Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 21 Jún 2019, 1:49

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 11 ] 
Dievča
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok Dievča
Ahojte, neviem ako to nejak rozobrať ale... Raz som nechtiac natrafil na jednu babu, nemal som ani ponatia že sa budeme baviť ďalej, proste som do nej strčil a večer som videl že mi napísala na FB, fakt som netušil ako si ma našla, no teda spať k téme. Chcel som ju poslať kade lahšie, lebo proste, neviem nesadla mi vôbec na začiatku, ale ako som ju spoznal, tak proste, neviem, strašne sme mali veľa spoločných tém, volávali sme sa von, trávili strašne veľa času spolu asi 4 mesiace, proste bál som sa povedať že ju ľúbim, len sme sa bavili občas sme sa na seba tak super dívali, no iskrilo to, ale začala sa strašne vyhovárať keď som ju volal von, dohodli sme sa a na ten deň sa začala vyhovárať, nemá čas, ide vybavovať niečo, dobre... Nahneval som sa a vyskočil keďže to urobila 5x po sebe, pohádali sme sa s tým že mi napísala že má chlapa, tak som sa na ňu vykašlal, vôbec som na ňu nemyslel, ani nič... mesiac sme sa nebavili, no ja som jej po mesiaci napísal ako sa má, strašne mi začala chýbať, lebo som ju vídaval každý deň a ignoroval, nevydržal som, ja som jej potom napísal že fakt mrzí ma to, ale ľúbim ťa, myslím to vážne, to dievča mi napísalo źe ma ľúbi tiež, ale fakt že bezsrandy, napísala že ona to vie že ju fakt ľúbim, proste... prišiel šok zas, aj po tomto mi napísala že je zadaná, vyskočil som na ňu s tým že čo píše kraviny keď niekoho má, proste ja som bol totálne vážny... napísala mi že sa porozprávame, ja som povedal že s človekom ako si ty sa nemám o čom baviť... ale potom som jej zase na tretí deň napísal že môžeme nech sa nehnevá že som taký ale mám dôvod, v piatok máme ísť sa porozprávať, ale fakt neviem či to má nejaký zmysel riešiť ďalej, čo mám urobiť alebo fakt neviem či ísť a povedať jej ako ju mám rád alebo pobozkať a rozlúčiť sa s ňou, na FB to fakt nie je také ako bývalo, odpíše strašne málo, niekedy sme sa bavili nonstop, hovorila aký som super a ako ma má rada, netuším, nehnevajte sa na mňa ľudia ale som totálne zalúbený a neviem sa pohnúť ďalej, neviem čo ako a tak, pýtam sa vás, čo by ste robili?

05 Feb 2018, 20:45
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Dievča
Kolko mate rokov? Inak uz ked s tebou zacala tak bola zadana? Lebo ak ano tak takto isto by si mohla s dalsimi zacinat keby ste nahodou boli raz spolu.. ;)

inak len mne pride zvlastne, ze v pomaly kazdej takejto teme hra hlavnu rolu FB? Tu to na FB uz neni ako to byvalo, v nejakej inej si niekto niekoho zablokoval na FB a podobne... :)

05 Feb 2018, 20:54
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Nemala nikoho to viem na 100% proste, ono je to tak ze... proste ta doba, no ja mam 19 a ona 18, ale proste, obcas sa fakt nespravam na svoj vek, aj keby som velmi chcel, ale mal som dovod na to byt taky aky som bol, cloveka to nasiere, neviem fakt

05 Feb 2018, 21:00
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Ja by som jej povedal svetko co citim, nemas co stratit... ak jej nic nepovies bude ta to srat cely zivot ze si to neskusil... Hlavne je sa o vsetkom porozpravat, nech ti ona vysvetli preco si nasla ineho, preco si ty na nu nasraty a tak.... urcite by som ju neposlal hned na zaciatku kade lahsie

05 Feb 2018, 21:01
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Rozmyslam, fakt ze som, nemam na nu vobec naladu, ako mam ju rad ale citim sa ako fakt zufaly clovek co nikoho nema, taky proste uzavrety a inak je to uplny opak

05 Feb 2018, 21:14
King
King
Obrázok užívateľa

Úprimne? Nič proti tebe, práve naopak, ber to ako dobre mienenú radu: ruky preč od nej. Ona sama očividne nevie, čo chce a neprestane, kým to nedosiahne. Dokázal by si mať vedľa seba dievča s vedomím, že si ju prebral inému chlapovi? Nemyslím to ani tak, že by ti malo byť ľúto toho chalana (pre ktorého to popravde tiež určite nie je trikrát príjemné), ale hlavne z dôvodu, že by teba samého mohol potom čakať úplne rovnaký osud. Hľadaj si dievča, ktoré si bude vážiť čas strávený s tebou a nebude potrebovať 5 výhovoriek predtým, ako si raz skutočne nájde na teba čas. Hlavu hore, si mladý a ešte ťa čaká veľa žien, nepodľahni hneď prvej návnade, ktorá ani nie je toho poriadne hodná. Držím palec.

05 Feb 2018, 22:18
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

suhlasim, ono vzdy je sanca, ze z toho nieco bude, ale trapit sa koli tomu neoplati. ale to ti bude zbytocne niekto vykladat, na to si vzdy pride kazdy sam. a potom dava taketo rady :D

05 Feb 2018, 22:56
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Co vlastne ocakavas od piatku?

06 Feb 2018, 0:03
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Uz nic, napisala mi teraz ze ma nieco, cize sme sa pochytili, myslim si ze si robi len srandu, to je vsetko, asi toto fakt nema vyznam, uvidim, nebudem jej pisat ked mi neodpisala ani ked ma nevola nepridem proste, uvidim ci si spomenie a ci napise alebo ma niekam zavola zas

08 Feb 2018, 20:43
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Aky to ma potom vyznam? Zabudni, zabudni cim skor, zivot ide dalej.

08 Feb 2018, 21:01
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

ano jednie vychodisko je kaslat na nu, ver mi kamarat, nikto na svete ti nestoji za to aby si sa ty sam trapil. Len ty sam si stojis za svoje trapenie. ked ona nema zaujem s tebou travit cas, a ani dostojne sa s tebou porozpravat co a ako, tak jej len zamavaj a chod dalej. Mozno to bude zniet divne a detinsky, ale idealne si ju zablokuj na vsetkych sietach kde ta moze kontaktovat. Pretoze sa moze stat ze sa s tym svojim rozide a "bude chciet " sa dat dokopy s tebou. Ale ver mi, ze ked sa to nestalo doteraz, tak uprednostnuje jeho pred tebou a tym padom by ste spolu nemali vobec vyrovnany vztah a len by si sa dalej trapil. Kasli na to, na svete je hrozne vela zien na to aby si sa kvoli jednej nemohol posunut dalej.

09 Feb 2018, 11:52
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 11 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia