Hokejbal

O športe...
aruN
Professional
Professional
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Hokejbal

Príspevok od používateľa aruN »

hrava alebo hraval niekto hokejbal? ak ano napiste
Lewis
Star
Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Lewis »

ja som hraval a pred troma rokmi sme na majstrovstvach slovenska juniorov v nitre ziskali striebro.
aruN
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Lewis napísal:ja som hraval a pred troma rokmi sme na majstrovstvach slovenska juniorov v nitre ziskali striebro.
my ideme za mesiac mat turnaj za skolu uz sa tesim :)
kinjeril
Moderátor
Moderátor

Príspevok od používateľa kinjeril »

Ano hraval som :) Je to skvely sport. Hral som u nas v NR par zapasov v jednej lige (FHBL). Najprv Brankar, potom obranca. Je to proste parada ... :)
aruN
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

kinjeril napísal:Ano hraval som :) Je to skvely sport. Hral som u nas v NR par zapasov v jednej lige (FHBL). Najprv Brankar, potom obranca. Je to proste parada ... :)
brankar,obranca to sa ti ako podarilo,robil si nejake finty ak hej tak napis ake
easton
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa easton »

Ja som tak isto hral za skolu turnaj..skoncili sme na okrese brondzovy.Porazili nas len hokejove tredy...celkom fajn turnaj a skvely sport mimochodom.
aruN
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

easton napísal:Ja som tak isto hral za skolu turnaj..skoncili sme na okrese brondzovy.Porazili nas len hokejove tredy...celkom fajn turnaj a skvely sport mimochodom.
dufam ze sa teraz umiestnime aspon na 3 mieste aj ked ideme hrat proti niektorym hokejovym skolam :?
easton
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

RAON napísal:dufam ze sa teraz umiestnime aspon na 3 mieste aj ked ideme hrat proti niektorym hokejovym skolam :?
Ked hrate na ozajstne hokejove branky tak mate dost malu sancu lebo ak zacnu tocit svoj kolotoc s rozostavenim nebudete vediet kde vam hlava stoji.Aspon v nasom pripade to tak bolo,aj ked sme v prvom polcase s nimi prehravali len 1:0.
aruN
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

easton napísal:Ked hrate na ozajstne hokejove branky tak mate dost malu sancu lebo ak zacnu tocit svoj kolotoc s rozostavenim nebudete vediet kde vam hlava stoji.Aspon v nasom pripade to tak bolo,aj ked sme v prvom polcase s nimi prehravali len 1:0.
budeme hrat na hokejove branky,a presne toho kolotoca sa obavam
easton
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

RAON napísal:budeme hrat na hokejove branky,a presne toho kolotoca sa obavam
Vies mozno sa vam podari najst nejaku zbran na ten "kolotoc" tak mate velku sancu vyhrat.Hlavnou zbranou je nastavovat telo do striel lebo icch maju velmi presne.Teraz neviem ci budete hrat s tou cervenou loptickou alebo tenisovou.Lebo do tej cervenej by som sa nevrhal.
aruN
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

easton napísal:Vies mozno sa vam podari najst nejaku zbran na ten "kolotoc" tak mate velku sancu vyhrat.Hlavnou zbranou je nastavovat telo do striel lebo icch maju velmi presne.Teraz neviem ci budete hrat s tou cervenou loptickou alebo tenisovou.Lebo do tej cervenej by som sa nevrhal.
budeme hrat s orandzovou hokejbalkou a samozrejme ze do tej sa nehodim :smt018
easton
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

No nemyslel som to tak ze hodit len nastavit nohy alebo zadok.Ale to mate fajn ked mozete hrat s tou cervenou loptou my sme hrali s teniskou a bolo onicom.STale skakala a nedala sa spracovat. Drzim ti palce.
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

najlepsi sport..kam sa hrabe futbal..
chystam sa do Kosickej hokejbalovej ligy..
a bol som kapitanom nasej skoly na Street Hockey Lige pred dvoma rokmi a zastavil nas az rozhodca inac by sme vyhrali okresne kolo..nam neuznal gol bastard jeden..
tento rok nas zastavila az hokejova skola Skultetyho, skoncila tento rok celkovo druha..nam dala iba 9:0 vo finale okresu Kosiceeee...
kinjeril
Moderátor
Moderátor

Príspevok od používateľa kinjeril »

RAON napísal:brankar,obranca to sa ti ako podarilo,robil si nejake finty ak hej tak napis ake
Tak, finty ako finty :) Proste, povodne som bol obrancom. Jednoducho, akosi som bol na to predurceny. Meriam 195 cm a vazim cca 100 kg a cuduj sa svete, viem sa aj hybat :) . Kedze sme mali takeho brankara, akeho sme mali (kaslal na treningy, chlastal ako duha), raz na treningu, ked neprisiel, supol som sa do vystroja a bolo. Jednoducho, nie a nie mi dat gol. Tak odvtedy som aj chytaval. :)
aruN
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

easton napísal:No nemyslel som to tak ze hodit len nastavit nohy alebo zadok.Ale to mate fajn ked mozete hrat s tou cervenou loptou my sme hrali s teniskou a bolo onicom.STale skakala a nedala sa spracovat. Drzim ti palce.
ved jasne aj my sme zoparkrat hrali s tenisovou a bola to hruza,a dik za drzanie palcov :)
aruN
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

kinjeril napísal:Tak, finty ako finty :) Proste, povodne som bol obrancom. Jednoducho, akosi som bol na to predurceny. Meriam 195 cm a vazim cca 100 kg a cuduj sa svete, viem sa aj hybat :) . Kedze sme mali takeho brankara, akeho sme mali (kaslal na treningy, chlastal ako duha), raz na treningu, ked neprisiel, supol som sa do vystroja a bolo. Jednoducho, nie a nie mi dat gol. Tak odvtedy som aj chytaval. :)
sranda ako sa z obrancu stane brankar a vsetko vychyta sranda
easton
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Podla mna by na takychto turnojoch skol by nemali co hladat hokejove skoly..pretoze oni maju kazdodenny trening..aj ked hokej je nieco ine ako hekejbal.
aruN
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

easton napísal:Podla mna by na takychto turnojoch skol by nemali co hladat hokejove skoly..pretoze oni maju kazdodenny trening..aj ked hokej je nieco ine ako hekejbal.
mas pravdu maju toho dost :evil:
aruN
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

tuto sobotu mame hrat prvy zapas a zevraj mame hrat proti hokejovej skole tak uvidim ako to nakoniec dopadne :)
johny17
Medium Star
Medium Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa johny17 »

no ja hravam teraz sme ziskali bronz na majstrovstvach slovenska...a s tym vrhanim do striel to neni az take strasne...da sa to prezit...ale vacsinou nastavuj chranice....
Napísať odpoveď