Ake mate auto?

Autá, motorky, tuning a všetko okolo...
mLuks
Professional
Professional
Používateľov profilový obrázok

Re: Ake mate auto?

Príspevok od používateľa mLuks »

Tento nový ProCeed vychádza v podstate zo Ceedu SW, teda má totožné rozmery aj razvor s kombíkom, len ho spravili ako športový kombík, "shooting break". To bola aj moja podmienka, že musí to byť kombi, teda z väčším kufrom. Z tej trojice Golf 605l, i30 603l a Kia 594l má síce najmenej ale je to na úkor krásy. No keď som skúšal skladať Golfa do tej výbavy jak má Kia, tak mi to vyšlo o 5k drahšie.
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

Dobre to vyzerá veru, pekný kúsok
Veľa šťastných kilometrov
Arkaz
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Arkaz »

Bohuzial nie moje ale pochvalit sa musim kedze je to srdcovka :D PRv sme boli s kamosom pozret jedno v Gdansku kde sa ale ukazalo ze to bol vrak. Lietadlom tam domov vlakom 10h :D a potom sa ukazala tato navyse v Liberci dovoz svedsko stav ovela lepsi tak bolo rozhodnute. Snad ked dostavam garaz a dorobim veci okolo domu tiez si take zadovazim =) Je to Volvo V70R rok vyroby 1998 A v tejto farbe Saffron v kombinacii s manualnou prevodovkov bolo vyrobenych 396Ks. Motor 5 Valec obsah 2.3Turbo benzin vykon seriovy 184KW aktualne nieco cez 190KW
Prílohy
25201995542.jpg
25201995553.jpg
kinjeril
Moderátor
Moderátor

Príspevok od používateľa kinjeril »

Pri tom ProCeede mi tak az poskocilo srcco, ze si niekto kupil Panameru :smt015 ... to podla tych zadnych svetiel. Bolo by mozne dat viac foto + interier?

Arkaz - mozes zacat vozit vesele pohreby. :D (no offence)
Arkaz
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Arkaz »

vesele? skor pekelne rychle :lol:
aacid
Addict
Addict

Príspevok od používateľa aacid »

mLuks napísal:Tento nový ProCeed vychádza v podstate zo Ceedu SW, teda má totožné rozmery aj razvor s kombíkom, len ho spravili ako športový kombík, "shooting break". To bola aj moja podmienka, že musí to byť kombi, teda z väčším kufrom. Z tej trojice Golf 605l, i30 603l a Kia 594l má síce najmenej ale je to na úkor krásy. No keď som skúšal skladať Golfa do tej výbavy jak má Kia, tak mi to vyšlo o 5k drahšie.
ako je to realne s tym kufrom?
my sme sice uz viac menej rozhodnuti pre ford focus, ale ked som pozeral prave ten proceed tak ma udivovala ta velkost kufru, kedze to je len taky polo kombik.
pocul som ze tych 600 litrov ti realne spravia az vsetky priehradky a bocne odkladacie priestory. aj si realne porovnaval tie velkosti kufrov, ci len papierovo?
mLuks
Professional
Professional

kinjeril napísal:Pri tom ProCeede mi tak az poskocilo srcco, ze si niekto kupil Panameru ... to podla tych zadnych svetiel. Bolo by mozne dat viac foto + interier?
Tiež keď som ho videl prvý krát, som si pomyslel, že korejská Panamera :D ...pofotím niečo viac zajtra po práci a nahodím sem.

aacid:
reálne som porovnal len Kiu s i30, tie dve som mal vonku na testovacej jazde, GVII som netestoval ale keďže som predtým videl a viezol sa vo verzii pred faceliftom, tak som ju ani nechcel ťahať vonku. i30 a Kia majú rovnaké kufre, čo sa týka dvojitého dna a úložných priestorov, pri GVII mi pripadal kufor hlbší. tých 594l bude vrátane úložných priestorov, no napr. ten prvý priestor hneď pri hrane, je dosť hlboký, teda, že do neho strčíš aj nejakú tašku, s malým nákupom, zároveň tam vieš odložiť aj roletku kufra, ak ju nepotrebuješ. Po stranách sú dve malé, keďže nemám deliacu priečku (len pre GT) tak jeden úložný je aj naboku podlahy, vzadu pred sedadlami ďalší a dvojité dno, pod ktorým je ešte rezerva.
Pri tej roletke ma trošku mrzí, že nie je celá vo vodiacej koľajničke, tá začína až od polky dráhy, čiže sa môže stať, že netrafíš správne.
aacid
Addict
Addict

Príspevok od používateľa aacid »

dik za odpoved.

mozno si ju este pojdeme vyskusat. sice tie ulozne priestory su super na odkladanie drobnych veci, my prave hladame co najvacsi hlavny batozinovy priestor, aby sa tam pohodlne mestil kocik a nejake vacsie tasky.
Andi_Cibula
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Andi_Cibula »

Krásne Volvo. :) Najkrajšie auto aké sa tu objavilo posledne od mojho bavoráku. Popr. od i-cubovej E92 alebo Mekenovej E38. :D
JCM01
Star
Star

Príspevok od používateľa JCM01 »

mLuks napísal:Tak došiel na psa mráz a po troch rokoch som sa rozlúčil so svojou G4 1.9 TDI PD a nahradil ju novým vozítkom. Cesta k nemu bola náročnejšia a trošku zdlhavejšia ale nakoniec sa to podarilo. Najprv to mal byť tiež VW, Golf VII kombi 1.5 TSI Edition Comfortline, neskôr sa to zmenilo na Hyundai i30 Kombi 1.4 T-GDI Family a nakoniec ponuka a nadchnutie pre Kia ProCeed 1.4 T-GDI GTline s NaviPack a Smart Pack. Lepšiu foto som zatial nerobil, čakám ešte na prihlásenie a tie dočasné značky by aj tak kazili efekt z fotky.
S autom zatiaľ maximálna spokojnosť, aj keď si len zvykám a ešte dlho budem :)

Pekné, pozeral som po ňom aj ja, ale bojím sa toho GPFka...
mLuks
Professional
Professional

Tak zopár výcvakov čo som dnes postíhal, snáď potešia oči, keď už toľko pozitívnych ohlasov ProCeed dostal :)

Kufor s takým menším nákupom pre aacida :) (neberte ako reklamu na obchodný reťazec a tú jednu fotku neviem prečo otočilo)
InkedIMG_0379_LI.jpg
Prílohy
InkedIMG_0390_LI.jpg
IMG_0391.JPG
InkedIMG_0380_LI.jpg
IMG_0377.JPG
IMG_0378.JPG
IMG_0392.JPG
IMG_0395.JPG
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

Ako motoricky? Stačí ta 1.4?
icefiresr
Addict
Addict

Príspevok od používateľa icefiresr »

Auto krasne. Ta farba textury na sedacky mi ale vobec nesmakuje :(
mLuks
Professional
Professional

beardie: mne osobne áno, zatiaľ som sa nepristihol pri situácii, kedy by som si povedal, že ou nejde to. Mal výkon tam kde som to potreboval, či obiehanie, alebo svižnejšia jazda mimo mesto, taktiež do kopca. Určite, že s 1.6 by bola ešte väčšia sranda ale to už by išlo cez rozpočet. Jazdné vlastnosti zatiaľ taktiež v pohode. Uvidíme čo to dá ďalej.

icefiresr: mne sa páčia, len keď som pozeral videorecenzie, tak mali GTline aj iné sedačky, no u nás dávaju do GTline len tieto. Je to látka v kombinácii so svetlou "kožou".
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Tiež sa mi páčia tie sedačky.
icefiresr
Addict
Addict

Príspevok od používateľa icefiresr »

mLuks napísal:beardie: mne osobne áno, zatiaľ som sa nepristihol pri situácii, kedy by som si povedal, že ou nejde to. Mal výkon tam kde som to potreboval, či obiehanie, alebo svižnejšia jazda mimo mesto, taktiež do kopca. Určite, že s 1.6 by bola ešte väčšia sranda ale to už by išlo cez rozpočet. Jazdné vlastnosti zatiaľ taktiež v pohode. Uvidíme čo to dá ďalej.

icefiresr: mne sa páčia, len keď som pozeral videorecenzie, tak mali GTline aj iné sedačky, no u nás dávaju do GTline len tieto. Je to látka v kombinácii so svetlou "kožou".
Interier je pekny tmavy, s prvkami chromu, preto ma trosku zaskocila ta farba. Tiez celkovo nemam rad svetle farby ako take, lebo je to tazsie z hladiska cistenia. Ale tak to su len moje 2 centy, nech ti dlho auto sluzi.
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa guess.whoo »

velmi pekne, aj interier mi pasuje :) nech sluzi
M@rt1n
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa M@rt1n »

Ku Focusu Mk2 2005 1,6 TDCi so 405 tis kilometrami pribudol aj novsi kusok 2015 1,5 TDCi 88kW v tejto chvili uz na SK SPZ.
Prílohy
2019-01-31 004.JPG
2019-01-31 005.JPG
2019-01-31 006.JPG
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa guess.whoo »

modry oval nech sluzi :)
kinjeril
Moderátor
Moderátor

Príspevok od používateľa kinjeril »

mLuks - netusil som, ze to niekedy napisem, ale to auto (Kia) je naozaj pekne. Krasna bocna linia, zadok ako Panamera, predok s peknym podpisom prednych svetiel, typicky "zub" Kie, pekne auto.
Interier je tiez velmi pekny, nemas sa za co hanbit. Akurat asi vybavu by som inu poriesil, ale rozhodne to nie je auto, za ktore sa budes hanbit.
Vela stastnych kilometrov. :smt006
Napísať odpoveď