Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 21 Apr 2019, 4:22

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
ako ma prebiehat rande?
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok ako ma prebiehat rande?
Rozmyslam co by mal muz vediet aby uspesne zvladol rande. To znamena ,ze sa bude chciet stretnut aj druhykrat. Minule som sa prekonal a vytiahol som von pekne dievca ale cely ten priebeh bol nemastny neslany. Chyba bola aj na mojej strane, ze som ju nedokazal zaujat. Na rande mozte ukazovat skor ten verbalny skill a charizmu, bohuzial toto nema kazdy a nepomoze vam ani to ze ste sikovny v inych veciach.
Teoreticky sa da na to pripravit, musim sa naucit odpovedat na zakladne otazky-hobby, filmy , sport, pocasie.Zaroven to treba spravit tak aby si nemyslela ,ze ju beriem len ako kamosku. Tak zrejme nejaky flirt je dolezity.
A co si myslite o tych navodoch na youtube, kde ten david hanc alebo kopecky ucia chlapov ako na to ? Na mna posobia skor ako karikaturi na muzov. Je naozaj taka doba ,ze zeny maju radi taketo typy ?

Este sa spytam co si myslite o teorii ,ze druhy krok by mala spravit zena ako prva. Teda muz je iniciator prveho stretnutia ale nemal by iniciovat druhe rande, ona ak bude sama chciet sa ma ozvat nejakym stylom, ze dik bolo mi s tebou dobre isla by som aj znova.
Chcem to nabuduce skusit s inou a chcem sa zlepsit. Ide o to ,ze ten typ zeny ktory hladam neexistuje a musim znizit naroky, hlavne tie charakterove.

20 Nov 2018, 21:37
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: ako ma prebiehat rande?
Ak si nieco v tych videach najdes a zapamatas, tak ti to moze pomoct. Ak nie, tak bud sam sebou. Klasicka rada je, aby si bol sam sebou. Neda sa pripravit o com mas rozpravat, to musi prist same, musi to byt volne, spontanne, nenasilne, musite sa citit obaja prijemne. A to sa nebudes tak citis, ak budes mat v hlave, ze poviem nieco o pocasi, neskor poviem o sporte, potom zase o skole, nakoniec spomeniem hobby. Tak to nefunguje, na to prides aj sam po case. Druhy krok? Su zeny, ktore nechaju robit muza az prvych 10 krokov, az potom sa osmelia a rozhybu.

20 Nov 2018, 22:08
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Hlavne nerob zo seba niečo čo nie si. Lebo po čase na to tá žena príde.

Môžeš mať úspech v tom, že budeš robiť zo seba frajera ale skôr či neskôr príde na to že si utiahnutý typ (príklad). A nebudeš ten do ktorého sa zaľúbila a bla bla bla :lol:

Samozrejme zdravé sebavedomie je určite plus. Ženy sú však rôzne, čo platí pri jednej nebude pri druhej. Good luck.

21 Nov 2018, 7:46
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

za prve, stale maj v hlave ze nie kazde rande moze byt uspech. niekedy si proste nesadnete a mozes mat nastudovane cokolvek, pripraveny akokolvek a aj tak to bude onicom a druhe rande nebude.

ziadne univerzalne prirucky neexistuju (okrem bud sam sebou), lebo jedna bude ukecana a ty nebudes musiet cely vecer povedat vobec nic, druha bude hanbliva a na kazdu otazku ti odpovie max troma slovami bez moznosti diskusie. tretia nebude absolutne chapat tvoje vtipy a stvrta sa bude chciet rozpravat iba o detoch.

vzdy sa snaz vycitit situaciu. ked je ukecana, nechaj ju rozpravat, ked je ticha, rozpravaj ty (kludne rozpravaj o sebe, o svojich hobby a zaujmoch). ked vidis ze nejaka tema jej nesadne, nerozoberaj to dalej.

a to sebavedomie, to je treba, musis byt tak trochu nad vecou, pokial pojdes na randy s mindsetom "musim sa snazit, musim to spravne zahrat aby som ju zbalil", najskor to bude bieda. pokial tam pojdes s tym ze "mam v pi*i, dam si pivo, pokecam, pokial to bude nuda, este stihnem vecer pozriet futbal", tak za prve budes sebavedomejsi, bude sa ti lahsie rozpravat, za druhe, ona to z teba bude citit a bude sa na teba pozerat trochu inak a za tretie si usetris mozne sklamanie :)

21 Nov 2018, 11:03
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia