Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 20 Jún 2019, 15:25

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 20 ] 
EX a nová žena - čo robiť?
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok EX a nová žena - čo robiť?
Ahojte, pokúsim sa môj príbeh zjednodusiť a napísať podstatné veci. Veľmi mi pomôžu názory iných ľudí.
Mala som priateľa, boli sme spoli 3 roky. Ja 23rokov, on 27 rokov. Snaží sa aj v škole, je pracovitý, ambiciózny ... avšak dosť ovplyvňovaný rodičmi.
Mama všetko vždy vybavila, otec vždy všetko zaplatil. Žiadna zodpovednosť ... proste obľúbené, romaznávané dieťa.

Podstata: Žili sme spolu (asi rok), boli sme si navzájom najlepšími kamarátmi, chodili sme všade spolu, krásny vzťah.
V poslednej dobe prichádzali hádky (za banality), dáko sme sa začali navzájom odcudzovať. Rozišli sme sa. Vzájomne.
Ja som si uvedomila, že ho chcem naspäť, že aj napriek hádkam (ktoré zanič nestáli a dnes by som to už riešila inak), on je ten človek, s ktorým chcem byť, môj osudový chlap.
Nechala som nám obom čas. 3-4 týždne. Boli sme v kontakte, nestretávali sa. Asi po mesiaci sme sa stretli, spali sme spolu.

Postupom času som prišla na to, že niekoho má. Nevravím o vzťahu, ale o blízkej osobe, s ktorou robil všetky veci, ktoré sme robili spolu. Turistika, sauna, beh, filmy, plávanie, spoločný čas...
Veľmi som ho chcela, bojovala som oňho a nevzdávala sa. Vyznávala mu lásku, snažila sa oňho. To isté robila aj tá druhá žena.
Vedela, že bol s niekym 3 roky, že sme boli na seba veľmi naviazaní a ešte to nemáme úplne citovo ukončené.
Po mojom preslove o úprimnosti sa mi priznal, že s ňou spal. Nie raz. Dlhodobo. Asi dva mesiace stále.

Ja som sa prvé dva mesiace utápala v slzách, smútku... zrejme bol rád, že ho obletujú dve ženy, avšak ani s jednou nechcel vzťah...keď som sa už z toho dostávala, prišiel so slzami, že on nevie, čo má robiť, že ma nechce stratiť... Asi o týždeň ma zavolal von, ako kamaráti.
Išli sme, mali sme sa dobre, rozprávali sme sa.
Povedal, že aj ked s ňou chodil von, trávil s ňou čas, nie je to láska, že mal pocit, ako keby boli po 2mes. spolu 20 rokov a že náš rozchod bol preňho taká rana, že jediný spôsob, ako sa s ním vedel vyrovnať, bolo, začať si s niekým novým. Videla som, že ju neľúbi, nepísal jej, neozýval sa. Takto to je, keď bol s ňou, nepísal zasa mne.
Obidve sme mali intuíciu a tušili to, s kým a kedy je.

Po mesiaci sa rozhodli, že pôjdu na spol. 5dňový výlet na Vianoce (mimo SK) spolu, každý si zaplatil za seba, my sme celý vzťah nikde neboli.
Povedala som mu, že sex mu ešte viem odpustiť, kedže sme spolu vtedy nechodili, ale výlet nie, ak tam pôjde, končíme, nepoznám ho...na výlet sa viažu spomienky, emocie a atd... výlet stornoval na druhý deň.
Povedal mi, že už sa s ňou nestretáva, že potreboval čas na seba, ktorý mu tak veľmi chýbal a že s ňou nebol z lásky a radosti, ale len tak, aby mal s kým ísť na obed, na pivo a atď...sám to nazval vypočítavosťou. Nechcel teda ani jednu z nás.
Počase sme sa začali dávať dokopy, bolo nám dobre, neriešili sme minulosť, ani budúcnosť, objímali sme sa, rozprávali, spávali sme u seba ... ako kedysi.
Bolo to krásne, potom mu raz napísala, že bola na jednom vyšetrení žalúdka... a on sa o ňu začal starať, začal jej kupovať jedlo a atd.
Ja neviem, keby nemal o ňu záujem, nerobil by to. Nechce vzťah ani s jednou a myslím, že mu vyhovuje to, že hrá na dve strany.
Veľmi som s ním chcela byť, dávala som do toho všetko, možno aj to bola chyba, že som bola príliš dobrá a chlap bol rád, že sa oňho trhajú dve ženy.
Somnou nevie, či by znova vedel byť, lebo sa bojí, aké by to bolo a či by to bolo také intenzívne ako predtým,a el na druhej strane ma nechce stratiť a nechce, aby som bola s niekym iným.
A s ňou nevie byť, lebo tam necítil vôbec lásku, len mu je s ňou dobre, ale budúcnosť tam nevidí + to, že je naviazaný citovo ešte veľmi na mňa.

Snažím sa to zvládať najlepšie, ako viem, stretávať sa s ľudmi, kamarátmi, športovať, chodím do práce ... ale stále sa z tohto začarovaného kruhu neviem vymotať. Vždy ked som ako tak na tom lepšie, príde, ozve sa, aby mi zasa pomotal hlavu a mal tam tú svoju priečku číslo 1.

Pýtam sa, dá sa takému chlapovi ešte niekedy veriť? A poprosím normálne názory od normálnych ľudí.
Niesom v kontakte s mamou a otec je vážne chorý .. a naozaj, som mala len jeho, preto som možno tak nanho nafixovaná.
Poradte mi, čo dalej, tí, ktorí boli aspon v podobnej situácií.
Tým, že sa nebudem ozývať, dojdu mu všetky veci, čo mi robil a ako mi ubližoval?
Uvedomí si, že ja som tá žena, ktorá by preňho spravila všetko? či to celé uvedomenie v jeho hlave príde až vtedy, keď ma uvidí šťastnú s niekým iným? prípadne nikdy? :D
Ja ho chcem naspäť. ale bojím sa, či by som mu ešte vedela veriť.
Bojím sa, že stále bude utekať zaňou potajme/písať si a ja mu nebudem veriť, aj ked by som veľmi chcela.
Vie sa teda chlap zmeniť? Ďakujem všetkým, ktorí to dočítali dokonca... a dajú mi normálnu radu.
PS: Sme od seba tri mesiace

24 Nov 2016, 18:11
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: EX a nová žena - čo robiť?
No ja by som sa naňho na tvojom mieste vykašľal.

To hranie na obe strany mi príde maximálne vypočítavé, asi mu vyhovuje, keď sa môže vyspať s jednou aj s druhou a vy mu to obe prepáčujete. Na reálny a perspektívny vzťah podľa mňa nechce ani jednu z vás, resp. perspektívny vzťah do budúcnosti ani momentálne nehľadá. Jednoducho si len užíva boj 2 žien o jeho priazeň.

Ja som bol v situácii, kedy mi ex dala kopačky, takže to bolo iniciované z jej strany. Ja som sa s tým zmieril a vyrovnal, ona asi po mesiaci začala chodiť s jej spolubývajúcim, ktorého som tiež poznal, tak som si hovoril, že sa z toho rozchodu asi spamätala dostatočne rýchlo. Potom sa s ním rozišla a začala doliezať za mnou. Chcela sa dať znovu dokopy, pretože si myslím, že prišla na to, že som oveľa lepší ako ten druhý chlap. Myslíš však, že som mal chuť do toho ísť znovu? Ani náhodou! Raz som jej nebol dosť dobrý, takže by som už len čakal, kedy by to zopakovala znovu. Potom sa to ešte snažila zahrať na city tým spôsobom, že prečo som o ňu nebojoval a nechal ju ísť a pod. Ja som si hovoril, že WTF?! Ona sama iniciovala rozchod a potom chcela, aby som sa za ňou priplazil po kolenách a prosil ju o to, aby sa ku mne vrátila? Na to mám ešte dosť vlastnej hrdosti...

Takže neviem, ako to bolo u vás a či ten pôvodný rozchod jedna strana iniciovala alebo to bola vzájomná dohoda, ale ja sa riadim pravidlom, že do tej istej rieky dvakrát nevstúpiš.

24 Nov 2016, 18:55
Profil  ICQ  
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Ja by som na tvojom mieste sa začal starať sám o seba. Chalan nevie čo chce.

24 Nov 2016, 19:13
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Maciatko99
Toto bude dobra tema :) Myslim, ze sa tu v diskusii stretnu dva tabory ludi. Ten prvy bude, ze v jazere plava vela ryb. Ten druhy, ze mas o neho bojovat. Tu ti vacsina bude radit, aby si to nechala tak, zabudla a nasla ineho.

Podla toho co citam, tak to trva dlho, lebo pises o Vianociach. Trva to cele uz rok? Ja za seba napisem, ze ludia robia chyby. To, ze ste boli rozideni je fakt, nepopieratelny fakt, on bol slobodny a nasiel si daku zenu, ktora bola ako butlava vrba a na noci jo prichylila. Mozno sa to niekomu hnusi, ale taky je zivot, robia to chlapi, aj zeny. Ak s tym dokazes zit, nemysliet na to, zabudnut a odpustit mu to, tak preco nie. Ja som bola v podobnej situacii, bojovala som, vybojovala, ale po case si nasiel uplne iny. Potom po case sa ozval, mal navrhy, ale odmietla som. Mohla som si to uzit, zabavit sa, ale nechcela som, aby sa naviazal, lebo ja som to uz tak necitila. Radsej som ho odmietla, ale nepopieram, ze ma to nelakalo. Spravila som to z cisto racionalneho rozhodnutia, pretoze som vedela, ze sa "namota" a aj tak by to uz po tom vsetkom nemalo buducnost. Spravil to 2 alebo dokonca 3x, nebola by tam z mojej strany dovera. Z mojho pohladu to bolo spravne rozhodnutie. On asi aj lutuje, aspon to sa mi dostalo do usi od kamarata, ale co je na tom pravdy neviem, ani ma to uz nezaujima.

Co sa tyka tvojho problemu, tak ty kusis vediet ci chces, ci sa zmeni, bude uprimny, nebudete si vycitat chyby, dokazete zabudnut a neviem co dalsie sa este moze vysknytnut. Podla toho co si pisala, ty si sa mu snazila odpustit, chcela si zabudnut a chcela si byt s nim. Ale dal ti akurat tak pocit neistoty, prilial do toho klamstvo a ty fakticky nevies na com si. Ja tvrdim, aj som vzdy tvrdila, ze ak mas o niekom pocit, ze je ti sudeny, ze v nom vidis zivotnu lasku, tak o neho bojuj, nech to stoji co to stoji. Moze to stat vela slz, vela trapenia, vela utapania, kopu zlej nalady a nervozity, ale na konci stoji vitazstvo alebo prehra. Podla mna chces o neho bojovat a byt s nim, ale v tomto pripade je to skor o nom, o jeho zmyslani, o jeho citoch a pudoch.

Asi by si ho mala zacat trochu ignorovat, menej kontaktovat, odpisovat s vacsim casovym odstupom, obcas nedvihnut telefon. Ked sa bude pytat, ze co sa deje, tak si treba nieco vymysliet, ze si bola s niekym von, ze mas vrla prace, ze si bola po praci alebo skole na kavu, ze ides vecer do kina, nieco cim mu zamotas hlavu, prinutis ho k ziarlivosti a vzbudis v nom zaujem. Medzitym hodit na svoj Facebook daku zalubenu pesnicku, nic viac a nic menej. Moze to mas aj opacny efekt, ktorym de facto zistis na com realne si. Ak sa ta bude po par dnoch alebo tyzdnoch pytat, ze co sa deje, preco ho nekontaktujes, dlho odpisujes, nedvihas telefon, tak mu mozes povedat, ze uz nevladzes, ze nechces byt sklamana, nechces byt klamana, ze si niekoho noveho spoznala, bola si s nim zo trikrat von a uvidis co bude dalej.

To je moj nazor, vacsina s nim nebude suhlasit, ale to je v poriadnu. Stoji ludi, sto chuti, sto nazorov.

PS: Keby si pouzila trosku odstavce by pisani, tak by sa to lepsie citalo. Lebo to bolo halabala v jednej kope.

24 Nov 2016, 19:47
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Mačiatko - upravené :)
No a sme od seba cca 3 mesiace ... dakujem za radu, aj tebe, aj každému, čo mi tu odpíše.

Cítim sa ako v začarovanom kruhu z ktorého nejde cesta von, ALE! Nejdem sa ľutovať, nejdem písať, volať, ozývať sa ... zmiznem z povrchu zemského preňho :D môže si chodiť vyplakávať k nej ... ked tam už aj spáva.
PS: napísal mi ešte, ty vieš, že ja sa aj snažím na teba zabudnúť ... ale vždy sa k tebe vrátim ... :D chudáčik

24 Nov 2016, 20:06
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

"Ja som si uvedomila, že ho chcem naspäť, že aj napriek hádkam (ktoré zanič nestáli a dnes by som to už riešila inak), on je ten človek, s ktorým chcem byť, môj osudový chlap. "
Po rozchode si to zazracne uvedomis. Istotne. Zeny :)

Ser nato a dopraj chlapovi a nechaj ho ist svojou cestou. To, ze sa utapas je bezne po rozchode na jednej strane. U zien raz take ked zistia, ze byvaly si zrazu uziva. To prejde. Ked nechce vztah tak nechce. Chlap si chce uzivat, tak ho nechaj.

24 Nov 2016, 20:43
Profil  WWW
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Keby som ja bol v tvojej pozicii, tak sa k nemu nevratim. Sama pises, ze ti to jasne povedal, ze sa neciti na vztah. Tak neviem co chces dosiahnut? Jemu, ako chlapovi je dobre. Ma 2x IP bez toho, aby sa vobec nejako musel namahat. A ja mu to z pozicie chlapa zase kvitujem. Aj ked je to voci vam obom sebecke, on si len chce uzivat.

There's plenty of fish in the sea.

24 Nov 2016, 22:10
Profil  ICQ  YIM  Twitter  WWW
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Maciatko99
Teraz ked to citam s odstupom casu a citam, ze u nej prespava. Tak vsetci vieme, ze neprespava na gauci v obyvacke, ale je to o inom. Cize v takomto pripade menim svoje rozhodnutie a bude lepsie ho nechat tak a zabudnut.

25 Nov 2016, 14:53
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

jasnee..chalan hral ze na teba nevie zabudnut, zatvorila si dvere uz volal druhej ci je doma sama

nechaj ho tak..

25 Nov 2016, 16:16
Profil  ICQ  
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Maciatko99
maciatko99 píše:
Teraz ked to citam s odstupom casu a citam, ze u nej prespava. Tak vsetci vieme, ze neprespava na gauci v obyvacke, ale je to o inom. Cize v takomto pripade menim svoje rozhodnutie a bude lepsie ho nechat tak a zabudnut.

Prave, jedna vec je to, ze sa rozisli, jeden/druhy mal ineho partnera jednorazovku a da sa par znova dokopy. Osobne si myslim, ze to nie je dobre, ale akceptujem.

tu to je ale o tom, ze hra na dve strany, raz s jednou raz z druhou, drzi obe... to je ina situacia a nema zmysel riesit.

@martina: Dali ste sa dokopy ked si mala 20, bol to dost mozno tvoj prvy vazny vztah, skoro urcite jediny kde ste spolu aj zili a tak, odhliadnuc od toho ze ste 3 roky neboli spolu na vylete (wtf? take sa da?) tak pochopitelne on sa ti zda ako ten "osudovy". Prislo aj odide, budu dalsi viacej aj menej osudovi. Si mlada, mas cas najst si ineho.

25 Nov 2016, 19:05
Profil  ICQ  YIM  
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Je vypocítavý, a nechce ani jednu z vás dvoch na vztah...to je toto jeho vnutorný problem.
A byť tebou tak nanho zabudni a najdi si ineho, kedze aj on si v pomerne rýchlom case nasiel za teba inu ženu.
Proste ruky preč od tohto vsetkeho a zmazat ho zo zivota bude preteba najlepsí sposob.

25 Nov 2016, 19:40
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok maciatko
Ano Fabo, da sa to akceptovat a prezit. Ked som ale dnes citala, ze prespava u nej, tak je to uz asi vsetko jedno, treba to hodit za hlavu, zabudnut a ist dalej. Zial, aj o tom je zivot. Teraz je dolezite, aby ho Martina ignorovala a nepokakala sa z neho, ak sa nahodou ozve. Je dolezite nemysliet na to, najst si hobby, kamaratov, vyplnat svoj volny cas a neutapat sa nad niekym, kto klame a zavadza.

25 Nov 2016, 21:43
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: maciatko
Môj osobný názor je, že to ešte bude mať dohru, ešte nie je po všetkom...

Ono toto je presne ten prípad, že hlava ti vraví kašli na to a city ti vravia, aby si to riskol a skúsil dať tomu ešte jednu šancu, veď možno tentokrát to vydá. Z vlastného života dobre viem, ako takéto veci skončili, vždy pádom na hubu, vždy rozhádaní na konci a vždy to pak bolo ešte vo väčšej riti, než predtým. Ale urobil by som inak, aj keby viem, ako to dopadne? Nie, opäť by som do toho šiel a opäť by som to riskol. Kým tu je ten kúsok nádeje, že čo keď sa stane zázrak a ono to fakt klapne, fakt sa poučíme a bude to lepšie... kým tu je táto nádej, tak sa budeš stále zožierať tým, že prečo sme to predsa len neskúsili. Takí sme, ľudia, neviem prečo... Boli frajerky, kedy sa ten vzťah posral kolosálne, na všetkých úrovniach, no aj tak, ak som ju mal rád, aj tak som tomu dal vždy šancu, aj keď hlava mi vravela, že asi to moc význam nemá. Ale hlava akosi zabúda, že keď už nič iné, keď sa to ešte viac poserie, než to je teraz, tak aspoň bude skúsenosť a taký ten pocit, že skúsil som, čo bolo v mojich silách, no žiaľ Bohu, nevydalo, čo už. Pár dní suicidálnych myšlienok a život sa nakoniec pohne ďalej :D . Človek bude slobodnejší, poučený a hrdý na seba, že to aspoň skúsil.

Nemám právo hodnotiť, čo sa medzi vami dialo, Kristus vie. Ktovie, čo si aj ty robila, aká si bola frajerka, ktovie, čo robil ten tvoj, pravda bude, ako vždy, dakde v strede. Jedno je ale isté, ak sa rozhodneš do toho ísť, musíš si byť vedomá toho, čo sa môže stať, kam sa to môže zvrtnúť a ako sa potom budeš cítiť. Skrátka musíš si byť vedomá, že môže to vyjsť, no môže sa to ešte viacej posrať a ty zostaneš využitá a odkopnutá dakde bokom, podvádzaná frajerka, ktorej zostali už len oči pre plač a spomienky na predtým pekný vzťah.

Tak čo, riskneš to?

27 Nov 2016, 16:15
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Príspevok Pozri sa sem
Cital som to este v piatok, ale reagujem az dnes. Zazil som mozno nieco malo podobne, skus sa pozriet ako to bolo u mna a co mi radili. Velmi by ma zaujimalo co sa u teba udialo za posledne dni a ako to s tebou vyzera. Tu je ta moja tema o mojom probleme - podviedla-ma-odpustit-neveru-t196734.html

27 Nov 2016, 19:00
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Ahojte.
Ďakujem všetkým za prečítanie a za reakcie, nech už boli akékoľvek, každú jednu si cením.

Momentálna situácia sa má tak:
Tvrdil mi, že obidve sme len kamarátky, že on teraz vzťah mať nechce... že všetko ukáže čas. Chlap sa nezdá, ale stíhal dve ženy naraz. Kde sa v ňom zobralo toľko apetítu, času, peňazí... záhadou mi je.

Už ma to nebavilo. Som ženou, ktorá vie byť milujúcou, vernou, starostlivou, ambicióznou partnerkou ... v živote chlapa a do vzťahu sa snaží prinášať lásku, pohodu a harmóniu... ale samozrejme, ako každý, aj ja mám svoje chyby.

Nové fakty:
1. priznal sa mi, že ešte keď sme spolu chodili, mi jeden večer tvrdil (mala som nočnú), že už je doma a ide spať... ja dobre, verila som... pred pár dňami mi povedal, že mi vtedy klamal a sedel s kolegami z práce na pive do 3-4 rána a že si ho tam ona všimla, že sa jej veľmi páčil a zisťovala si kontakt naňho cez ich spoločn. kamaráta. Môj ex vtedy ešte "vraj" nič neriešil, lebo sme ešte spolu chodili. Už posledné dni rozchodu som zistila, že si píše s nejakou ženou... to bola ona. Čiže skončil vzťah somnou a pán si hneď nabalil ďalšiu...
2. Prekonala by som aj to, že spal s inou. Ok, už sme spolu nechodili. Neprekonám však to, že viem, že u nej pravidelne spáva (býva oproti nemu)... a spával aj pri mne. Z toho mi je zle.
No a celá vec sa má tak, že mi písal, aby sme boli kamaráti, čo ja som samozrejme odmietla. Nechcela som byť kamarátkou, chcela som byť partnerkou, neskôr manželkou.
Prišli hádky... že keby som ho ľúbila, nepísala by som si počas posl. dní, týždnov s inými chlapmi a moje srdce by patrilo jemu a čakala by som naňho.
Ja som napísala, keby tvoje srdce patrilo mne, nenašiel by si si dáku k**** ktorú j****** po 3 ročnom vzťahu a obidve nás ťaháš za nos, ako nevieš, čo dalej... a chodíš raz vyplakávať k nej a raz ku mne. O sexe to isté. Čiže on sa vyspal a užíval si s inou, ja som doma revala a ešte chcel dnes vinu zhodiť na mňa, že vlastne ja som tá zlá a píšem si s inými...

Troška nechápem aj tú ženu, že nechá takto so sebou mávať. Vraj je múdra, pekná, inteligentná (ako aj ja - pov. ex). Ja by som osobne z jej uhla pohľadu nechcela byť s chlapom, ktorý už pri našich začiatkoch, uteká za bývalou, spáva s ňou, zruší nami spoločne naplánovaný a zakúpený výlet kôli nej... namotáva nás obe... ale ona asi o veľa veciach nevedela, narozdiel odomňa... niekedy premýšlam, že jej napíšem a všetko jej poviem, ale asi by som sa len ponižovala.. však zistí, začo tak bojovala.
Môj ex je totiž typ závislý na rodičoch. Nechce nikdy svadbu, deti. Klasický voľnomyšlienkársky vodnár, ktorý ľúbi veľa piva a flirt so ženami, či osobne alebo na internete.
Jasné, že sme mali spolo aj pekné chvile plné radosti... tie ma trápia najviac.
Neviem, či mi chýba on... po všetkých týchto sklamaniach a klamstvách z jeho strany.. alebo celkovo "NIEKTO".

Ukončila som to dnes tým, že som si ho zmazala z FB, číslo dala do Block Listu, mail do spamu a začínam znova... chýba mi, stále som smutná... ale už by som mu zrejme nevedela veriť, ak by sme sa aj dali dokopy...

nemyslím si, že bude s ňou šťastný, i keď by som mu to dopriala. Poznáte staré známe, dopraj a bude Ti dopriate.

On je veľký mysliteľ a všetko veľmi analyzuje. Povedal, že človek má cítiť tú osudovosť a lásku hneď na začiatku vzťahu ... a pri nej neviem, či to cítil, keď vyhladaval aj mna... inak by to nemal za potreby... sam povedal, ze je s nou casto len z vypocitavosti a ani sam nevie, preco vlastne. Ze je to nudne, stereotipne... o nicom.

Takže, koniec koncov... ukončila som to. Trapim sa ale snad bude lepsie. A jemu raz dojde, aku chybu spravil, ze sa ku mne takto spraval a nechal ma odist, lebo som ho naozaj lubila...
Vymenil 3r. vztahu s buducnostou za zenu, s ktorou nie je stastny, len... je to niekto a nieco nove.

Preto prajem pekny novy zivot, urcite to bude daky cas trvat, kym sa z toho dostanem, ale verim, ze aj na mna caka niekde niekto skvely. A PS: citala som "aj iné matky majú pekných, úspešných a láskavých synov"...
Tak snáď, hádam raz :)
Martina

27 Nov 2016, 22:05
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Ešte, že si dostala rozum. Z pohľadu 3. osoby mi už to snaženie sa o získanie svojho ex od inej ženy prišlo dosť zbytočné, pretože asi nikto nechce plánovať budúcnosť s niekým, o koho by musel doslova neustále bojovať, aby sa neuchýlil k niekomu "lepšiemu" a neopustil ho kvôli takejto osobe...

28 Nov 2016, 0:48
Profil  ICQ  
King
King
Obrázok užívateľa

Táto téma mi strašne pripomína túto pesničku :D

Tomas Klus - Sibyla
YouTube
Názov videa: Tomas Klus - Sibyla
Autor: TomasKlusVEVO
Zobrazení: 4927657
Hodnotenie:

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cByGJhPlHn0

28 Nov 2016, 6:07
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Klasický voľnomyšlienkársky vodnár, ktorý ľúbi veľa piva a flirt so ženami, či osobne alebo na internete.

damn to mam rad aj ja a nie som vodnar :D avsak ten flirt len do urcitej miery samozrejme

kazdopadne si urobila dobre

28 Nov 2016, 16:28
Profil  ICQ  
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Martina mohla by si sa podeliť ako ti to ide, čo je nové a pod.?

05 Dec 2016, 12:09
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Tak mě pripada, ze kluk neví, co by chtel... asi bych ho nechala - ale me je 34 let - mozna to vidim jinak :/

16 Dec 2016, 17:22
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 20 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť