Hokejbal

O športe...
beli
Light Expert
Light Expert
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa beli »

podla mna kto ako vydrzi,,,ale urcite by som si zobral aspon holenaky a nohavice,,,
eNeS
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa eNeS »

pri kazdej slusnej lige je nutne mat holene a rukavice.. pri nejakych extraligovych zapasou (ako kde) je nutne mat este prilbu, al. nohavice ..
DYLYNO
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DYLYNO »

hojko napísal:beli: Normalne sa povinne zvykne pouzivat pribla, rukavice a chranice noh - je na tebe ci si zvolis len dlhe nohavice alebo pouzijes chranice kolien, gate a podobne... Alebo sa mylim???
jj..mas pravdu a do 19 rokov potrebujes aj kosik, plati to hlavne v extralige na MS a M-SR, v oblastnych ligach je na rozhodcovi ci ti povoli hrat aleho nie...
eNeS
Light Professional
Light Professional

DYLYNO napísal:jj..mas pravdu a do 19 rokov potrebujes aj kosik, plati to hlavne v extralige na MS a M-SR, v oblastnych ligach je na rozhodcovi ci ti povoli hrat aleho nie...
fu este ze v nasej lige netreba prilba :D by som si nevedel len tak lahko zvyknut na nu este aj s kosikom :D
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Patyk: U nas v lige je prilba povinna, nebol problem si na nu zvyknut, trvalo to jeden zapas a pohoda. Lenze mam taku staru, chcem vsak teraz kupit novu, nieco z tych cenovo prijatelnych Nike, Bauer a podobne...
DYLYNO
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DYLYNO »

Patyk napísal:fu este ze v nasej lige netreba prilba :D by som si nevedel len tak lahko zvyknut na nu este aj s kosikom :D
aku ligu hras...v OHL stred tiez nie je povinna...ja som si tiez nevedel na kosik zvyknut...prvy krat som hral s kosikom tento rok na turnaji vo Vrutkach a druhy na M-SR ale to uz bolo v pohodicke....po jednom zapase sa na to da zvyknut...
eNeS
Light Professional
Light Professional

DYLYNO: Velkokrtisku ligu
jukaza
Medium Expert
Medium Expert
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa jukaza »

Ja hravam aktivne uz siedmy rok spolu s hokejom... je to super hra ale zase dost to zerie cas...ale potom ked sa stanete majstrom SR no tak.. To je neopisatelny pocit.
Rúmil
Novice
Novice

Príspevok od používateľa Rúmil »

Neviete niekto kde sa da zahrat v okoli Prievidze hokejbal?
TFT-kenny
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa TFT-kenny »

nj hravame to na telesnej obcas ale je to taky zensky sport osobne si myslim so superom nemozes ist do ziadneho kontaktu a to mi natom sporte dost chyba ale tak zas par hokejok som uz dolamal :D
eNeS
Light Professional
Light Professional

TFT-kenny napísal:nj hravame to na telesnej obcas ale je to taky zensky sport osobne si myslim so superom nemozes ist do ziadneho kontaktu a to mi natom sporte dost chyba ale tak zas par hokejok som uz dolamal :D
LOOL :D ze zensky sport :D chlapce nemylis si to s floorbalom? a ak hokejbal hravate na telesnej tak respect to by som chcel aj ja :-/
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

Patyk: nerob lebo to iste napise do florbalovej temy a tam ho tiez zdrbu 8)
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Kedze niekto ozivil tuto temu, tak napisem taky mensi zazitok. Cez leto sa konal treti rocnik Hokejbaloveho turnaja fanklubov v Bratislave (na zaciatku jula), skoncili sme na druhom mieste, ked sme vo finale prehrali az po samostatnych najazdoch (2:1t). Koncil som zakladnu seriu najazdov, siel som na blafak vlavo, brankara som si polozil a pohodlne som zakoncil, no zial do dnesneho dna nechapem ako tam stihol hodit vyrazacku a chytit lopticku. Z dalsieho najazdu superov hrac skoroval a vyhrali. Keby som vtedy nezakoncoval lezerne, tak mohla doma visiet zlata medaila. Ale aj taky je sport, musia byt vitazi a porazeni... Vzhladom na to, ze som sa hokejbalu zacal venovat len pred rokom, tak to povazujem zatial za najvacsi uspech (lebo je jediny xD). Verim, ze tento rok by sa nam mohlo podarit vyhrat nasu regionalnu ligu, takze niekedy v aprili sa ozvem zase.
Martin44
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Martin44 »

áááááá akcia
Prílohy
martin.jpg
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Martin44: No veru :cry: Skoda slov :(
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

moj najvacsi uspech je ze tento rok sme vyhrali v lige 2 zapasy po sebe :lol: :lol: a ze to boli huste zapasy proti silnym superom...prekvapenie obrovske, kedze minuly sme skoncili posledni s jednym vitazstvom :lol: a tento rok uz po troch kolach sme mali viac bodov jak za celu minulu sezonu...mno :lol:
hojko: na turnaji fanklubov keby som chcel mohol by som hrat za KE, ale partia tam nie je taka aka by mohla byt....s Julom v jednom teame hrat nechcem v ziadnom pripade (pisem konkretne meno, pretoze by som mohol vediet kto to je, kedze hrat aj allstars a tusim ze tam dal aj gol)...viem trapna vyhovorka...uz pred dvoma rokmi ma chceli brat ale som si dodrbal ruku :/
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

mirak2: Allstars zapas som zmeskal, tusim som vtedy sedel s tomasitom a t0m4s3m v krcme na zimnom stadione v Bratislave, ak ma pamat neklame... a nikoho z Kosicanov ako takych nepoznam.
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

http://www.pilsen2009.com/
blizia sa MS a nie su ani tak daleko...neplanuje niekto ist na vylet sa tam pozriet?
Frko
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa Frko »

hrava niekto v Banskej bystrici ??
Vlado6230
Star
Star

Príspevok od používateľa Vlado6230 »

Frko napísal:hrava niekto v Banskej bystrici ??
hraval som ale nie v profi lige :) a uz neni tolko casu.Ale rekreacne by som si este dal
Napísať odpoveď