Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 19 Sep 2019, 2:09

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4743 ]  Predchádzajúca  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 238  Ďalšia

Choď na stránku
Konšpirácie naše každodenné
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Konšpirácie naše každodenné
veddy píše:
Argumenty ktoré tu dostávam sú viac ako primitívne a vôbec sa netýkajú témy.
Tak si ich nevsimaj a vsimaj si tie relevantne. Vyzval som ta raz a vyzvem ta zas.
javatar píše:
...Takze prvym tvojim krokom by malo byt podrobne studium oficialnej verzie...Rad s tebou preberiem diery ktore tam najdes...
Ako clovek ktory tvrdi:
veddy píše:
V CERNe pracujem
by si nemal mat problem ani s anglictinou ani s tymto postupom.
V opacnom pripade si definitivne troll ale ani to ti velmi nejde. Sice sme ta tu nakrmili az az ale tak vzhladom na temu by som ta dal za priklad trolovania len pre uplnych zaciatocnikov. Nieco na urovni brute-force v kryptografii.

28 Mar 2013, 11:49
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Konspiratori vsetkych krajin zhavte motory :lol:
http://www.slobodavockovani.sk/news/vyz ... ockovania/

28 Mar 2013, 15:06
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

LuksKE som rád že som ti vyčaril úsmev na tvári, tiež sa na niektorých tvojich príspevkoch dobre bavím :D

S tou železobetónovou konštrukciou som ťa len podpichol.
Ako som sa už zmienil, keby boli dvojičky zo železobetónu ľahšie by sa mohli pod svojou váhou rozpadnúť ako keď mali oceľovú konštrukciu.
Pretože pružnosť a pevnosť oceľovej konštrukcie je odolnejšia ako pružnosť a pevnosť železobetónovej konštrukcie.

Len hypoteticky pre predstavu:
Keby sme nechali stáť, iba oceľovú konštrukciu tých dvojičiek a niekde v 4/5 výšky tejto oceľovej konštrukcie ju roztopíme tak vrchná časť padne do strany v jednom kuse.
Takže to že si ma na to upozornil, že mali oceľovú konštrukciu, tým si vlastne len zdôraznil to, na čo stále poukazujem.

javatar: oficiálnu verziu mám naštudovanú.
Btw. ľudia tu v téme, sú si už plne vedomí, že taký rozpad budovy, s oceľovou konštrukciou, nemohol spôsobiť požiar.
Tie výbuchy sú jasne viditelné.
http://cdn.theatlantic.com/static/infoc ... 012390.jpg
http://911research.wtc7.net/essays/gopm ... te1085.jpg
http://prof77.files.wordpress.com/2012/09/matdi.jpg

http://www.bollyn.com/public/wtc2collapse.jpg
http://cdn.lightgalleries.net/4bd5ebf29 ... e-01-2.jpg
http://home.comcast.net/~jeffrey.king2/ ... te1085.jpg
http://de.academic.ru/pictures/dewiki/5 ... llapse.jpg
http://truth-terror.org/images/wtc-n-ex1b.jpg
http://aneta.org/911experiments_com/WTC ... llapse.jpg
http://www.mujca.com/wtC_Demolition.jpg
http://www.terencebunch.co.uk/articles/ ... ork-us.jpg
http://www.911myths.com/assets/images/WTC_Facade.jpg
http://prof77.files.wordpress.com/2012/09/matdi.jpg

28 Mar 2013, 19:47
King
King
Obrázok užívateľa

Dal si tu desať obrázkov no ani na jednom ten výbuch nevidím. Môžeš mi ho zakrúžkovať?
Ako vieš, čoho sú si vedomí ľudia v tejto téme? Nebodaj máš aj vešteckú guľu?

"Keby sme nechali stáť, iba oceľovú konštrukciu tých dvojičiek a niekde v 4/5 výšky tejto oceľovej konštrukcie ju roztopíme tak vrchná časť padne do strany v jednom kuse."
Fajn. Lenže budova nie je len oceľová konštrukcia. Keď narušíš nosníky, tak už nie je nič, čo by držalo zvyšok budovy.

28 Mar 2013, 20:35
Profil  ICQ  
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

veddy:
ano ty si len podpichoval a preto tvoj tretí post v tejo téme na 80.strane znel takto
Citácia:
Viem, že tam boli nálože, pretože som videl tie videá.
Žiadna železobetónová budova takto sama nemôže spadnúť. Rýchlosťou voľného pádu.
To sú zákony fyziky. Stačí si trošku naštudovať ;)

už tu si tvrdil že sú to ŽB budovy a to ťa ešte všetci brali za diskutéra a nie za trolla
Citácia:
Budovy boli zo železobetónu. Mohli by takto spadnúť bez ďalších príčin?

z postu na 81. strane a v nasledujúcom poste si opäť tvrdil, že sú to ŽB budovy - čiže si evidentne nemal ani páru o tom z čoho boli tie budovy postavené. Ale tak Dr.h.c. Prof. Ing. "veddy" PhD., ktorý má inžiniera, doktorát a profesúru z Massachusetts-kého inštitútu technológie, ktorý pracuje v CERN-e to vie najlepšie. :)

Aké výbuchy? Aké výbušniny, nálože či čo? Chceš točiť o výbuchoch a výbušninách. Zareaguj na tento môj post z 81. strany, ktorý si predtým odignoroval otázkou či chcem vyhrať argumentáciu alebo poznať pravdu.

28 Mar 2013, 20:52
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

YouTube
Názov videa:
Autor:
Zobrazení:
Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q-g5FeA5E5Q

//autoeditácia príspevku (28 Mar 2013, 23:08)
4:17 - big explosion wittness

//autoeditácia príspevku (28 Mar 2013, 23:10)
nicmenej odporucam pozrieť cele

29 Mar 2013, 0:02
King
King
Obrázok užívateľa

veddy píše:
Tie výbuchy sú jasne viditelné.

Dal si tu desať obrázkov a jedno video no ani na jednom ten výbuch nevidím. Môžeš mi ho zakrúžkovať?

29 Mar 2013, 0:18
Profil  ICQ  
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

veddy: a zase len svoje dokola si melieš a ignoruješ post na ktorý ťa odkazujem

29 Mar 2013, 0:20
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Lukske: pozrel si si ten môj link. Ten je mojou odpoveďou na tvoj post.

//autoeditácia príspevku (28 Mar 2013, 23:30)
Konkrétne si sa teda aj pýtal ako to tam mohli rozmiestniť?
neviem ako to tam rozmiestnili, túto časť som podrobne neštudoval.
Mne stačí vedieť, že tam tie výbušniny boli, aby som vedel, že minimálne v tomto bode je oficiálna verzia nepravdivá.
A keď teraz už vieme, že zámerne klamali raz, môžeme očakávať, že budú klamať aj tisíc-krát.

29 Mar 2013, 0:24
King
King
Obrázok užívateľa

Tomu hovoríš odpoveď?
Congrats, you levelled up.
Z horlivého obhajcu jedinej a ultimátnej pravdy si sa dostal do fázy "postnúť video a zdrhnúť."
Ako každý, čo videl dve videá na nete a už vie, kto ovláda svet, že dolár zajtra stratí hodnotu a za všetky hrôzy sú zodpovední tajní z CIA,NSA...

29 Mar 2013, 0:32
Profil  ICQ  
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

ja som sa pýtal prečo sa nikde neobjavilo svedectvo človeka/ľudí ktorí tam kládli bomby ani po 11 rokoch, nie že niekto počul výbuchy a podľa zvukov to niekto prirovnáva k nejakým iným vybušninám. A zase sa vo videu odpaľuje panelák. Ďalej v tom poste sa nepíše iba o tom, sú tam aj iné veci, písať nevieš?
Ale chápem, máš problém s chápaním rozsiahlejšieho písaného textu, prípadne aj s písaním takého to textu. Preto aj tie tvoje infantilné otázky na Ano/Nie. Lebo pri logickej argumentácii a úvahách strácaš reč.
V PSku napchám slona do psej búdy a pošlem ti tú fotku, že "aha slon v psej búde." Teba nebude zaujímať ako sa tam ten slon dostal a proste vidíš fotku tak uveríš... akooo :D ...aj tak je ten slon realnejší ako konšpiračky o neschopnej amerike, ktorá vlastní supertajné zbrane,nevie napchať ZHN do iraku ale vie si odpáliť WTC.

29 Mar 2013, 0:46
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Už si videl hrušku vo fľaši?
Keď som o tom prvý raz počul, nevedel som ako je možné dať hrušku do falše.
Avšak aj keď som nevedel ako by ju tam niekto mohol dostať, aj tak som sa nestaval do pozície, že hruška vo fľaši nemôže byť, pretože ja neviem ako by sa tam mohla dostať.

Tvoje úvahy sú podobné:
Výbušniny v dvojičkách nemohli byť, pretože ty nevieš ako by sa tam mohli dostať.

29 Mar 2013, 1:42
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Neide o to, že neviem, len to nedáva zmysel a logiku ako napcháš x-ton výbušnín do 2och sto podlažných budov a jednej 30 podlažnej (či koľko). Je to obrovský objem výbušnín, obrovský priestor, treba ti mnoho ľudí a aj tak to zaberie mnoho času + samotné plánovanie a maskovanie prác. Skús sa zamyslieť ako by si to ty robil. A nehovor mi, že všetci "tajní" dokázali vymyslieť spôsob ako ich tam napchať, ale nedokázali to dostatočne zamaskovať, keďže ty na fotkách a videách vidíš výbuchy. Útok na vlastné budovy za nehorázne prachy a oni ho takto doserú, že polka sveta "vie", že to spravili oni a nie teroristi.
Presne tá istá krajina, ktorá ma mozgy na to aby vymysleli "supertajné" antény na ovládanie počasia už však nemá mozgy na dokonalý teroristický útok. Nelogické, nezmyselné. A teraz sa pokazím jak gramofon ja. Ani po 11 rokoch neexistuje svedectvo ľudí, ktorí tam udajne mali klásť nálože, prípadne ľudí ktorí do toho videli hlbšie a vedelli by o tom. Hlavná vec, že všetky iné svedectvá existujú ale tieto nie.

29 Mar 2013, 2:37
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

To zas dáva logiku, že keby sa to tak stalo, tak takéto svedectvo sa nevypláva na povrch len tak ľahko. Keď sa udeje nejaká tajná akcia v zahraničí za účelom rozvratu nejakého režimu, tak v Amerike tiež nezačali hneď tí daní účastníci o tom hovoriť, LOL. Vyšlo to na povrch po rokoch a vôbec to nemuselo byť od nich.

29 Mar 2013, 11:39
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Len tak bokom.
LuksKe: podľa tvojej logiky = pokiaľ USA nehorázne nedosralo útok na vlastné budovy, že to zvyšok sveta vie, tak to ešte neznamená, že to nutne museli byť uteráci. Dôvod: nevylučuje to hypotézu, že sa nedokonalým maskovaním chceli za arabášov len skryť. Chápeš, klasický nekonečný prípad: oni predpokladajú, že my budeme predpokladať, že oni predpokladali... neverending story.

29 Mar 2013, 14:44
Profil  WWW
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

No, po rokoch. Prešlo 11 a stále nič, tak počkajme ďalších 10, možno sa niektorý z tých "montérov" pochlapí. Ja si tiež uvedomujem, že len tak ľahko na povrch nevypláva. Keby aj, potopí to celú oficiálnu verziu. Preto sa aj divím, že konšpirátori neidú práve po tomto fakte. A tvrdiť, že ich všetkých vyzabíjali, či uplatili, či umučili je tiež blud, či im vymazali pamäť na štýl Men in Black.

No, to čo robí veddy: Boli tam nálože, lebo boli, lebo boli, lebo ja vidím výbuch na tej fotke, lebo ja viem, že tam boli, lebo aj na tom videu vidím výbuch a preto tam boli tie nálože, lebo aj sama budova tak spadnúť nemohla. To o čom je taká argumentácia? Mi to pripomína niektorých userov v téme o náboženstve. Tak isto jak boli budovy zo ŽB, tam boli aj nálože...

//stoporko: Chápem, rozumiem, nevylučujem. Seth82 sem dával jeden celkom zaujímavý post o tom, prečo sa nedozvieme pravdu o 11/9.
///ide mi však o to aby si aj pan hlavný konšpirátor uvedomil, že takto ako (ne)argumentuje on sa v tejto téme baviť nedá.

29 Mar 2013, 14:44
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

10 rokov je nič. Ak dožijeme tak 50 a zmenia sa režimy, potom vypláva pravda na povrch. :wink:

29 Mar 2013, 16:08
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Ach jo, ľudia sa s tým proste nechcú a nechcú zmieriť.. :lol:

Nič no, dávam si veľkonočné predsavzatie, že sa už nebudem vracať k dvojičkám. Je to BUSTED, SOLVED, LOCKED. Kto chce nech čaká na pravdu o 50 rokov. To by bola najväčšia sranda akú som kedy počul.

Scenár:
čas:Rok pred dvojičkami.
miesto: Tajné.
obsadenie: Najvyšší USA, sedia v kruhu a bavia sa, že čo ďalej.

Jeden z nich povie, že kurňa, bolo by treba Irácku ropu.
Ako na to? Opýta sa druhý.
Saddám má predsa veľa hriechov, ak chceme tak tam napochodujeme.
Nie niee.. také ľahké to predsa nemôže byť.
Čo takto najprv zaútočiť na riť sveta Afghanistán, kde nič nie je a kde budeme mať po milú riť problémov lebo je tam otrasný terén a vyzbrojení turbanisti, ťažší oriešok už nie je.
Jasné, to je super nápad! A ako na to?
No jednoznačne teroristický útok na USA, a poriadny.
Hmm.. no tak vyhoďme do vzduchu metro, aspoň sedem vlakov. Plus nejaký ten výbuch, čo ja viem niekde rovno v bielom dome, alebo auto z výbušninami narazí do pentagonu.. alebo proste séria takých prkotín.
Čo blázniš? Také jednoduché? To niee.. poďme si to trošku skomplikovať.
Čo takto rok podmínuvávať dvojičky tak aby si to nikto nevšimol, výbušninami ktoré nespravia zvukový ani svetelný efekt, ktorým nebude vadiť že do nich narazí lietadlo a bude okolo nich horieť hodinu benzín a ktoré aj potom budú odpálené z milisekundovou presnosťou. A celé to zakryjeme niečím tak neuveriteľným ako náraz lietadla do hornej časti mrakodrapu. A aby to náhodou nebolo veľmi nápadné, tak len tak zo srandy a zbytočne odpálime aj budovu čo stojí vedľa a opäť mikro presnými výbušninami bez svetla a hluku, ktorým nebude vadiť, že polovicu budovy ofrézujú trosky wtc, lebo my si to dopredu vyrátame ako tie trosky padnú. A aby to bolo ešte nápadnejšie, tak napriek tomu, že lietadiel máme po milú jarmilu, tak pustíme po nad husto obývané obrovské mesto jednú mega veľkú raketisko, ktorú si nikto nevšimne a ešte najmeme pár agentov aby presne v moment jej príletu povaľali rýchlo lampy dookola pentagonu a porozhadzovali trosky a pár zhorených tiel. A ak by ani to nestačilo, ešte spravíme niekde v poli dieru do zeme a povieme, že tam padlo liedatlo.

Takže už sa na tomto celom stačí dohodnúť len z Alkaidou, nech potom za to oficialne priznajú zodpovednosť a je to!
(chvíľu ticho)
(ale potom sa ozve ohromnýýý potlesk, pre tak skvelý plán)
Som rád, že sme sa dohodli, je to tak nenápadne vymyslené, že určite nikto na nič nepríde. Ťapnime si nato.
(Na to dvihne ešte ruku ešte jeden)
Ehm pardón, nechali sme sa uniesť, je to super plán, ale čo ten Iraq?

Ahá Iraq, hmm.. no hej, to je väčšia, silnejšia a významnejšia krajina.. hmm.. no tak teda potom keď budeme mať teda ten Afghanistan. Hmm čo kreatívne by sme tak ešte vymysleli. Hmm.. Kto to hovoril na začiatku, že Saddam má veľa hriechov? Ty? No tak teraz niečo vymysli!

No tak proste povedzme, že sú tam ZHNičenia, nejaké bio, to teraz fičí... len zase nezačnime vymýšľať, lebo už som hladný, poďme na večeru.

ZHN? Okej, kto je za? Všetci.. super, aj ja som hladný.. tak platí. Čaute o týždeň.

(Na to sa ozve ešte taký malý škaredý)
Počkajteee ,Počujte, a nevyserieme sa my na to? Je nám toto treba? Nezadlži nás to tak, že sa z toho potom budeme triasť? Neminieme na to viac ropy, než tam potom vyťažíme? Neznepriatelíme si tým celý svet? Nepoloží to našu zahraničnú politiku? Aký z toho bude prínos?

Ale kdežéé, sranda musí byť!!! :wink:

Ps. Myslím, že dnes ide do USA pekelných až 16% iráckej ropy, a z afghanistánu majú veľký prd. Náklady na vojnu, položili ich ekonomiku. Tak sa to dá hodnotiť ako veľmi zlá konšpiračka.

29 Mar 2013, 18:38
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Mozno by nebolo odveci pouvazovat aj nad tym, ake vsetky nariadenia o "bezpecnosti" boli zdovodnene terorizmom

Kontrola vlastnych obcanov, najlepsie celosvetovo, to je ovela lepsi dovod ako par barelov ropy kdesi na opacnej strane zemegule ;-)

29 Mar 2013, 22:44
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

beardie píše:
Mozno by nebolo odveci pouvazovat aj nad tym, ake vsetky nariadenia o "bezpecnosti" boli zdovodnene terorizmom

Kontrola vlastnych obcanov, najlepsie celosvetovo, to je ovela lepsi dovod ako par barelov ropy kdesi na opacnej strane zemegule ;-)

Ále no, na také niečo nie je ani zďaleka potrebné vymýšľať hollywoodske scenáre. Stačilo by aby vypustili nejakú slabšiu bio zbraň, alebo trošku priotrávili jedno mesto cez vodu, alebo hocičo.. a spravili by z toho taký cirkus, že by bol výsledok rovnaký. A nikdy by nikto na nič neprišiel..

Tá konšpiračná teória je plná toľkých nezmyslov, že pri nej už aj oficiálna vyzerá ako veľmi realistický scenár.

29 Mar 2013, 23:58
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4743 ]  Predchádzajúca  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 238  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia