Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 22 Okt 2019, 12:16

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 
Outlook - Nevyžiadaná Pošta
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Outlook - Nevyžiadaná Pošta
Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa dá v 2003 verzii e-mailového programu Microsoft Outlook urobiť jedna vecička.
Keď chcem zablokovať e-mailovú adresu, ktorá mi ešte nikdy predtým neposlala e-mail, dá sa to? (že napr. nejaká funkcia ,,čierny list,,) Alebo mi musí najskôr z tej e-mailovej adresy čo chcem bloknúť prísť nejaký e-mail a až potom sa dá tá e-mailová adresa bloknúť?
Poradí niekto?
Díky moc
Palo

23 Mar 2011, 15:32
King
King
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Outlook - Nevyžiadaná Pošta
nemam momentalne moznost v 2003 alebo skus sa pozret do JUNK MAIL options... mal by tam byt blacklist(blocked list)

23 Mar 2011, 17:26
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Otvoríš si poštu teda stačí že na nu klikneš aj keď je len neprečítana len aby bola označená a hore maš takú možnosť že označiť ako nevyžiadanú poštu a každý e-mail bude automaticky nasledne hodený nie k doručeným položkám ale k nevyžiadanej pošte..

23 Mar 2011, 19:17
Profil  ICQ  WWW
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Dick on chce dat este predtym, ako mu pride od toho prijemcu email. "ktorá mi ešte nikdy predtým neposlala e-mail"

23 Mar 2011, 19:18
Profil  WWW
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

ako môže vedieť že mu dojde od niekoho mail ktorý ešte pred tým nikdy neprišiel?.blbosť ne?podľa mna to myslí ako SPAM ktorý ho vyhľada la zrazu príde správa každý den..

23 Mar 2011, 19:40
Profil  ICQ  WWW
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

No on mysli nieco take tipujem, ako ked mas napriklad na Gmaily filtre. Nastavis emailovu adresu od koho nechces dostavat maily a presmerujes ju, alebo posles rovno do kosa.
Ale to by sme potrebovali vediet veru naco mu to je..

23 Mar 2011, 20:27
Profil  WWW
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

No ide o to, ze sa mi jeden typek vyhrazal ze napise mojej sefke email o mne cosi, neviem, mohol by som byt za to vyhdoeny z prace, tak som rozmyslal ze ked moja sefka pojde na WC alebo niekam na poradu (nechava si vzdy zapnuty PC) tak by som jej tam medzitym v Outlooku zablokoval tu e-mail adresu mojho ,,kamosa,, ktory chce poslat nejaky vyhrazny e-mail aby jej vobec neprisiel....ze ci sa to da zablokovat e-mail adresu este predtym ako to typek posle...lebo ked to uz posle, tak to viem uz aj Ja odstranit do Junk E-mails (zablokovat uzivatela) ale moze byt neskoro, lebo ak bude moja sefka za PC, tak si to precita a to mi je uz na prd potom blokovat ked ot precita :)

23 Mar 2011, 22:18
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

oživím tému

Chodí mi v poslednej dobe strašne veľa spamu z *.icu domény. Viem nejako zablokovať všetky správy z jednej medzinárodnej domény v Outlooku 2007? Ďakujem Denne aj 20správ príde, to sa manuálne blokovať nedá, zakaždým je tam iná doména druhej kategórie. Ale vždy má spoločné to icu na konci.

18 Apr 2019, 20:11
Profil  WWW
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia