Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 22 Okt 2019, 12:25

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Hľadám službu syntezy chemických prvkov na zákazku
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Zablokovaný
Zablokovaný
Obrázok užívateľa

Príspevok Hľadám službu syntezy chemických prvkov na zákazku
Viete mi niekto odporučiť Českú alebo Slovensku firmu ktorá poskytuje custom syntézu chemikálií na výskumné účely?
V zahraničí existujú stovky takých firiem ale dám najprv prednosť našim. Našiel som aj pár sk cz firiem ktoré tieto služby poskytujú ale neviem ktorá je najsolidnejšia.. potrebujeme chemicky stabilný produkt , a garantovanú stabilitu aspoň 1 rok , a garantovanú čistotu 98% . Konkrétne zháňam deriváty kationu ako je napríklad N-Ethylpentedrone či Ľubovni derivát hexedronu. Ďakujem.

26 Feb 2019, 1:15
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Hľadám službu syntezy chemických prvkov na zákazku
Chcel si napisat na osobnu spotrebu alebo obchodne ucely ze? :roll:

Uz ta presli "shitne hacky", tak rozbiehas novu venture?

26 Feb 2019, 1:33
Zablokovaný
Zablokovaný
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Hľadám službu syntezy chemických prvkov na zákazku
Nn , môj full time je úplne niečo iné..
nespadá to do liečiv či oficiálnych drog (a,b,c a nieje ani na zozname rizikových latok) tiež to nieje potravina takže to nepodlieha kontrole kvality. Môže to slúžiť iba na vyskum, či ako zberateľsky predmet. Takže to potrebujem len na legálne zaobchádzanie. V prípade že by som to niekomu radil užiť alebo predať ako drogu myslím že by to nabralo trestnoprávny rozmer toxikomanie a keby som to predával ako zberateľsky predmet na ulici tak by som bol obvinený s krátenia daní a neoprávneného obohacovania sa.

Poprosil by som len komentáre k veci. Sám sa o chemiu hlboko zaujímam , robil som syntézu rôznych látok napr rôzne plasty s krátkym poločasom rozpadu atď . Na výrobu pozadovaneho derivatu pentedronu potrebujem základ ktorým je takzvaný kation čo je extrakt resp alkaloid rastliny Katy Jedlej ,a na to nemám povolenie a je to extrémne nestabilný prvok . Preto zháňam firmu ktorá mi výroby kvalitný čistý produkt. Synteza na výskumné účely Ana zákazku je dosť bežná vec len neviem ktoru firmu si vybrať

//autoeditácia príspevku (26 Feb 2019, 2:58)
Ešte dodám že kation nemyslím ako kladne nabitý Jon ale ako korektne napísané: alkaloid'kathinón"

26 Feb 2019, 1:50
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: IMI a 0 hostia