Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 25 Aug 2019, 22:13

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku
Dievča s ktorým randím úplne zmenilo svoje chovanie
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Dievča s ktorým randím úplne zmenilo svoje chovanie
Pokúsim sa byť stručný a dúfam, že mi niekto pomôže. Začalo to ako vzťah, ktorý bol o sexe no nakoniec sme začali spolu chodiť aj na rande, vlastne už to bolo také neoficiálne/oficiálne chodenie. Naposledy keď sme boli spolu navrhla ďalšie rande aby sa vyhla jednej párty. Fajn, deň predtým mi napísala, že ju kamaráti presviedčajú aby tam išla a ak chcem môžem ísť s ňou ale bude radšej ak sa stretneme na ďalší deň. Fajn súhlasil som, bohužiaľ na poslednú chvíľu, keďže za ňou cestujem z iného mesta mi napísala, že je rozbitá a jedine mi podá moje kľúče, ktoré som si u nej zabudol. Žiadne obyčajné prepáč, keď som sa snažil napísať, že to môžeme posunúť o pár hodín, alebo nemusíme ako kam sme plánovali a dáme len chill všetky odpovede boli varianty či chcem alebo nechcem kľúče.

Fajn teda zobral som si kľúče, nechcela ma ani pobozkať okrem pusy na líce ale vraj sa nič nedeje a všetko je super. Nevie kedy sa zas stretneme a dá mi vedieť a musí isť spať. Tak je*ať, išiel som sa opiť a náhoda je sviňa, stretol som ľudí z presne tej párty a jedného známeho medzi nimi tak som si prisadol. Nič som sa samozrejme nepýtal, ale medzi rečou som sa dozvedel, že ona ako jediná išla spať už o polnoci takže až tak moc rozbitá byť nemohla. Každopádne naozaj išla spať aj naobed a žiadny iný chlap v tom nebol nebol tiež. Viac som to neriešil a v noci mi znovu napísala, že posledné dni premýšľa nad mnoho vecami. Spýtal som sa iba raz čo sa deje, samozrejme jej odpoveď bola, že nepovie. Čo iné mi ostávalo ako povedať, že dúfam, že to bude fajn. Ona odpovedala, že mi to nepovie, sú to moc súkromné veci a nevie či to bude lepšie. A opäť zas jej odpovede boli taká pasívna agresia akoby som bol ja ten čo jej prvý napísal a otravoval ju aj ked sa ozvala ona. Ako vážne, nejaké tie skúsenosti so ženami mám ale tu som fakt bezradný okrem pocitu, že je medzi nami asi koniec.

14 Jan 2019, 12:43
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Dievča s ktorým randím úplne zmenilo svoje chovanie
Sral by som na to. Takto to skonci ajtak rozchodom a ty sa len budes trapit. Ukonci to teraz a usetris si nervy.

14 Jan 2019, 13:23
Profil  ICQ  Skype  
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Ja si myslím ze je tehotná...

14 Jan 2019, 13:26
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Ja si myslím, že ma iného. Buď ťa podviedla, alebo sa jej niekto iný zapáčil (koho si vyhliadla) Ak žena zmení takto správanie jednoznačne za tým je niekto iný...

14 Jan 2019, 15:10
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Pokus navyše ju prestal baviť vzťah na diaľku.

14 Jan 2019, 15:22
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Ma city k inemu, nebavi ju to s tebou, chce byt sama, moznosti je vela. Daj jej pokoj, nepis jej, nevolaj. Mozno si to premysli a ozve sa sama.

14 Jan 2019, 16:15
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

dobre ti tu radia, ale ak sa ti do toho este nezacali motat city a nie si zalubeny, tak nic neukoncuj. daj jej cas a v pripade vhodnej konstalacie si este aspon zatrtkas :D nejake dalsie kroky by som nepodnikal. bud z toho este nieco vytazis alebo to ukonci pomalym nezaujmom sama.

