
Ak dávaš audio CD tak ti to v mp3 určite nenapáli. To sa napáli tak isto, ako bežné originálne CD (taký formát). Pre mp3 sa totižto používa formát dátového CD.
no skusal som to vytvorit zvukove cd a nejde to nacitat myslel som ze pojde

14 Apr 2009, 18:04
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia