Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 21 Aug 2018, 23:57

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10 ] 
Obklad na dom - kameň? 

Svetlý obklad na dom alebo tmavý obklad na dom
Hlasovanie končí za 26 Júl 2018, 10:18
svetlý obklad na dom 67%  67%  [ 4 ]
tmavý obklad na dom 33%  33%  [ 2 ]
Celkom hlasov : 6

Obklad na dom - kameň?
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Obklad na dom - kameň?
Ahojte, vyberám práve obklad na dom a rozhodujem sa medzi nasledujúcimi typmi ... poraďte prosím, čo sa vám páči viac. Svetlý alebo tmavý? Díky :)

Prílohy:

19 Júl 2018, 10:18
Profil  WWW
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Obklad na dom - kameň?
Ach, vyber nie je o tom, ze co sa ti viac paci, ale skor o tom, co sa tam hodi... Vobec si nenapisal, akej farby mas fasadu...

Potom tu mame domy, co maju cisto ruzovu fasadu s tmavou strechou a svetly obklad okolo okien atd. :smt006

//ehm beriem spat, kedze tato tema bola zalozena za ucelom reklamy :) Ako inak really? Kto v dnesnej dobe robi take promo? :D

19 Júl 2018, 10:24
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Fasadu mas spravenu a ides to davat? Zateplene mas cim, vatou ci polystyrenom? Ides to tam lepit?

19 Júl 2018, 10:55
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

yoggy píše:
Ach, vyber nie je o tom, ze co sa ti viac paci, ale skor o tom, co sa tam hodi... Vobec si nenapisal, akej farby mas fasadu...

Potom tu mame domy, co maju cisto ruzovu fasadu s tmavou strechou a svetly obklad okolo okien atd. :smt006

//ehm beriem spat, kedze tato tema bola zalozena za ucelom reklamy :) Ako inak really? Kto v dnesnej dobe robi take promo? :D

Reklamu nerobím, pridal by som len obrázky, ale na fórach je to komplikované. :D Nechce sa mi to dávať na nejaký externý 2. zdroj a potom vkladať obrázky.

Čo sa týka toho, tak sme vo fáze výberu - fasádu práve robíme, to znamená, že to chceme skombinovať. Absolútne sme však stratení ... strechu máme tmavú, fasádu uvažujeme smotanovo krémovú ...

//autoeditácia príspevku (19 Júl 2018, 11:39)
test píše:
Fasadu mas spravenu a ides to davat? Zateplene mas cim, vatou ci polystyrenom? Ides to tam lepit?

polystyren, lepit

19 Júl 2018, 11:39
Profil  WWW
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Fasada je v akom stave, co uz mate z nej spravene? Obrazky nemusis davat na ziadny 2nd zdroj, staci ich ulozit na disk a potom vlozit ako prilohu pri pisani prispevku (musis ale kliknut na tlacitko poslat odpoved, nefunguje to cez rychlu odpoved).

//autoeditácia príspevku (21 Júl 2018, 0:06)
No co, bez odpovede?

21 Júl 2018, 0:06
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

A co cakas, ked sem prisiel len spravit reklamu? odvtedy tu uz typek nebol. :wink:

21 Júl 2018, 0:42
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok upravil tak, aby bol bez "reklamy". Tentoraz ide o výnimku.

21 Júl 2018, 1:27
Profil  WWW
Site Admin
Site Admin
Obrázok užívateľa

Neviem ci to upravil autor temy, lebo v logoch vidim daku upravu od tacosiho.

21 Júl 2018, 10:02
Profil  WWW
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Clovek dojde na forum po 5 rokoch, aby sa pochvalil, ze je stale s tou istou spoluziackou a vytvori temu, aku si ma dat fasadu na dom a da tu nejake linky vsetky na jednu stranku. Neviem, ci ja som taky paranoidny alebo? :smt006 Deje sa to tu neustale... Pise, ze je tazke davat fotky na fora, ale hlavne, ze si nasiel cas spravit hyperlink s textom na jeho stranku, aby sme vedeli, ze co je to obklad na dom :roll: Marketing rok 2008 :|

21 Júl 2018, 12:11
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Ja neviem ci robil reklamu alebo nerobil. Ja som pisal preto o tom kameni a v akej je faze, aby to mal spravene tak ako to ma byt. Pretoze tento kamen sa nelepi na fasadu ako robi kopa fuserov. Jeho vaha na webe bola tusim 42 ci 45 kg/2m, k tomu lepidlo okolo 5 kg/m2 a zrazu sa dostava k vahe cca 50 kg/m2, co je strasne tazke. Preto postup je taky, ze sa kamen nelepi na tepelnu izolaciu. V hrubke tepelnej izolacie sa osadi nosny rost (napr. dvojsmerny rost Dekmetal), ktory sa kotvi do steny. Na nosny rost sa upevnia cementovlaknite dosky (napr. Fermacel PowerPanel HD), dosky sa napenetruju (napr. Sopro GD 749) a na to sa nalepi kamenny obklad. Takze tepelna izolacia nebude zatazena vahou kamena.

22 Júl 2018, 13:12
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť