Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 19 Sep 2019, 16:55

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 31 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku
Neprečítaná správa
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Príspevok Neprečítaná správa
Ahojte,

Zaujímalo by ma ako riešite situáciu keď vám niekto neodpíše na vašu správu z dôvodu jej neprečítania (ak neodpisuje pár dni). Ide o to že si píšem s jednou babou na whatsapp-e a vidím že správa bola doručená ale neprečítaná. Nechcem písať správy typu „haló, čo neodpisuješ?“ „Prišla ti správa?“ a pod. len hľadám spôsob ako opäť naštartovať konverzáciu.

Chápem, je to hlúpa téma ale zaujíma ma Váš názor. :)

Ďakujem

30 Nov 2016, 11:38
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Neprečítaná správa
Zmierim sa s tým, že druhá strana nechce, nepotrebuje odpovedať.

Každý pokus o novú komunikáciu z novej strany je obyčajné vtieranie :).

Pokiaľ sa teda jedná o súkromnú komunikáciu :).

30 Nov 2016, 11:49
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Tak tu je úplne jasné, že nemá záujem. Inak by odpisovala do max. pár hodín, ak nie je akurát na dovolenke na Sibíri.

Nestrácal by som s ňou čas a presunul by som svoj záujem na nejakú inú babu.

30 Nov 2016, 11:54
Profil  ICQ  
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

To písanie ako prebiehalo? Normálna zaujímavá debatka, alebo skôr len také dvoj-troj slovné odpovede?

30 Nov 2016, 13:05
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Tak skús počkať deň, dva a potom jej napíš správu a keď ani vtedy nebude odpisovať tak proste ignoruj.

30 Nov 2016, 13:44
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Casto sa stava ze niekto dostane spravu od dvoch roznych ludi. Otvori si to len tez panel (ale len tu poslednu) a spravu od druheho si nevsimne.

30 Nov 2016, 14:05
King
King
Obrázok užívateľa

Písali ste si aj inde ? Najpravdepodobnejšie je to, že stratila záujem (20 sekúnd na odpísanie typu "učím sa na skúšky, popíšeme neskôr" nikoho nezabije), alebo trebárs stratila telefón, sedí vo vyšetrovačke atď :-) Tiež som pár takých zažil - komunikácia v pohode, na dobrú noc, dobré ráno, kedykoľvek cez voľný čas a potom zrazu sek a už som vedel, že ďalej sa to nevyvinie :-)
Opätovné naštartovanie konverzácie by som skúsil cca po dvoch dňoch a ak sa nerozbehne, je to stratené :cookies:

30 Nov 2016, 14:24
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

bud nad vecou. ked ti baba neodpisuje, tak neodpisuje, mozno nechce, mozno nemoze, to je predsa jej vec, ona nie je tvojim otrokom co ma povinnost ti na kazdu spravu napisat do 5 minut.
ak jej napises "preco neodpisujes?", "nechodia ti spravy?" tak to vyznie maximalne zufalo.
ty by si sa ani nemal pozerat ci jej ta sprava prisla alebo nie, lebo ta informacia ti nijak nepomoze. pokial si namotany a nie si schopny byt takto nad vecou, tak sa aspon tvar ze si nad vecou, lebo inak to babu odradi.

napis jej na druhy den, alebo o dva o tri dni (podla toho ako casto si pisete normalne) a napises je nieco uplne ine, nijak nespominaj ze ti neodpisala, nedavaj najavo ze si si to vobec uvedomil ze ti neodpisala. proste nech ma pocit ze to kludne mohlo byt tak ze ty si neodpisal jej naposledy.

30 Nov 2016, 14:53
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

bindo011 píše:
To písanie ako prebiehalo? Normálna zaujímavá debatka, alebo skôr len také dvoj-troj slovné odpovede?

väčšinou klasický pokec, miestami jemne provokatívny, zvykneme si doberať jeden druhého :D

energy00 píše:
Písali ste si aj inde ? Najpravdepodobnejšie je to, že stratila záujem (20 sekúnd na odpísanie typu "učím sa na skúšky, popíšeme neskôr" nikoho nezabije), alebo trebárs stratila telefón, sedí vo vyšetrovačke atď :-) Tiež som pár takých zažil - komunikácia v pohode, na dobrú noc, dobré ráno, kedykoľvek cez voľný čas a potom zrazu sek a už som vedel, že ďalej sa to nevyvinie :-)
Opätovné naštartovanie konverzácie by som skúsil cca po dvoch dňoch a ak sa nerozbehne, je to stratené :cookies:

Trochu na FB, no zabudol som napísať že sa poznáme aj osobne. :D

30 Nov 2016, 16:24
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

No tak zacni novu konverzaciu boze moj. Mne sa tiez kolkokrat stane, ze si s niekym pisem, dostanem spravu ale mam nieco rozpozerane/rozcitane/rozrobene, tak ju len zavriem s tym ze odpisem neskor. Ale samozrejme ze za hodinu si uz ani len nespomeniem. :)

30 Nov 2016, 16:27
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Spravu so mohla precitat, ked mala vypnuty internet. Tym padom ju citala, ale tebe ju ukazuje len ako dorucenu a neprecitanu. A neodpovedala, lebo nechcela = nemala zaujem, cas, chut.

30 Nov 2016, 16:43
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

ale ak odvtedy uz bola na nete, tak by sa mu ukazalo ze je precitana.

ak si s nou pises bezne, tak to vobec neries, proste jej napis a tvar s ze nic. ziadne trapnosti typu preco si mi neodpisala...

30 Nov 2016, 16:51
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Riesite su samostatne neodpisanie lenze ona si to ani neprecitala. Teoria s vymnutym internetom plati len dovtedy, pokial si znova internet nezapne.

30 Nov 2016, 16:52
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Neni pravda. AK ti pride sprava na Whatsapp, mas zapnuty internet, odosielajucemu ukaze dve fajky, ale su sede ako neprecitana sprava. Vypnes internet (wifi ci data), spravu si precitas, zavries Whatsapp, po hodine zapnes internet. Spravu mas u seba v mobile precitanu, ale druha strana tam ma stale len tie dve neprecitane fajky, nie su modrou farbou. Mam to otestovane. Predpokladam, ze tento bug (alebo featurka) co funguje rok alebo dva, tak nebol do dnesneho dna opraveny a myslim si, ze je to mozno tak naschval. Bez ohladu na toto, stale sa da kliknut na nu a pozriet si, ze kedy bola naposledy online na Whatsappe a pokial by bola online, tak by si tu neprecitanu spravu vsimla, mala by okrem toho notifikaciu a ked si spravu neprecitas, stale ti svieti v notifikacnej liste. Aj ked ju z notifikacnej listy zmazes, za 15 minut sa objavi opat.

30 Nov 2016, 17:11
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Zaujimava featurka. Ale na konci nemas pravdu. Ako som uz pisal, ak by jej v kratkej dobe napisali dvaja ludia, tak notifikacia bude len na tu poslednu spravu. Po kliknuti ju otvori a notifikacia sa zrusi aj ked od ineho tam bude este stale neprecitana sprava.

30 Nov 2016, 19:36
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

V takon pripade ide pre babu o win-win situaciu :D

30 Nov 2016, 19:40
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Aaa, tak to je pohodicka badwolf, ked sa poznate aj osobne, a bezne kecate, tak by som si z toho hlavu vobec nerobil, presne ako pise melonSVK a accid :). Tiez sa na to divam tak, ze proste stava sa a nic zle by som za tym nevidel.

Na zaciatku este bola otazka, ze ako by sme riesili my situaciu, keby baba neodpisuje. Ak by to bola situacia, ze ju mega chcem a ona proste serie na mna, tak ja takisto seriem na to :D. Ziadne vtieranie sa babam a dozadovat sa pozornosti urazenim sa, alebo vycitkami. Ked tak radsej si ist v klude po svojom a neriesit.

30 Nov 2016, 20:44
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

wladas píše:
Zaujimava featurka. Ale na konci nemas pravdu. Ako som uz pisal, ak by jej v kratkej dobe napisali dvaja ludia, tak notifikacia bude len na tu poslednu spravu. Po kliknuti ju otvori a notifikacia sa zrusi aj ked od ineho tam bude este stale neprecitana sprava.

mne ked pride viac sprav od viac ludi, tak vy to v notifikacii aj napise (you have x messages from y chats) a ked na nu kliknem, tak ma to nehodi priamo do vlakna ale do zoznamu konverzacii.
ale samozrejme sa stane aj mne ze si spravu nevsimnem.

popripade co sa moze stat je ze si iba precita notifikaciu a rozhodne sa neodpovedat (cielene alebo nema cas zrovna) a tym padom ju ani nerozklikne, teda ostane oznacena ako neprecitana.

30 Nov 2016, 22:53
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Absolutne nic zle by som nevidel na tom, keby jej napises otvorene zase. "Ahoj. Pisal som ti pred par dnami, a vidim, ze spravu si dostala, ale neodpisala. Bol by som rad, keby sa rozpravame uprimne a otvorene. Ak ale nemas zaujem, je to v pohode, a rozumiem tomu. Pekny den." - podla mna jej tymto das uplne najavo, ze bud sa teda ozvi, ale mi proste povedz, ze nemas zaujem. Jednoduche.

01 Dec 2016, 10:52
Profil  ICQ  YIM  Twitter  WWW
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

A ona tu spravu fakt len prehliadla a pomysli si o nom, ze je dement. Vobec by som sa nevracal k povodnej konverzacii, spravis viac skody jak uzitku. Pokial stopne v polke aj tu novu, tak kasli na nu a hotove.

01 Dec 2016, 11:34
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 31 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia