Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 18 Nov 2018, 13:51

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
Náhoda či osud? Čo ďalej?
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok Náhoda či osud? Čo ďalej?
Ahojte,
Na úvod by som chcel povedať že už dlho navštevujem toto fórum ale nikdy som nemal dôvod niečo sem napísať aj ja sám ale teraz by sa mi zišla rada a nestranný pohľad na moju situáciu.
Na úvod trochu kontextu pre lepšie pochopenie mojej dilemy. Pred rokom som mal niekoľko mesačný vzťah s jednou ženou ktorú som nesmierne miloval a ktorá kompletne zmenila môj život a pohľad na svet. Tento vzťah začal 26.06.2016 vďaka dvom veľmi komplikovaným a extrémne nepravdepodobným náhodam ktoré sa obe stali v jeden deň... nejdem ich tu rozoberať lebo to nieje podstatne a bolo by to na tri strany :-D. V každom prípade ona verila že sa jednalo o osud a ja že sa jednalo o náhody. Po pár mesiacoch ona ukončila vzťah aj kvôli pár mojim chybám. Vtedy som vedel že keby som zabojoval tak by to neskončilo ale namiesto toho som to radšej vzdal lebo som jej nechcel ešte ublížiť. Od toho dňa som ju nevidel, nepočul a ani si s ňou nepísal. Mal som potom pár vzťahov ktoré ale všetky po chvíli stroskotali. Začiatkom tohto roku som si uvedomil že to bolo aj preto že som v týchto vzťahoch hľadal ju... keď som si to uvedomil tak som na sebe tvrdo zapracoval a konečne sa mi ju začalo dariť dostať z hlavy a posúvať sa ďalej :-). Pred cca mesiacom a čosi sa ale stalo niečo čo má kompletne rozhádalo a dostalo spať kde som bol ak nie aj horšie... týždeň predtým ako ukončila vzťah som jej objednal darček na narodeniny z Ameriky s neistým dátumom dodania keďže sa jednalo o limitovanú edíciu ktorú ešte len pripravovali (povodne to ale malo prísť do konca roka 2016). Bolo to už zaplatene a nedalo sa to zrušiť. Počas celého roku som vedel že ten darček skôr či neskôr príde ale nejak som to neriešil ani má to až tak netrápilo. Problém je ten že ten blby darček pristál na mojom stole 26.06.2017 na deň presne rok potom ako sa stali tie prvé dve náhody ktoré spustili náš vzťah... do toho dňa som absolútne neoblomné veril v to že neexistuje žiadny osud ani znamenia ale to že ten blby darček prišiel poštou presne na deň rok potom ako sa stali tie náhody čo spustila náš vzťah má doslova položil na kolena. Pravdepodobnosť takejto náhody je skoro nereálna (avšak sa stala...). Teraz neviem čo mám robiť keby to prišlo kedykoľvek inokedy tak by som ho neriešil a hodil ho do koša ale teraz začínam mať pochybnosti či fakt neexistuje nejaký osud alebo znamenia a nemal by som to predsa len skúsiť... mrkol som na jej FB a zistil som že má priateľa takže mi pripadá neetické ju vôbec kontaktovať a povedať jej o tom alebo jej dať ten darček... neviem čo mám robiť. Mám to zahodiť a mlčať? Mám jej o tom povedať? Viem že ona v take veci verí dosť silo a nechcem im zasahovať do vzťahu... ale strašne má to trápi. Rozum hovorí zahodiť je to len extrémne nepravdepodobná náhoda ale... čo by ste urobili Vy?
ak ste to dočítali celé tak ste má prekvapili :-D je mi lepšie už len tým že som to napísal :-)

06 Aug 2017, 3:19
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Náhoda či osud? Čo ďalej?
Si sa vyžaloval a teraz môžeš ten balík vyhodiť, prípadne predať cez bazoš, ak má nejakú väčšiu hodnotu. :)

06 Aug 2017, 8:30
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Dúfajme, že keď nejaký osud a podobné somariny existujú, majú na starosti dôležitejšie veci, než posielať ľuďom balíky v nejaký dátum, na základe ktorého si potom niekto vykonštruuje, že sa nejedná o náhodu :D Ak to má nejakú hodnotu, tak to niekde predaj. Ak si veríš, že ťa to nejak psychicky nezničí, tak to proste pošli tej osobe, pre ktorú to bolo určené bez toho, aby si čakal nejaké vzťahové comebacky atď., proste len niekomu možno spravíš radosť...

06 Aug 2017, 11:39
Profil  ICQ  
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

furt si sa cez to nedostal, ked si nevies pomoct sam, obrat sa na profesionala.

Darcek jej normalne posli s tym, ze to bolo pre nu, len to prislo neskoro, a hotovo.

06 Aug 2017, 23:28
Profil  ICQ  YIM  
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia