Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 16 Dec 2017, 11:56

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
ako sa dostať do mobilu cez usb?
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok ako sa dostať do mobilu cez usb?
ahojte.
bohužial po 5 rokoch mi na mojej Nokii N8 odišiel dotykovy display a kedže som mal na telefone nastaveny aj bezpečnostny kod, tak ho nemozem zapnut ani bez sim karty tak, aby došlo k pripojeniu pc s telefonom, lebo bez displaya neviem ten kod natukat.dalo by sa aj napriek tomu nejako prelomiť ten bezpecnostny kod pomocou usb kabla a nejakeho programu, aby som si s internej pamate mohol stiahnut kontakty, fotky a smsky?
za rychlu odpoved vopred dakujem

13 Dec 2016, 17:50
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: ako sa dostať do mobilu cez usb?
Neviem či už si to nejako vyriešil , ale pred pár rokmi som riešil toto isté, display rozbitý , a mobil na heslo. Gesto som síce vedel, no po pripojení usb som musel ešte prepnúť s nabíjania na "externá pamať" no a cez to už som sa nedostal. ( vlastne som ani nevedel či som sa dostal cez gesto, kedže display bol iba čierny) po pár pokusoch som to vzdal. Mobil sa vybil a odišiel na večný spánok :)

edit: dá sa to cez tento program. Ked som to skúšal ja, ešte to neexistovalo. Je to už pár rokov
http://droid-at-screen.org

06 Jan 2017, 21:18
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia