Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 21 Apr 2019, 7:07

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ] 
Budovanie príťažlivosti
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Príspevok Budovanie príťažlivosti
Ahojte. Určite ste počuli alebo čítali o budovaní napätia a príťažlivosti. Niekto tvrdí, že pomáha zdĺhavé odpisovanie, čiastočna ignorácia, vedieť povedať NIE, vedieť povedať svoj názor, nepritákavať na všetko a nepribehnúť ako pes na povel keď druhá strana chce.

Čo funguje na vás alebo čo sa vám osvedčilo? Je príťažlivejšie, ak je druhá strana nedostupnejšia a vy musíte bojovať, snažiť sa a dobývať?

19 Aug 2018, 19:51
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Budovanie príťažlivosti
Asi tu uz niekde také témy boli ak by si pohladal. Teraz k veci...je to individuálne. Co moze zabrať na jednu žensku nemusí zabrať na dalsiu. Niektorej vyhovuje ked ju chlap ignoruje a vzbudí to v nej zaujem a inú to odoženie a stratí záujem. Niektorím ženám imponuje ked má chlap svoj názor a vie povedať NIE a iným zase vadí ked jej povie NIE a nesúhlasí s nou a jej názormi.
Niektoré ženy sú rady dobýjané a iné radi dobýjajú mužov či uz ich chcu ako trofej alebo na vážny vztah.
Ak narážaš touto témou na tú tvoju predošlú tak skús čo ťa napadne, nejako si to z analyzuj alebo zapíš čo na nu funguje, ale inak ja neuznávam moc takéto hry.
Ja radšej priamočiaro s rozumom..chceš ma-nechceš ma, ozve sa - neozve sa, odpíše- neodpíše, mám svoj názor- ona má svoj názor, zhodneme sa - nezhodneme sa, atd. Slovné dotahovanie, konflikty,nedorozumenia vzdy boli aj budú.
Este by som doplnil jednu vec...Ak sa do 2-3 mesiacov nevykryštalizuje nejako ten vztah so ženou, tým myslím to, že ked ju chcem a skusim ju pobozkat a nejako snou aj fyzicky byť a ona nejako by odmietala základné intímnosti a nedovedieš to do CIELU - VZTAH tak by som to nechal tak.

19 Aug 2018, 21:46
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Ďakujem za odpoveď. Nenarážal som na moju predošlú tému, ale ako niečo nové. Cieľom bolo prečítať si názor o príťažlivosti, možno podiskutovať o tom.

19 Aug 2018, 23:11
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

zenu treba proste zaujat, si zober ze pokial zena nepracuje 12 hodin niekde za pasom alebo nie je slobodna matka, ktora je nonstop zavreta doma, ale zije normalny zivot, chodi do spolocnosti, a este k tomu aj vyzera dobre (rozumej, nie je skareda) tak je najskor celkom zvyknuta na to ze po nej muzi pozeraju, ze ju oslovuju, lichotia jej, kupuju jej drinky a snazia sa ju zbalit... vacsina aspon trochu peknych a slobodnych zien ma v kazdom momente aspon 1-2 "kamaratov" pevne zakotvenych vo friendzone :)
pokial zena nebodaj este vyskusala nejaku online zoznamku (badoo, tinder), tak je to este horsie, lebo jej kazdy den napise 20 chlapcov ze ju velmi chcu. teda realne polovica z nich napise len "ahoj, ako sa mas", stvrtina posle fotku svojho vtaka a zbytok napise nejaku trapnost o tom aka je krasna a ako ju chcu.

a teraz si zober ze ty musis byt lepsi nez vsetci tito pani a musis zaujat.
rada "ignoruj ju" je sice fajn, ale neviem ci uplne funguje len tak vo vakuu. proste stale musis zaujat niecim inym, lebo napriklad u nas v (IT) firme je hromada chlapcov co ignoruju komplet okolie a ver mi ze ziadne baby tak nezaujmu :D
proste mozes mat vedla seba v jednej kancelarii 2 chalanov, jeden mastny chudy geek v metalovom ciernom tricku a ruksakom na chrbte a druhy dobre obleceny a upraveny vysportovany. obaja budu rovnako ignorovat zenu, ktory ju ale bude pritahovat? :D
samozrejme su vynimky, mozno do kancelarie pride dievca co nadovsetko miluje league of legends a skupinu anthrax a potom ju asi skor zaujem ten prvy, ale statisticky urcite viac bab zbali ten druhy.

vzdy sa pytaj sam seba, co na tebe moze zena respektovat? co si v zivote dokazal?

20 Aug 2018, 9:34
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Zaujímavý názor. Napadá ma k tomu reakcia, že prečo je potrebné niečo dokázať, prečo má na mne niečo rešpektovať? Ja som sám sebou, mám svoju rodinu, kamarátov, hobby, prácu. Nepotrebujem sa ukazovať alebo pretvarovať, nepotrebujem sa chváliť prácou alebo čo som v nej dokázal. Mal som priateľky, ktoré ma brali a ľúbili takého ako som, bez pretvárky, bez vyvyšovania sa alebo hrania sa na niečo čím nie som. Vedeli, že nemám auto, že bývam s rodičmi, že to auto mi požičajú keď niekde chcem ísť. Neplatil som za ne všetko, tak pol na pol, niekedy viac, nebolo to teda o peniazoch. Brali ma normálneho a prirodzeného. Neuznávam pretvárku, ani hranie sa na niečo čím nie sme. Prečo by som sa mal prezentovať čo som dokázal? Tým sa buduje príťažlivosť?

20 Aug 2018, 10:09
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

pises mal si priatelky? preco ich uz nemas?

ja nikde nepisem ze nemozes byt sam sebou. ty si sa pytal ako vybudovat pritazlivost. ja ti pisem ako to maximalizovat. ruku na srdce takych co su "sami sebou, maju kamaratov, hobby a pracu" a nic viac, takych su stovky, taki sme vsetci viac menej. tak preco by si mala zena vybrat akurat teba?

si predstav ze stojis v zastupe s 99 dalsimi chlapmi, preco by si zena z tych 100 chlapov vybrala prave teba?

20 Aug 2018, 10:18
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Na tu poslednú otázku ti neviem odpovedať. Pokiaľ ide o moje vzťahy, tak je to ako v každom inom vzťahu po rokoch - stereotyp, chyba komunikácie, neskôr rozdielne predstavy o blízkej budúcnosti, zbytočné hádky. Prebrali sme to s odstupom času, obaja sme si uznali chybu, aj ona, aj ja. Vtedy sme rozchod považovali za lepšiu voľbu a ostali kamaráti, žili ďalej svoje životy, občas zbehli na kávu a zaspomínali si. Iný vzťah bol o tom, že sme boli rozdielne povahy, názorovo odlišné názory, časovo zle zosynchronizovaný a začali sa prejavovať hádky (najmä z jej strany). Samozrejme, že mám svoje chyby, nie som dokonalý.

Beriem, že takých ako ja je ďalších 99 v rade. A práve preto ma zaujíma to budovanie príťažlivosti, že ako vyčnievať z radu, zaujať.

20 Aug 2018, 11:40
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

tak som ti to napisal, ako vycnievat z radu, ako zaujat.

ja som s manzelkou mal tiez iste problemy. rovnako bola stale hadavejsia a hadavejsia. skoro sme sa rozviedli. nakoniec sme do dali dohromady a doteraz si myslim ze je to prave tym ze som ja zacal so sebou nieco robit, stal som sa niekym zaujimavym o koho sa bala ze pride.
ono casto zeny nevedia poriadne co im vadi (uprimne, nikto nie je dokonaly a nie vzdy vie 100% co chce), ja som sa o tom viac krat rozpraval so zenou a ona nevedela co jej vadi. tiez tvrdila ze sme proste ine povahy, zle zosynchronizovani... na jednej strane chcela mat vsetko pod kontrolou a rozhodovat, na druhej strane potom obcasne vybuchla ze preco musi ona vsetko riesit a ja sa len veziem...

takze trvam na tom ze zeny proste chcu niekoho na koho sa budu moct pozerat s respektom, zalubene, uvedomovat si ze maju niekoho specialneho, koho nechcu stratit, lebo bez neho by o nieco prichadzali.
a rovnako trvam na tom ze to co hladaju nie je laska, lebo ked sa moze zamilovat do jedneho zo 100 rovnakych chlapov, tak sa potom moze rovnako dobre zamilovat aj do tych dalsich 99.

20 Aug 2018, 12:46
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

aacid píše:
myslim ze je to prave tym ze som ja zacal so sebou nieco robit, stal som sa niekym zaujimavym o koho sa bala ze pride.

to ako myslis, "stal som sa niekym zaujimavym", co si zacal robit?

