Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 08 Aug 2020, 8:24

Prihlásenie 
Pre prezeranie profilu musíte byť prihlásený.

Pred prihlásením sa musíte zaregistrovať. Registrácia trvá iba chvíľu, po prihlásení môžete začať využívať všetky služby tohto fóra. Administrátor fóra môže registrovaným užívateľom udeliť rozšírené právomoci. Pred registráciou sa uistite, že ste sa oboznámili s našimi podmienkami pre užívanie fóra a s ďalšími pravidlami a ujednaniami. Zároveň sa uistite, že si prečítate akékoľvek pravidlá, ktoré sa na fóre objavia.


Pravidlá pre používanie | Ochrana súkromia

Užívateľské meno:
Registrovať
Heslo:
Zabudol/a som heslo
  Automatické prihlásenie pri každej návšteve
  Skryť môj on-line stav pre toto prihláseniePrihlásenie cez sociálne siete 

Týmto sa môžete prihlásiť cez účet, ktorý máte na jednej zo sociálnej sieti.

V prípade, že už máte vytvorený účet na hojko.com a mail, ktorý používate u nás na fóre je totožný s tým, ktorý používate na sociálnej sieti (napr. na Facebooku), budete jednoduchým kliknutím na ikonku prihlásený na svoj účet, ktorý u nás už máte. Budete prihlásený na Vaše užívateľské meno.

V prípade, že ešte nemáte vytvorený účet na hojko.com a nechcete prechádzať registráciou, stačí, ak kliknete na ikonku jednej zo sociálnej sieti, ktorú používate, a bude Vám vytvorený nový užívateľský účet. Užívateľské meno bude vytvorené z údajov, ktoré sú čerpané zo sociálnej siete a zároveň bude k Vášmu úctu pridelený email, ktorý máte na sociálnej sieti. Tento email nie je verejne prístupný. Ak Vaše meno na Facebooku znie napr. Janko Mrkvička, bude Vám vytvorený účet JankoMrkvička (bez medzier). Na tento účet sa budete môcť kedykoľvek v budúcnosti prihlásiť za použitia prihlásenia sa cez sociálnu sieť. Ak si vytvoríte účet napr. cez Facebook prihlásenie a v budúcnosti svoj Facebook účet zrušíte, za predpokladu, že rovnaký registračný mail používate napr. na Google účte či Live, budete sa môcť aj tak prihlásiť na svoj účet.

Prihlasovanie cez sociálne siete je strážené samotnými sociálnymi sietami a celá komunikácia prechádza výhradne šifrovaným spojením, tak ako v prípade elektronického bankovníctva.

Pravidlá pre používanie | Ochrana súkromiaSkočiť na:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group. © Hojko 2004-2016
[ Time : 0.157s | 5 Queries | GZIP : Off ]