14 Jan 2019, 17:03
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Ahojte díky za odpovede, odpoviem naraz bez citácií asi každému. Tehotenstvo pobavilo, diky. To, že má iného je možné, ale ak beriem do úvahy čas pred týmto incidentom našla si ho za dva dni, ak to čo mi písala tak za deň. Dialka tiež nieje problém, ono hodina vlakom niesú tri hodiny. Ale áno máte pravdu no contant kým sa neozve je najlepšia možnosť.

edit: navyše, niečo podobné sa mi už niekedy stalo, ale holka sa už nezovala alebo po 2 týždnoch-mesiaci, mňa celkom zmiatlo už to, že sa ozvala ešte v ten večer ako mi dá sa povedať zabuchla dvere pred nosom

14 Jan 2019, 17:18
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Vztah na dialku je kolko km?..neviem či sa dá veriť žene ktorá robí tajnosti, zahovára, tam pri takej nikdy nemôže byť dôvera k jej osobe.
Varianta dalsieho chlapa, ktoreho tají lebo s ním nieco má-mala, je tiež možná.
V poslednom čase som sa zamyslal nad tým ako to tie ženy uvažuju, si vedia zo dňa na deň dokaziť vztah aj samé, nie vždy za všetko môže chlap a ten len ostane v nemom úžase čo to vyviedla.

14 Jan 2019, 18:04
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Žiadne ukvapene rozhodnutia, ženské sú naladove, stačí, že jej najlepšia kamarátka niečo povedala a už je v strese aj ona

Daj jej čas

14 Jan 2019, 19:39
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Tá ženská náladovosť ma teda pekne serie. Zatiaľ vo všetkých vzťahoch, čo som mal, sa tie ženské dokázali správať v niektorých momentoch absolútne nepochopiteľne a nepredvídateľne.

Môžete potvrdiť aj ostatní, že som nenarazil len na nejaké nevyrovnané ženy, ale je to fenomén všetkých? :lol:

14 Jan 2019, 20:03
Profil  ICQ  
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Pilifo píše:
Tá ženská náladovosť ma teda pekne serie. Zatiaľ vo všetkých vzťahoch, čo som mal, sa tie ženské dokázali správať v niektorých momentoch absolútne nepochopiteľne a nepredvídateľne.

Môžete potvrdiť aj ostatní, že som nenarazil len na nejaké nevyrovnané ženy, ale je to fenomén všetkých? :lol:

A stalo sa ti niečo podobné ako mne?

14 Jan 2019, 20:29
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Pilifo - nie nie zle to chapes, to my chlapi sme nudny, z kamena :D

14 Jan 2019, 20:50
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Ludske vztahy takmer nikdy az na ojedinele výnimky nebudu dlhotrvácne. Niekomu vydrží vztah 3 mesiace a niekomu aj 30 rokov a po 30 tich rokoch sa to rozpadne. Proste netreba brať tie ženy tak vážne a ani vztahy snimi, oni si málokedy nieco vážia aj keby je ten chlap neviem aký super. Aj tak sa ľudia primárne spolu dávaju dokopy kvoli sexu a plodeniu deti-zachovaniu rodu. Ak to obaja chcú, tak si založia rodinu, ale inak je prevažne vztah o sexe. Take veci ako tolerancia,komunikácia,kompromis,dôvera,atd, ten vztah udržiavaju pohromade. Ale to musia robiť obidve strany. A ako sme uz na Hojku zvyknutý, z drvivej väčšiny sem píšu chlapi, ako im ich frajerky alebo potencionalne frajerky bud robia zo života peklo alebo je problém niekde inde. Vždy si najdu dôvod ako si "okoreniť" vzťah až sa im to vymkne z rúk a rozpadne. A bud je to ich nevyzretosťou ,nevedia co chcu, alebo naopak velmi dobre vedia co chcu a sa radi zahravaju,kalkuluju, manipuluju, hraju na viac strán ci uz vo vztahu alebo aj ked su slobodné.TJedna horšia varianta ako druhá.Toto su podla mna najväčšie chyby u žien, vela vecí si samé sposobia.Je super mať niekoho rád alebo milovať ale tolko x príkladov a aj z vlastných skuseností viem že ženy sa neoplatí neviem ako milovať, ani si to nezaslužia, sú nevdačné. No aby som to zhrnul, no čo s jednou ženskou to potiahneš rok, potom sa rozídete lebo jej začne švitorať v hlavičke a vadit všetko, potom chvilu čas na regeneraciu mysle a príde dalšia, nebrať tie vztahy extra vážne tie následné trápenia vážne nestoja zato. :wink:

14 Jan 2019, 22:20
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Einar píše:

A stalo sa ti niečo podobné ako mne?

Niečo podobné ako tebe sa mi stalo len raz v minulosti. V podstate to nebol veľmi perspektívny vzťah, ja som to bral len "športovo", tzn. sex bol cool, ale žiť s tou ženskou do konca života som si predstaviť nevedel. Po nejakom čase mi tá baba povedala, že si myslí, že sa od seba vzďalujeme, ja som si povedal OK, aspoň nemusím byť ten, ktorý to ukončuje :D

Po nejakom čase si začala hľadať všemožné výhovorky, aby sa so mnou musela stretnúť, vypisovala mi správy typu, ako jej chýbam, ale nakoniec som to ukončil tým, že som jej prestal odpisovať na správy a aj ju to postupne prestalo baviť.

Skôr som svojím postom narážal na to, čo všetko dokáže ženy vytočiť. Nad tým sa mi hlava zastavuje. Napr. z hlavy ma napadá situácia, kedy frajerka cestovala a ja som ju prišiel autom vyzdvihnúť na stanicu. Bol som vtedy tesne po zranení členku, takže chodenie pre mňa ešte nebolo úplne bezproblémové, a tak som zostal čakať v aute. Keďže sme sa pár dní nevideli, tak som čakal vrelé privítanie a namiesto toho bola jej reakcia po sadnutí do auta taká, že prísnym hlasom mi začala vyčítať: "Čau, prečo parkuješ tu, keď minule si parkoval bližšie? Musela som ťa 2 minúty hľadať!" Žiadna pusa, proste nič. Inak som jej 5 minút predtým písal, kde presne parkujem. Po takejto odpovedi som vždy teda pekne znechutený a celú cestu som ani neprehovoril. Toto bola jedna z takých situácií, pri ktorých sa mi otvára nožík vo vačku. Presne, ako písal Blastbit - občas mám pocit, že je nevďačná a akoby ma brala ako samozrejmosť. No a potom, keď sa pár dní zase nevidíme, tak mi píše, ako veľmi jej chýbam a podobne. Proste úplne skoro bipolárna povaha. A toto som nezažil len u jednej. Ja ako flegmatik absolútne nechápem, ako sa tým ženám môžu tie nálady tak rýchlo meniť v závislosti od situácie :lol:

14 Jan 2019, 22:53
Profil  ICQ  
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Blastbit píše:
...

sorry, ale podla toho co si napisal mi pride, ze si z nich dost frustrovany :D na hojko pisu muzi, lebo tu tvoria drvivu vacsinu aktivnych uzivatelov, na forach pre zeny ako napr mk a priznania zien na fb mozes nazorne vidiet, ze aj chlapi sa casto spravaju nechutne tiez. ja si myslim, ze to s nimi nebude az take hrozne a je kopa skvelych zien, s ktorymi sa oplati mat dlhodoby vztah, skor si asi nemal stastie a narazil na tie horsie.

14 Jan 2019, 23:07
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

ďakujem ešte raz za odpovede, cítim sa už lepšie. Dám tomu 2 týždne, ak ak nebude žiadna reakcia tak na to je*em. Popravde nemám problém s tým aby som išiel na rande aj zajtra s nejakou babou, ale hormony,city,srdce klamú hlavu tak tomu asi dám chvílu čas a uvidíme o čo ide. A áno tá ignorácia je asi najlepšia zbraň čo proti ženám máme, škoda, že najlepšie funguje na ženy na ktorých nám až tak nezáleží, lebo vtedy to aj lahšie ide, že áno?

14 Jan 2019, 23:07
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

M142- ako sa to vezme, z určitej miery más pravdu.
Autor temy- áno je to tak, ženy na ktorých nám nezalezi mozme ignorovat aj do konca života..ale ženu ktoru más rád by si nechcel za iných okolností ignorovať len zial tvoja si ťa nevaži, zatajuje informácie,tá dôvera klesá tým pádom, no čo s takou? Treba skusit ignorovať a možno sa ozve a povie co sa deje, ak sa neozve alebo povie niečo čo nebude príjemné zariadis sa.
Ale hej dobre ti tu poradili chalani tiez si kadečím prešli, skus veru urobit aj tak ako si sám napísal a ak chces daj vedieť sem ako to dopadlo. :wink:

14 Jan 2019, 23:12
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

A kvoli tomu narasta pocet homosexualov :D

14 Jan 2019, 23:24
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

No zaujimave ozvala sa uz teraz, cez instastory sa ma pyta nejaku pi... zvláštne asi by som mal byť rád ale ani nemám chuť sa ozvať

15 Jan 2019, 0:05
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť