Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 04 Júl 2020, 5:25

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 79 ]  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Choď na stránku
Lyžovanie
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Lyžovanie
Uz sa blizi zima, preto by som chcel vediet aky jazdite styl lyzovania alebo ake lyze mate...proste vsetko o lyzovani co vas napadne...

p.s.:ak nahodou takato tema uz je, prosim, nezabite ma :D

31 Okt 2007, 12:03
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Lyžovanie
violator píše:
Uz sa blizi zima, preto by som chcel vediet aky jazdite styl lyzovania alebo ake lyze mate...proste vsetko o lyzovani co vas napadne...

p.s.:ak nahodou takato tema uz je, prosim, nezabite ma :D
lepsi je snowboarding :D ale any lyze niesu zle ale ked jazdim na lyziach tak taky styl ze uspesne dojst do ciela a nezabit sa :lol: :lol:

01 Nov 2007, 22:59
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
lyzujem rekreacne, planujem tento rok kupit nove lyze, asi skiboardy, este neviem, stredisko oblubene: jasna
a lyzuje sa mi dobre s frajerkou, sam to je onicom

01 Nov 2007, 23:11
Profil  ICQ  YIM  
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
joj :)) .. konecne sa nam zima blizi :P

ja nechodim po nejakych Skiparkoch kedze nemam sa tam ako dostat a vlakom resp. busom sa mi nechce cestovat (ked si predstavim batoh, lyze, palice) tak ostavam verny mojmu rodisku :))
Cize Jasna a zjazdovky v okoli LM :)))

no a co sa tyka lyzi a veci okolo toho .. pfuha .. chcel by som si kupit new lyze - pacia sa mi Blizzardy, Rossignoly ..
ale kedze tie stoja nejake tie peniaze a ja som si kupil ine veci co som si zarobil cez pradzniny .. tak treba pockat o rok :D .. snad mi to vynde

01 Nov 2007, 23:42
Profil  YIM  
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
skypej píše:
joj :)) .. konecne sa nam zima blizi :P

ja nechodim po nejakych Skiparkoch kedze nemam sa tam ako dostat a vlakom resp. busom sa mi nechce cestovat (ked si predstavim batoh, lyze, palice) tak ostavam verny mojmu rodisku :))
Cize Jasna a zjazdovky v okoli LM :)))

no a co sa tyka lyzi a veci okolo toho .. pfuha .. chcel by som si kupit new lyze - pacia sa mi Blizzardy, Rossignoly ..
ale kedze tie stoja nejake tie peniaze a ja som si kupil ine veci co som si zarobil cez pradzniny .. tak treba pockat o rok :D .. snad mi to vynde
heh, ved jasna to mas najlepsie stredisko na slovensku :D

01 Nov 2007, 23:44
Profil  ICQ  YIM  
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Tomasko píše:
heh, ved jasna to mas najlepsie stredisko na slovensku :D
no jo :)) .. sak to aj vidno ked je sezona :D ..

02 Nov 2007, 22:19
Profil  YIM  
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok 
juj lyzovanie, to je asi moj treti najoblubenejsi sport :D je to uzasne ten pocit ticha ked idem na vleku cez les, jedine co pocujem je suchot lyzi a obcas slabe cinknutie zeleza na vleku. a potom ten paradny pocit ked sa clovek spusti dole kopcom, vzduch mu svisti okolo usi, obcas sa poriadne zrube a je cely od snehu a je rad ze si nezlomil nohy, ale to k tomu patri si myslim :) inak mne osobne sa viac pacia lyze ako snowboard, lyze mi pripadaju take elegantnejsie, taka klasika, ktora sa nezunuje. ale rad by som vyskusal aj dosku, uvidime.
tak ste ma teraz nazhavili, ze som na zlomok sekundy zauvazoval ze si necham jednu skusku na leto, aby som mohol ist na lyzovacku :lol:

02 Nov 2007, 23:47
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
ades píše:
juj lyzovanie, to je asi moj treti najoblubenejsi sport :D je to uzasne ten pocit ticha ked idem na vleku cez les, jedine co pocujem je suchot lyzi a obcas slabe cinknutie zeleza na vleku. a potom ten paradny pocit ked sa clovek spusti dole kopcom, vzduch mu svisti okolo usi, obcas sa poriadne zrube a je cely od snehu a je rad ze si nezlomil nohy, ale to k tomu patri si myslim :) inak mne osobne sa viac pacia lyze ako snowboard, lyze mi pripadaju take elegantnejsie, taka klasika, ktora sa nezunuje. ale rad by som vyskusal aj dosku, uvidime.
tak ste ma teraz nazhavili, ze som na zlomok sekundy zauvazoval ze si necham jednu skusku na leto, aby som mohol ist na lyzovacku :lol:
pocuj ty si nemal asi problemy s pisanim slohov :D a asi najviac ti isiel opis :D

03 Nov 2007, 0:27
Profil  YIM  
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Zimu milujem :roll: neviem prečo mi tak "prirástla k srdcu" ale jednoducho je to naj ročné obdobie .... Rada lyžujem :D a sem tam sa "posadím" aj na snowboard, ale moc po vlastnom netúžim :)

03 Nov 2007, 10:25
Profil  WWW
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok 
skypej píše:
pocuj ty si nemal asi problemy s pisanim slohov :D a asi najviac ti isiel opis :D
no aj tak sa to da povedat :lol:

03 Nov 2007, 15:29
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Ja strasne rad lyzujem najprv som miloval Jasnu ale kedze cakanie na vlek sa rovna hodine tak to je nemyslitelne tam chodit takze bud semmering v rakusku alebo v rakuskych alpach Hintertux doba cakania na vlek cca 1minutu co je neporovnatelne cena listka rovnaka pre nas este mensia vzdialenost tak pohoda nech uz je sneh boze :cry: :cry:

03 Nov 2007, 23:28
Profil  ICQ  
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
erik_tt píše:
Ja strasne rad lyzujem najprv som miloval Jasnu ale kedze cakanie na vlek sa rovna hodine tak to je nemyslitelne tam chodit takze bud semmering v rakusku alebo v rakuskych alpach Hintertux doba cakania na vlek cca 1minutu co je neporovnatelne cena listka rovnaka pre nas este mensia vzdialenost tak pohoda nech uz je sneh boze :cry: :cry:
ked ides cez tyzden to je pohode... :)
sviatky, vikedny... ludia sa nahrnu, sneh onicom, dlhe rady = Slovensko nase :)

03 Nov 2007, 23:46
Profil  ICQ  YIM  
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
jazdim pekne velke obluciky a mam rad pady :D teda zvykol som si nane...lyzovacka bez padu nestoji za nic :lol: ...tk toto je moj styl :P

07 Nov 2007, 11:48
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
my mame tento rok opät lyziarsky takze sa dost tesim 8)
lyzujem asi 7 rokov a lyze mam take dost stare :D, ale da sa to s nimi prezit :P

a lyzujem na kubinskej holi

vrchol
YouTube
Názov videa:
Autor:
Zobrazení:
Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nMXywPPC1i0

spodok
YouTube
Názov videa:
Autor:
Zobrazení:
Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gaiWgl5NK3k

vanze genialny kopec

07 Nov 2007, 16:21
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Tomasko píše:
ked ides cez tyzden to je pohode... :)
sviatky, vikedny... ludia sa nahrnu, sneh onicom, dlhe rady = Slovensko nase :)
njn skola =nemozne takze cez vikend nehrozi lenze problem je ten ze v januari az do februara konc maju poje**** poliaci volno takze furt je tak ci tak plno.... :cry:

07 Nov 2007, 16:25
Profil  ICQ  
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok 
lyzujem rad
lyzujem rad s ludmi, ale aj sam(mp3)
lyzujem carving
stredisko: vratna, jasna, kaprun :P (a jahodna, som zabudol:D)
I LOVE WINTER

07 Nov 2007, 18:10
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
pre mna je lyzovanie No.1...teda aspon v tych sportoch,ktorym sa ako tak venujem...mam rad extremnejsie jazdy a lyzovanie si vychutnavam jedine pri vacsej rychlosti :evil: ...mam carvingove lyze Blizzard V-Matic najradsej mam stredisko Malá Lúčivna...nie je to sice velke stredisko,ale svah je super - patri k najstrmsim v SR (meria viac ako 1,5 km a skipas stoji iba 350Sk),takze vrele odporucam :)...no a obcas este lyzujem vo Vrátnej alebo na Martinkách :wink:

05 Jan 2009, 22:47
Profil  ICQ  
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
djxtreme píše:
pre mna je lyzovanie No.1...teda aspon v tych sportoch,ktorym sa ako tak venujem...mam rad extremnejsie jazdy a lyzovanie si vychutnavam jedine pri vacsej rychlosti :evil: ...mam carvingove lyze Blizzard V-Matic najradsej mam stredisko Malá Lúčivna...nie je to sice velke stredisko,ale svah je super - patri k najstrmsim v SR (meria viac ako 1,5 km a skipas stoji iba 350Sk),takze vrele odporucam :)...no a obcas este lyzujem vo Vrátnej alebo na Martinkách :wink:
Malá Lúčivna JOP teraz som sa z tadial vratil zo Silvestrovskej dovolenky a skoda ze nebolo snehu aj ked zima bola a zasnezovali skoro nonstop...

06 Jan 2009, 1:44
Profil  ICQ  Skype  Pokec  Facebook  WWW
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
skoda ze na vianoce nenasnezilo,verim ze v najblizsich dnoch spustia tu velku zjazdovku...ved napadlo 15-20 cm snehu a dost uz mali aj zasnezeneho...tento tyzden tam chcem ist :)

06 Jan 2009, 1:53
Profil  ICQ  
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
ty co ste z Martina alebo okolia chodte otestovat Martinske hole !! maju tam novu 6 sedacku...iked je na dost slabom svahu stoji za to !

08 Jan 2009, 20:23
Profil  ICQ  Skype  
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 79 ]  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia