Hokejbal

O športe...
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa mirak2 »

dneska som kupil novy zazrak, pouzivanu kompozitku Easton synergy za 800,- ;) hral s nou Špelda, ale praskla, opravena je teraz a takmer ako nova
Momo46
Professional
Professional

Príspevok od používateľa Momo46 »

ja sa už newiem dočkat na zjtrajsi trenink kupil Franklin 3500 13-nastky
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

mirak2: Opravena znamena co??? Ze je na tom mieste zvarena alebo je to len zaliate laminatom???
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

zvarena je, takze je kusok tazsia ale furt lahsie ako drevo
DYLYNO
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DYLYNO »

Joxxo napísal::lol: Hah nieco vydrzat ! Ja by som aj vydrzal ,ale ked som si roztrhol väz vkolene tak to nieje len tak... Stalo sa mi to pred prázdninami odvtedy takmer nešportujem .... :(
no to je mi luto ale nemyslel som az taketo vazne zranenia...
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

vo Zvolene sa konaju MS'18 a MS'16 a da sa to pozerat cez stream
http://www.sportserver.org/?goto=S-0&lng=sk
akurat lutujem tych chlapcov ze musia behat na hokejovom ihrisku lebo sa to hra na stadione zvolenskom (hokejbalove ihrisko ma o nejake metre menej)
eNeS
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa eNeS »

mirak2 napísal:vo Zvolene sa konaju MS'18 a MS'16 a da sa to pozerat cez stream
http://www.sportserver.org/?goto=S-0&lng=sk
akurat lutujem tych chlapcov ze musia behat na hokejovom ihrisku lebo sa to hra na stadione zvolenskom (hokejbalove ihrisko ma o nejake metre menej)
waw diiky tymto si ma moc potesil som nevedel, ze sa to da kukat aj na nete.. k+ :)
eaten
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa eaten »

HbHL Horehronska hokejbalova liga :)
tak tam hrame, je tam asi 16 timov, viac menej amaterske, ziadne vleke chranice nic, ale brankari normalne..pre zabavu je to super len je dost nevyrovnanost timov, a planuje sa rozclennei do A a B kategorie....velmi ma to bavi, ale ladovy ohkej je predsa len lepsi...
beli
Light Expert
Light Expert
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa beli »

Asi pred týždňom bol turnaj v KE v hokejbal bol som tam ako brankar, vyhral som najlepšieho brankára :D ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,je to šupa šport,,,,,,,,,,,,novú sezónu idem hrať už sa nenormálne teším, už nech sa to začne,, už len registračku mi treba...a cez leto je v KE pri Cerfuri Športové leto tam tiež idem ale je tam aj viac športov ktoré sa dajú hrať
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

ten turnaj v KE myslis ten KVP Cup? tam som xcel ist, len som kvoli maturam nemal kedy zhanat team....to by bol mancaft...ja 18rocny a zbytok teamu chlapci okolo 10-11 rokov :D by som vyhral MVP
a co sa tyka kosickeho sportoveho leta tak som tam hral zatial kazdy rocnik a planujem aj tento....ak vam bude treba hraca staci sa ozvat, urcite budem platnou posilou ;)

jo a kde budes hrat dalsiu sezonu?
Peky05
Star
Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peky05 »

no na tom KVP cup sme skoncili na druhom mieste.Aj ja idem na sportove leto a nahodou som s belim v time :D takze keby nam chybal hrac tak ta skontaktujeme mirak
beli
Light Expert
Light Expert
Kontaktovať používateľa:

Mirak2:Ďalšiu sezónu budem chytať v dajakej salazarskej lige za mužstvo ktoré skončilo posledné,,,,,,,,,,,a okej keď nam bude treba hrača ti napíšeme(ja abo Peky05)
eaten
Light Professional
Light Professional

beli a dalsi: vy hrate ohkejbal normalne s celou vystrojou? nejak profesionalne?
eNeS
Light Professional
Light Professional

Edo Shinoda napísal:beli a dalsi: vy hrate ohkejbal normalne s celou vystrojou? nejak profesionalne?
u nas vo Velkokrtiskej lige je nutne mat hokejku :D , holene a rukavice .. toto musis mat inak nemozes hrat.. ak chce mat hrac aj viac na sebe to je uz na hracovi ako chce on..
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

beli napísal:Mirak2:Ďalšiu sezónu budem chytať v dajakej salazarskej lige za mužstvo ktoré skončilo posledné,,,,,,,,,,,a okej keď nam bude treba hrača ti napíšeme(ja abo Peky05)
ta liga je salezianska a robil som tam rozhodcu, mozno budem aj dalsiu sezonu :P
Edo: rukavice, holene su u nas povinna vystroj, na treningoch ak hrame zapasy hram bez holenakov lebo sa v tom lahsie a rychlejsie beha..posledny zapas sezony som hral bez holenakov a som skoncil s rozbitym kolenom a infekciou v nom...takze tak...uvazujem aj o kupe laktov, lebo na pravom lakti uz mam tri prekryvajuce sa jazvy a cim dalej tym horsie sa mi to hoji...o prilbe zatial neuvazujem
moja vystroj: rukavice Bauer Vapor XV, holene Opus hokejove - dobre chrania ale su dost tazke, hokejky: easton synergy s cepelou Rbk1K, klasika Jofa Titan a easton yzerman s cepelou Rbk1K...nechvalim sa, len chcem porovnavat :)
eNeS
Light Professional
Light Professional

mirak2 napísal:...o prilbe zatial neuvazujem
veru prilba je na hokejbale v niektorych ligach nepotrebna a je aj dost vadna.. no v niektorych aj ked je vadna tak ju proste treba ak nechces prist o hlavu :D hral som uz aj s prilbou, ale v tom sa mi nedalo proste hrat..
eaten
Light Professional
Light Professional

tak to mate tak ako my, rukavice a chranice na nohy su povinne a hokejka :D ja mam konkretne holene hokejove ale vela ludi ma futblaove lebo sa v nich lepsie beha, ale ja sa lepsie citim v ohkejovych :D ine chranice mi nejak nechybaju aj ked niekedy taky suspenzor alebo prible by sa naozaj zisli :D
beli
Light Expert
Light Expert
Kontaktovať používateľa:

Edo Shinoda: ja ako brankar som si musel zaobstarať celú výstroj,,,ale myslim si že ako hrač ti až tak netrba výstroj keď sa nebojíš štípľavých striel štípľavej loptičky

//autoeditácia príspevku ( 08 Jun 2008, 12:42 )
Mirak2: sorry ale ja som vedel iba približne že ako sa tá liga volá ale dik budem vedieť
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

beli: Normalne sa povinne zvykne pouzivat pribla, rukavice a chranice noh - je na tebe ci si zvolis len dlhe nohavice alebo pouzijes chranice kolien, gate a podobne... Alebo sa mylim???
eaten
Light Professional
Light Professional

v tkayhcto ligach ano ale myslim ze v noramlnej, alebo take MS ked su ta k uz ej to cela vystroj... ale chranice alebo dlhe nohavice to je jedno, ako uz vydrzis, ja si davma chranice, do halvy som dosta len 2x a dalo sa prezit aj ked osm dezorientovany bol, a rukavice, to je uplen povinne lebo skenutie po rukach dost boli
Napísať odpoveď