Je pravda, ze tie co som mal moznost pouzivat ja neboli smart, ale mne osobne skor vadila velkost a rozlozenie tlacidiel na ovladaci, konkretne napr. vyhotovenie ovladacich sipok, kde som sa musel pozerat na ovladac, ci stlacam naozaj sipku alebo nieco vedla. Je to mozno len vec zvyku, neviem. Kazdopadne rozdiel medzi Samsungom a Philipsom je 100 eur, dam mu teda sancu.Ryan Giggs napísal:No pravda, ten Hisense uz je ťažko dostupný.
Koľko Samsungov si v poslednej dobe mal? Ved to má úplne blbuvzdorne menu a systém. Snáď najjednoduchšie zo všetkých. A hlavne asi úplne najlepší obraz.
Tie 3 TV majú VA panel čo je v tejto uhlopriečke (ak si ešte limitovaný cenou) malý výber. IPS ako má LG sa treba radšej vyhnúť.
Je to pre nenarocnych pouzivatelov, takze neviem ci budu schopni spozorovat nejaky mensi rozdiel v kvalite obrazu. Doteraz mali LG 37LG3000, ktory si uz svoje odzil... sice stale funguje, ale je to zbytocny zrut elektriny a je uz cas na zmenu.