Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 27 Mar 2017, 13:30

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
HDMI kabel
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Zablokovaný
Zablokovaný
Obrázok užívateľa

Príspevok HDMI kabel
Sony kdl32bx300 . Hľadám hdmi kabel na tento televízor. Chcel by som ho prepojit z NB. Este sa chcem spytat existuje nejake zariadenie na tento televízor aby som mohol chytiť WiFi? On to v sebe nemá zabudované. Teda nie je smart... Dakujem

28 Nov 2016, 13:15
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: HDMI kabel
Ked to nieje smart .. naco ti tam je wifi?..a hdmi kabel je normalizovany..je iba jeden..lisia sa len kvalitou spracovania, verziou , tvarom a funkciamj navyse

28 Nov 2016, 15:42
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Načo chceš wifi v TV, keď ho budeš mať prepojený s notebookom s internetom? Ešte mi napadá kúpiť Mini PC, čo je podľa mňa zbytočné, keď ho chceš mať prepojený s tým nb.

28 Nov 2016, 16:32
Zablokovaný
Zablokovaný
Obrázok užívateľa

Takze moze kupit hocijaky hdmi kabel? Ok ked prepojim NB z tv nebude priklad maly obraz pri pozerani videa, filmu? Lebo ked som tam strcil usb s avi filmom tak bol taky maly obraz... Asi preto ze ten televizor uz nie je najnovsi....

28 Nov 2016, 18:06
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Obraz na TV bude rovnaký ako na notebooku. Takže ak bude malý, tak napr. vo VLC si ho zväčši na celú obrazovku a bude rovnako veľký ako na notebooku tak aj na TV. V podstate to bude ako veľký monitor.

Ten HDMI kábel, myslím že je to v podstate jedno, keď píšeš že máš starší TV. Ale možno ti tu niekto s tým káblom poradí.

28 Nov 2016, 18:28
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Takze moze kupit hocijaky hdmi kabel? Ok ked prepojim NB z tv nebude priklad maly obraz pri pozerani videa, filmu? Lebo ked som tam strcil usb s avi filmom tak bol taky maly obraz... Asi preto ze ten televizor uz nie je najnovsi....

Kabel je jedno. Prvy co najdes v elektre.

To s tym malym obrazom je blbost. Bud je ten subor samotny taky, alebo mas blbo nastaveny format obrazu.

Kazdopadne, ta podpora formatov je tam uplne zakladna, tak pripojit NTB je rozumne.

29 Nov 2016, 6:17
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia