Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 18 Sep 2019, 0:58

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 82 ]  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Choď na stránku
Mam sancu to dat dokopy?
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Mam sancu to dat dokopy?
Zdravim…pred cca troma tyzdnami sa sa omnou rozisla priatelka po 7 mesaconm vztahu…V nedelu pred tymi troma tyzdnami som totiz mal pocit u nej na byte ze ma ignoruje a tak sao msa zacal vyhrazat, ze si ublizim a hned vtedy povedala je koniec.proste ubohe a detinske z mojej strany, proste totalny skrat …od rozchodu sme boli spolu este parkrat…2 krat mi doniesla veceru, ked som isiel z prace, spravala sa milo, usmievala sa ale nepohol som s nou…byva hned vo vedlajsom vchode, takze je to o to horsie pre mna…vzdy ked som jej napisal sms tak odpisala, neignorovala ma ma a rovnako to je aj na facebooku, kde som jej pisal svoje vylevy, nazory ale z nicoho som ju neobvinoval a ani neurazal…vacsinou mi vzdy odpisala, ze si to vsetko vazi ale ze bude to takto najlepsie ze chce byt sama, proste ziadne internetove hadky…pred dvoma tyzdnami som v praci dostal napad, ze ju prekvapim kyticou ruzi u nej doma…tak som jej zazvonil predstavil som sa inak a otvorila mi…bola prekvapena, ked ma videla usmiala sa a pustila ma dnu a stale ma oslovovala zlato…asi tak 2 hodiny sme sa rozpravali, ale vravela ze je uz rozhodnuta…odchadzal som od nej taky vyrovnany stym, ze je koniec…ked som prisiel domov tak som sa jej este rozpisal na facebooku, ona mi odpisala na druhy den(teda vstredu) ze sa citi byt zla, ze si nevazi to co jej ponukam ale ze momentalne to citi takto …po precitani niekolkych clankov som sa rozhodol aplikovat pravidlo nuloveho konaktu na dobu 21 dni a odvtedy sa snazim ju nekontaktovat, su to uz presne 2 tyzdne co si nepiseme, niekedy ma to uz velmi pokusa ale snazim sa zatial odolat…nasu spolocnu fotku ma stale v albume ani si ma nevymazala s priatelov…nepisem jej ziadne smsky, ani ziadne litanie na facebooku a ani ziadne ahoj ako sa mas…mali sme pekny vztah, vsetok volny cas po praci sme travili spolu…pocas vikendov zzvykla vacsinou chodit domov za rodicmi lebo tu je len v podnajme kvoli praci…nemali sme ziadne turbulentne obdobia pocas vztahu, sem tam sme sa pohadali ale nic hrozne to nebolo a hned sme sa udobrili…sama uznala ze nam bolo pocas tych siedmych mesiacov spolu krasne a citila sa somnou normalne a bezprostredne ale stalo sa co sa stalo v tu nedelu a boji sa ze by sa to mohlo zopakovat…ja stale verim, ze sa este ku mne vrati…minuly tyzden v pondelok som ju stretol ked isla do prace a ja som vencil psa,nijak sa mi nevyhybala a uz z dialky sme sa zdravili,tak sme prehodili par slov, spytala sa ako sa mam atd…povedala ze aj chcela napisat ale nechcela otravovat a tak sme sa rozlucili, snazil som sa neprejavovat emocie a to sa mi aj podarilo…na druhy den som ju stretol opat ale uz ked isla z prace vecer, tak ked ma videla, pockala a kecali sme asi 10 minut, hovorila mi o praci a ze cez vikend ide nasvadbu, proste viac ako som asi aj chcel vediet :smiley: potom som to trosku uz nezvladol a zacal som ju hladkat po tvari, nevadilo jej to a ani ma neupozornoivala aby som prestal, pomaly som ju isiel odprevadit ku vchodu a tam som jej dal pusu na lice a povedal ze ju lubim…jej odpoved bola "ja viem zlato, budeme kamarati…spravil som to potom este asi raz ale nevadilo jej to a tak sme sa rozlucili, nijak som sa jej nasilu nevnucoval a ani som ju neprosil aby sa vratila… bola mila, usmievava ako vzdy…po prichode domov som si zacal vycitat, ze som mal ostat kludny a neprejavovat emocie... odvtedy sa v podstate nic nove neudialo…este tyzden pockam ci sa nieco neudeje a potom ju budem kontaktovat…komunikujem aj s jednym clovekom, ktory sa venuje tejto problematike a na nete ma vela clankov o tom ako ziskat ex...kazdy jeden krok co som urobil, pripadne urobim+ jej spravanie po rozchode s nim diskutujem a popravde trochu mi vlieva do zil optimizmus, ze sa to da este cele zachranit... myslite, ze mam ako taku sancu? samozrejme, ze vsetko je to len jej v hlave a tento “plan” nemusi fungovat...chcem pocut vas nazor dakujem

25 Júl 2018, 17:42
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Mam sancu to dat dokopy?
Si zúfalec. Ona sa zdá byť vyzretejšia ako ty a pravdepodobne a nad vecou.
Vo vlastnom záujme to už nebude chcieť dať dokopy, pri najbližšej krízovej situácii budeš opäť citovo vydierať a vyhrážať sa.

Hovoríš o krásnych 7 mesiacoch, no tie posledné asi rozprávka neboli keď to došlo až k vyhrážkam...

25 Júl 2018, 18:10
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

no tyzden pred rozchodom, ked sa vratila z dovolenky sme sa dost pohadali lebo som jej vykrikoval, ze si s niekym uziva na dovolenke ...malo sme boli v kontakte, ked bola 2 tyzdne prec a nedavala ziadne info o sebe iba ked som sa ja ozval..viem, ze by mi to nikdy nespravila, len som si domyslal...nakoniec sme sa ale udobrili...a odvtedy som si vsimol, ze sa sprava trochu inak ale boli sme aj tak spolu kazdy den a aj pekny vikend sme si spravili, ktory som svojim vybuchom zaklincoval...

25 Júl 2018, 18:47
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

S podrezanim zil si si chcel co dokazat? To ju ma prinutit byt s tebou? Vsak si podrez, pride na pohreb, mozno to bude mat par mesiacov v hlave a bude dalej zit svij zivot, s inym chlapom, bez tazkosti.

Tazko povedat ci sa to da zachranit, musi to vediet najlepsie ona. Daj jej cas, netlac na ju. A nepocitaj si dni, ze ci je to 14 dni alebo 21. Keby chcela, tak sa ozve sama. Vyhovorka, se nechcela rusit. Ked bude chciet, tak sa ti ozve.

25 Júl 2018, 18:48
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

hej s takym niecim som si to chcel dokazat...rozplakala sa...viem, ze to je zrele na psychiatra a plne si to uvedomujem...nikdy predtym som tak nevybuchol a stale si to vycitam...povodne mi ten "odbornik" navrhol 30 dni ju nekontaktovat ale kedze som sa s byvalou medzitym stretol a nieslo sa to v pozitivnom duchu, tak mi to odporucil skratit si to na 21 dni...viem je to teoria ale osvedcena aj v praxi...myslim, ze ten clovek vie o com hovori

25 Júl 2018, 19:14
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Za 21 dní si na teba už ani nespomenie

25 Júl 2018, 20:23
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Tomu odbornikovi aj platis za to?

25 Júl 2018, 20:54
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

:D nie to nie...proste som mu napisal svoj pribeh a on mi povedal co mam robit...nie je zarucene ze to vyjde ale aspon uvazenymi krokmi sa pokusim o to...

25 Júl 2018, 21:52
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

ja si myslim ze v hlave to uz ma ukoncene, kto vie aku ti dala nalepku, psychopat, alebo to ze to proste iba nevyslo,... tu pusu ti mozno dovolila zo zvyku? alebo sa bala ako zareagujes ked ju odmietne? s tym vyhrazanim sa o sebaposkodzovani si to proste posral, uvedomila si veci ze na nu budes do buducna stale takto tlacit a prisiel blok... ten len tak neprejde, chce to fakt cas...
asi by som na to netlacil, nechal to plavat, z priatelov si ta neodstrani a hned nezmeni ani profilovku, chce to cas a 3 tyzdne su nic... nechaj to plavat, uvidis po lete, daj si oddych trochu aj ty, na prd je fakt len to, ze byvate vedla seba

po lete by som sa s nou mozno zacal stretavat ale nikdy nie sam, vzdy v partii, nech vidi ze si nad vecou, akceptujes rozchod a budes jej musiet dokazat ze si vlastne fajn chalan, nech jej vyplavaju spolocne spomienky na povrch a mozno si povie ze tamto bol iba tvoj skrat a da tomu este jednu sancu

25 Júl 2018, 22:09
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

no ono je asi to najhorsie to, ze byva hned vedla a v podstate nas delia od seba len steny...ci chcem alebo nie mozem ju vidiet kazdy den a to ma najviac ubija...ten pocit ked si s niekym travil cely svoj volny cas a teraz ti neostava nic ine len cakat a byt trpezlivy aby si to este viac nepokazil...viem, ze kazda zena je ina a nemusi tento moj zazracny plan na nu platit ale pre lasku sa oplati bojovat a skusim jej o tyzden napisat...samozrejme, ze nevybehnem hned na nu aby sa vratila ku mne ale pekne postupne

25 Júl 2018, 22:56
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

len ju viac odzenies podla mna

25 Júl 2018, 22:57
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

aj to je mozne ale zas nemusi to tak byt...uvidim ako bude reagovat, ked sa jej ozvem a podla toho sa zariadim co dalej...viem , ze 3 tyzdne nie je dlha doba ale uz ako tak sa hlava trosku precisti...

25 Júl 2018, 23:08
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Citové vydieranie je najhoršia možná vec, ktorú môžeš spraviť. Keby to na mňa moja ženská skúsila čo i len raz, znamenalo by to takmer istý rozchod. Takýto ťah druhú stranu vždy len dokonale presvedčí, že nie si vyrovnaný, odolný a schopný vyrovnať sa s ťažšou sitáciou.

Na tvojom mieste by som na to išiel veľmi zľahka a vôbec by som netlačil na pílu. A zmieril by som sa aj s možnosťou, že s tebou už nebude chcieť mať nič spoločné. Ak jej stále píšeš len ty a ona ti nikdy spontánne nenapíše prvá, tak je dosť pravdepodobné, že už ťa kompletne hodila za hlavu.

25 Júl 2018, 23:11
Profil  ICQ  
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

počuj, a čo keby si jej dal naozaj pokoj? baba ťa už prekukla čo si zač a preto to ukončila. zmier sa s tým, nájdi si nejakého koníčka, po čase skús inú babu... a pouč sa zo svojich chýb.

25 Júl 2018, 23:18
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Bol si niekedy zamilovany, spravil si hlupost a baba sa preto s tebou rozisla? Mozno posobim na vas zufalo ale bojovat budem dovtedy pokym nevycerpam vsetky moznosti a toto je moj posledny krok, ktory podniknem na zachranu. Ak to nevyjde co uz, pokazil som si to sam a musim sa pohnut dalej. Cas vsetko vylieci. Urcite sa vsak nechystam prosikat ju a ponizovat sa pred nou ako som to robil niekolko dni po rozchode. Ako pise kolega pekne zlahka a netlacit na pilu...ak uvidim z jej strany, ze ma zaujem komunikovat, tak to bude pokrok a ked nie, tak necham to tak a casom uvidime

25 Júl 2018, 23:35
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

chlapec ty sa hlavne poriadne uvedom!!!

tu riesis clanky a "expertov" na to ako ziskat spat priatelku a nikdy ta ani nenapadlo sa zamysliet preco sa vlastne s tebou rozisla??? ze to bude asi preto lebo si emocionalne nestabilny citovy vydierac... a ty si myslis ze ju ziskas spat tym ze budes este nestabilnejsi a este viac ju budes vydierat???

skus sa na to pozriet z jej pohladu. a este lepsie pozerat sa na to z tretej strany:
dievca chodi 7 mesiacov s chlapcom (mimochodom 7 mesiacov je nic, to je ledva na to aby ste sa spoznali), po tych 7 mesiacoch zisti ze ten vztach uplne neklape, nie je v nom spokojna a chce ho ukoncit (na to ma plne pravo, je to jej zivot). povie to chlapcovi a ten sa zacne spravat ako psychopat, vyhrazat sa sebevrazdou, vypisovat jej vylevy na internete, neda jej pokoj... napriek tomu ze mu x krat s kludnou hlavou vysvetli ze nema zaujem o pokracovanie vztahu, chlapec jej zaujmy totalne ignoruje a ide si svoje... dievca postupne zacina mat strach, vidi ze chlapec je stale zamilovany a neprestane sa o nu pokusat, dievca sa boji ze nakoniec ten chlapec ozaj ublizi sebe alebo este horsie ublizi jej. ked sa stretnu tak sa ju chlapec pokusa bozkavat a aj ked je jej to neprijemne, neucukne, lebo sa boji ze by chlapec zase vybuchol...

ty to dievca proste terorizujes, ublizujes jej a zneprijemnujes jej zivot. dopadne to tak ze sa radsej odstahuje niekam kde ju nenajdes alebo pojde na policiu ze jej nedas pokoj.

26 Júl 2018, 9:01
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Ale ty si neurobil len "hlúposť".

Ty si v podstate psychopat, žiarlivé hovado čo jej vykričalo dovolenku a potom si sa jej vyhrážal že si ublížiš.

Ty môžeš byť rád, že sa na teba ešte pozrie a pozdraví.

26 Júl 2018, 9:04
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

je to uplne zbytocne riesit, pretoze po rozchode je hlava este horuca a kazdy napad a myslienka je uplne tragicka a teraz je obdobie kedy si chalan neda povedat, takze drzime ti palce, snazili sme sa ti pomoct ale neda sa

aby sa este neodstahovala :D

26 Júl 2018, 9:06
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Antichrist píše:
Bol si niekedy zamilovany, spravil si hlupost a baba sa preto s tebou rozisla? Mozno posobim na vas zufalo ale bojovat budem dovtedy pokym nevycerpam vsetky moznosti a toto je moj posledny krok, ktory podniknem na zachranu.
Znies ako ja ked som mal 20 (a bol som v podobnej situacii). Paradoxne az vtedy ked som sa zmieril so situaciou a prestal ju zufalo riesit sa veci zacali hybat. S odstupom casu som zistil, ze to vlastne nebolo ani paradoxne.

26 Júl 2018, 10:06
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Aacid prosim ta ty o com tu tocis? Vykreslil si ma ako ma nejakeho zabijaka :D ja ju nijak neterorizujem a ani jej nezneprijemnujem zivot...po rozchode som jej pisal smsky lebo som mal este horucu hlavu a mozog uplne vypnuty ale nijak som sa jej pritom nevyhrazal...podakoval som sa jej za vsetko co premna robila..potom som ju uz prestal otravovat lebo by sa to len zhorsovalo...a ked uz tvrdis ze jej zneprijemnujem zivot, tak preco ma neobchadza sirokym oblukom, ked ma vidi?

26 Júl 2018, 10:55
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 82 ]  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia