iOS aplikacie

Všetko o mobiloch, PDAčkach...
hojko
Site Admin
Site Admin
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Re: iOS aplikacie

Príspevok od používateľa hojko »

Shwollo: Trvat co??? Trasa??? Vsak ludia maju rozne tempo, pauzy, atd..., ako to chces merat??? Z aplikacii mas napriklad Locus, pripadne klasicke GPS merace typu Strava, Endomondo...
Rad8)
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Rad8) »

Ja používam "Turistická mapa SR". Píšu, že majú 90% trás.
V aplikácii si môžeš nahrávať trasu na pozadí (pozor na nastavenia, ako vypn. nahrávania pri určitom lvl batérie alebo po určitom čase), dá sa nastaviť presnosť GPS.

K tým trvaniam, ja používam Hikeplanner na hiking.sk. Časy sú samozrejme také, ako aj na rozcestníkoch na rázcestiach - informačné.
Shwollo
Darca
Darca

Príspevok od používateľa Shwollo »

hojko napísal:Shwollo: Trvat co??? Trasa??? Vsak ludia maju rozne tempo, pauzy, atd..., ako to chces merat???
Presne ako pise Rad8). Casy podla toho ako je napisane ta tabuliach :)

Dik obom za tipy. Vyskusam to
yoggy

Príspevok od používateľa yoggy »

Poslednu dobu mi strasne vadi, ze mi neukazuje hodnotenia v app store, robi to vsetkym alebo len mne? Cez prihliadac mi ukaze zopar, ale v aplikacii nic :roll:

Nejaka pekna aplikacia na spravu kariet by sa nenasla? Staci len posledne 4 cisla karty + hodit tam pinkod popr. ccv2... kedze momentalne mam pin kody odfotene a ked ho potrebujem, tak ho musim hladat medzi fotkami :smt081 (aj ked by som si to mohol hodit asi do jednej zlozky :mrgreen: (teraz ma to napadlo )), moze byt aj kludne platena. Dik
IMI
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa IMI »

Vie mi niekto poradit app na iPhone, ktora dokaze nahravat prijate hovory? Idealne by bolo ak by nahravala automaticky, prip. by som si to vedel zapnut pocas hovoru. Vdaka
jackb
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa jackb »

[email protected]
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa [email protected] »

Ahojte, existuje nieco na iOS podobne aplikacii BackupToGmail na Androide? Proste ze SMS, logy hovorov preposiela na email.
DanielDevil
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DanielDevil »

Je tu niekto, komu vyskakuje v Safari (hlavne na FB) hore hláška "Táto webová stránka využíva príliš veľa pamäte. Jej zatvorením možno zlepšíte odozvu svojho Macu" a treba vždy zrušiť cez X toto vyskakovacie okno. Už mi to robí mesiace a zjavne je to problém, ktorí majú niektorí užívatelia už roky (viď https://discussions.apple.com/thread/8353302?page=1) , ale nikde som nenašiel riešenie :(
dasti555
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa dasti555 »

Mne to vyskakuje ale neriešim to. Všetko funguje ako má prípadne refreshnem stránku. Poväčšine to robí FB a reddit kedy skrolujem až moc do histórie.
yoggy

Ono ti to len hovori, ze nemas pozerat bezvyznamne toxicke socialne siete, ale robit nieco uzitocne. :P
DanielDevil
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DanielDevil »

Ale ja FB využívam pri práci a robí mi to aj v Google Ads, v ktorom tiež pracuem...len som to nepísal do príkladu, lebo to asi využíva len minimum ľudí odtiaľto, ak vôbec niekto...ale ďakujem za podnetný komentár z tvojej strany :roll:
yoggy

Reagoval som na dastiho :wink:
fildinko
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa fildinko »

Akú aplikáciu používate na úpravu videa (napríklad na stories na Instagram) do ktorého sa dá pridať hudba (napríklad zo spotify).

Niečo bez reklamy alebo subscription. Ďakujem
Napísať odpoveď