Arogantni vodici na cestach

Autá, motorky, tuning a všetko okolo...
baldorex
Addict
Addict

Re: Arogantni vodici na cestach

Príspevok od používateľa baldorex »

O to im ide, aby si sklopil uši a nabudúce si dobre rozmyslel, či budeš policajtom odporovať. Gratulujem ti, zapadol si do systému.

Ja by som to dotiahol až do konca.
heker
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa heker »

Vedel si o tych vysluchoch z decembra, januara a aprila? Skus si precitat tento clanok, tu sa venuju pravam a pochybeniam organov pri priestupkoch - https://www.pravnenoviny.sk/obvineny-z- ... jeho-prava
STomko
King
King

Príspevok od používateľa STomko »

Dik heker, dobry clanok. Co sa tyka tych datumov - presne si to nespominam, pravdepodobne tie terminy boli vysluch policajtov a 2 konania kde som bol predvolany ja.

Jedna vec - v clanku sa spomina moznost podat zalobu na spravny sud. K tomu mam otazku - zalujem v tom pripade OR PZ Malacky, alebo BA ako odvolaci organ ktory toto rozhodnutie potvrdil. A taktiez co vsetko uvadzat v podani - opis skutocnosti ako to vidim ja s tym, ze spravny sud si vyziada spis z OR PZ Malacky?

Ak viete poradit, dakujem.
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Miestne prislusnym sudom je krajsky sud v ktorom obvode je sidlo organu, teda prvostupnoveho organu, u teba je to ODI v Malackach. Teda prislusny sud je Krajsky sud Bratislava.
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Pilifo »

Veľmi dobrý článok o tom, ako sa vyhnúť dopravnej šikane od polície - http://dfens-cz.com/odmitnuti-zkousky-n ... bic-style/

Na konci článku sú spísané základné zásady, ktoré je vhodné dodržiavať pri cestnej kontrole, aby ste predišli nepríjemným ťahaniciam, ktoré by v extrémnych prípadoch mohli skončiť veľmi zle.
wladas
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa wladas »

V tych cechach je s chlpatymi coraz vacsia zabava. By ma zaujimalo dokedy to bude stupat. Dokedy to budu ludia tolerovat? Lebo niekomu raz rupnu nervy a to bude este vacisa sranda.
Napísať odpoveď