20 Aug 2018, 13:26
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

ako som pisal, lepsie sa o seba starat, cvicit. ale aj spravat sa inak. neskakat ako psik ked si nieco zachce, mat vlastnu hlavu a robit vlastne rozhodnutia. aj napriek tomu ze jej sa to nepaci. samozrejme u nas hralo rolu ovela viac veci kedze sme uz mali dieta v tom case.
a urcite pomohlo aj to ze som zacal randit :) tak si najlepsie zena uvedomi ze ta chce, ked zisti ze sa chcu ine zeny :D

20 Aug 2018, 13:37
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Kedy sa ženy dívaju na chlapa s rešpektom? Ked je tzv alfa samec, všetko im rozkáže, nebojí sa povedať nie a nemá problém dvihnút hlas? Tak mi to žiaľ príde. Ja vo vzťahu za rešpekt považujem to, že ma berie takého ako som, že mi akceptuje kamarátov, akceptuje moju rodinu, akceptuje moje hobby, akceptuje moju prácu a môj pracovný čas, akceptuje moju minulosť. Ja akceptujem to isté u nej. Toto je pre mňa rešpekt vo vzťahu, pretože keď mi žena povie, že v sobotu chce ísť s kamarátkami na diskotéku, v utorok s kamarátom na kávu, tak ja jednoducho poviem: Áno zlatko, kľudne choď, zabav sa a daj vedieť keď sa vrátiš. Ja zase poviem, že v piatok idem na pivo, v pondelok a stredu hrať tenis, a ona mi odpovie: V pohode, potom sa uvidíme. Toto je pre mňa vzájomný rešpekt, ale zdá sa mi že ty ten rešpekt berieš asi v inej forme ako som uviedol ja.

Neviem čo si predstaviť pod tým, že stať sa niekým zaujímavým. Pre niekoho to môže byť materiálna stránka a teda mať značkové oblečenie, fajn účes alebo pekné auto. Pre inú môže byť zaujímavé to, že som zábavný, komunikatívny, úprimný a verný. Inej sa môže zdať zaujímavé, že rád čítam cestopisné knihy, detektívky, ale aj o dejinách. Inej skupine žien môže imponovať to, že si stojím za svojím názorom, lenže sa ho nesnažím presadiť za každú cenu a skôr ako príde k hádke, tak cúvnem. Preto si moc neviem predstaviť ako byť príťažlivý a zaujímavý, aby si ma žena vážila a ako si uviedol - bála sa o teba, aby ťa nestratila.

20 Aug 2018, 13:48
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

a funguje to tak aj opacne u teba? keby za tebou pride obezna skareda zena co cele dni len sedi doma a ani prstom nepohne, ale povie ti ze ta bude respektovat, bude ta brat takeho ako si ty, bude akceptovat tvojich kamaratov, rodinu, hobby, pracu a volny cas.
zoberies si ju za zenu na zaklade tohoto?

to co pises, ze 100 ludi 100 chuti, tak to samozrejme je. neda sa nic generalizovat, ziadna rada nefunguje na 100%. preto najviac zalezi od situacie. ani ten alfa macho s najvacsimi bicepsami nemoze ocakavat ze ked pride na comics salon tak sa kazda baba hned roztecie z neho. naopak tam prave moze uspiet ten chudy geek cely v ciernom, lebo dievca bude ovela viac pritahovat niekto kto je dobry v league of legends ako niekto kto ma obrovske svaly.

ale samozrejme mozes zit svojim zivotom aky ta bavi a s velkou pravdepodobnostou si partnerku najdes. ty si sa ale pytal ako byt co najatraktivnejsi. to urcite nedosiahnes tak ze si povies "som taky aky som, nech sa s tym zena zmieri".

20 Aug 2018, 14:17
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Ja sa škaredým ženám vyhýbam, tie sú pre škaredých chlapov. Nechcem sa miešať do rajónu :)

Ja netvrdím, že sa neviem prispôsobiť alebo že nechcem zmeniť niektoré veci. Som aký som, ale pokiaľ by žene prekážalo napríklad víkendove pivo, tak to viem obmedziť. Tiež viem obmedziť tenis a naplánovať si ho na ten čas, ktorý bude mať aj žena niečo na práci. Viem trošku upraviť aj svoje správanie, šatník, trávenie spoločného času. To sú všetko len malé veci, ktoré viem prispôsobiť a vzájomne odkomunikovať. Sú ale mnohé povahové črty, ktoré zmeniť nejdú.

Lenže stále nevidím niečo čo by budovalo príťažlivosť. Jedna vec je taká, ze chlap a žena sa priťahujú od prvého videnia, tam je to ľahké. Iná vec je, ak ja chcem ženu zaujať. Ako si sám napísal, tak treba byť iný a vytŕčať z radu. Ale čím, spravaním? Výzorom? Majetkom? Vystupovaním?

20 Aug 2018, 15:18
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

co to znamena "viem prisposobit"? to ze ked sa nebudu zene pacit tak sa zmenis? a preco ich nezmenis uz teraz aby si to tej zene pacilo? toto prave vela zien nema rado, ak chce zena dieta o ktore sa musi starat, ktore musi obliekat a hovorit mu ako sa spravat, tak si spravi dieta. ale ten kto jej to dieta spravi, by mal byt chlap, nie dieta. mal by byt chlap, ktory sa vie obliekat sam, ktory by sa mal vediet rozhodovat sam.
a znova pisem, zalezi od situacie, pokial chces zaujat na diskoteke, tak sa nauc tancovat a zacni posilovat. pokial chces zbalit gamer girl, tak zacni streamovat nejake hry. pokial chces sportovkynu tak sportuj aj ty. ale ver mi ze dobre sa obliekat (neznamena draho), byt pekne upraveny a mat dobru postavu, to nemoze byt nikdy nijak na skodu, to len prospeje, takze kludne zacni tam.

20 Aug 2018, 15:51
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Nemám problém s výzorom, oblečením, hygienou. Na to si dávam záležať už od davnych čias. Sprcha, čisté oblečenie, parfúm, holič 1x mesačne, každé 2 dni oholená tvár, zuby ok. V tomto smere nemám ani moc čo zlepšovať. Možno si len vyberám v živote ženy, ktoré nechcú mňa a musím bojovať o ne. Napríklad tá predošlá, tak s tou sme sa zoznámili a kamarátili visc ako pol roka, až kým sa to raz pod vplyvom alkoholu nezlomilo. Chcel som ju veľmi, dostal ju môj známy, tak som kašľal na ňu, po mesiaci alebo dvoch sa sama ozvala, začali sme sa stretávať a nič. Až po čase to prepuklo u nej. Možno mi chýba charizma, ktorá by hneď učarovala ženám.

20 Aug 2018, 17:28
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Nechyba ti charizma ale sebavedomie :D Podla mna (pre mna) je standard urobit prvy krok max. na druhom rande - zalezi na pocite - odchod, pusa, sex, hocico. Tym, ze zalezi na pocite myslim to, ze vidim ako ma druha strana berie, ake mam pocity ja a aka je celkova sanca na uspech.

Co sa pritazlivosti tyka, je tazke mat nejaky univerzalny recept. Ja som nikdy ziadne mind games nehral, nepotrebujes riesit nic podla mna ani ty. Trocha asertivity tiez nie je na skodu. Kolko mas rokov?

21 Aug 2018, 15:52
Profil  Twitter  
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Co sa pritazlivosti tyka, je tazke mat nejaky univerzalny recept. Ja som nikdy ziadne mind games nehral, nepotrebujes riesit nic podla mna ani ty. Trocha asertivity tiez nie je na skodu. Kolko mas rokov?[/quote]

Presne ako píše Slayter, žiadny všeobecný recept na všetky ženy neexistuje. Tiež som preto rozmýšľala, koľko máš rokov ;).
Treba si uvedomiť, že aj ženy sú rôzne, sú rôzne vyspelé/ne/zrelé alebo aj inak povedané - vekom a skúsenosťami mnohé dospievajú. Veľmi pravdepodobne, že pre ženu v rokoch 20+ sú zaujímavé iné typy chlapov ako pre ženu 35+. Takisto - aspoň podľa môjho subjektívneho názoru, záleží na tom, v akom životnom štádiu sa žena nachádza. Iný typ bude ženu priťahovať napr. po rozchode, kedy žena nie je ešte emocionálne stabilizovaná a iný typ zas ženu, ktoré je povedzme dlhšie single.
Záleží tiež na osobnostných dominantných povahových črtách. Kým lovkyňu budú baviť takí, čo hneď neskočia na lep ;), romantickú dušu bude zas priťahovať neskonalá pozornosť.

Všeobecne však ženy priťahuje zdravé sebavedomie muža.

21 Aug 2018, 18:43
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Slayter, mám 27. Zrejme si čakal o 10 menej, ale nevadí. Budeš mať pravdu v tom, že mi chýba sebavedomie, to viem aj sám.

Je mi jasné, že niektoré ženy priťahujú svalnaté postavy, inú zase normálny priemerný chlap. Iná zase hľadá knihomola s ktorým sa môže rozprávať o knihách. Tých typov bude viacero. Ja vyhľadávam normálne ženy, teda také, ktoré to neprehánajú s makeupom a výstredným oblečením, nie sú zlatokopky a vedia za seba zaplatiť účet. Hľadám také, ktoré sa vedia aj zasmiať, aj relaxovať, občas aj zašportovať (korčule, ľahká túra sem tam), ale nepotrebujú sa opíjať víkend čo víkend na diskotéke, aj keď občasná diskotéka mi neprekáža. Dá sa napísať, že mám asi dosť široký výber, teda veľa žien spĺňa tieto "kritéria". Problém je u mňa asi to sebavedomie a neschopnoť presadiť sa, vybudovať tú príťažlivosť od prvých momentov.

22 Aug 2018, 9:27
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

tak zacni budovat sebavedomie. to ti v zivote pomoze vo vela veciach nie iba vo vztahoch.

22 Aug 2018, 11:19
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia