Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 22 Nov 2017, 0:09

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Farebná nepriehľadná fólia do laserovej tlačiarne.
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok Farebná nepriehľadná fólia do laserovej tlačiarne.
Neviete niekto kde sa dá objednať farebná nepriehľadná fólia do laserovej tlačiarne?
Už som prehľadal snáď celý svet. :? Je možné aby bolo nemožné vyrábať farebnú nepriehľadnú fóliu do laserovej tlačiarne? Na fóliu sa bude tlačiť len čiernou farbou. Papier neprichádza do úvahy. Vytlačený dokument musí byť odolný proti roztrhnutiu. Tlačiť plno farebne na bielu fóliu neprichádza do úvahy. Vieme si predstaviť to množstvo atramentu. :shock:
Pozor nehľadám priesvitnú. Pritom ak je možné vyrábať priesvitné farebné, nevidím dôvod nevyrobiť nepriehľadné. A nehľadám samo lepiacu fóliu.

Všade sa stretávam iba z bielou farbou. Napríklad
https://www.lacnetonery.sk/folia-rayfil ... 3F%29.html

Už som našiel aj zlatú a striebornú. Do firmy sme objednali naposledy pred 2 rokmi z Ang. 1000ks za 380€ + 50€ doprava.

Ak by ste vedeli kde sa dá taká fólia kúpiť budem vďačný.
Vopred Ďakujem

24 Okt 2016, 19:10
Site Admin
Site Admin
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Farebná nepriehľadná fólia do laserovej tlačiarne.
Preco neoslovis daku reklamnu agenturu, ktora s niecim takym robi alebo rovno firmy ako je Faxcopy, Canon, mozno nejaky Sevt...

24 Okt 2016, 22:11
Profil  WWW
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Farebná nepriehľadná fólia do laserovej tlačiarne.
No áno oslovím určite aj firmy. Skôr som myslel že ma možno niekto navedie správnym smerom, pretože som možno použil zle kľúčové slovo pri vyhľadávaní. Neviem si predstaviť predávať farebné číre a nepredávať farebné nepriehľadné. Stačili by mi možno len 4 farby ako napríklad červená, modrá, zelená, žltá. Možno je to technologicky nemožné vyrobiť farebnú fóliu ktorá znesie teplotu v laserovej tlačiarni neviem. Osloviť firmy som nechal už ako poslednú možnosť. :)

24 Okt 2016, 23:00
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť