PC zostava okolo 400€

Ak plánujete kúpu HW, SW, elektroniky..., tak si skúste nechať poradiť...
FurbyMAN
Novice
Novice
Príspevky: 3
Registrovaný: 05 aug 2009, 1:21
Bydlisko: Čataj (okr. Senec)
Kontaktovať používateľa:

PC zostava okolo 400€

Príspevok od používateľa FurbyMAN »

Stryko ma porposil ci by som mu neposkladal pocitac. Cena by a mala pohybovat okolo tych 400€, v cene je cela zostava aj s monitorom myskou a klavesnicou.. chcel by tam ja tlaciaren ale to uz je asi moc na taky cenovy strop to sa s nim este dohodnem.

Pc urceny na hry.. ale urcite nie nejakych akcnych FPS-iek. Ale aj tak by tam mohla byt dobra grafika.

Ocenil by som keby ste mi radili len z tohto shopu: www.pccko.sk

Toto som zatial postavil.

http://i37.tinypic.com/mm6135.jpg
Sapo
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 4341
Registrovaný: 17 mar 2009, 17:51
Bydlisko: Partizanske

Príspevok od používateľa Sapo »

To co si zatial postavil je ok na par drobnosti.
1gb ram je uz dost malo cize poobzeraj sa po nejakom Kite 2x1gb
a este zdroj. Ked uz fortron tak BlueStorm2 radu. Inak je to celkom ok
Suffel
Guru
Guru
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 2886
Registrovaný: 06 jan 2008, 16:55
Bydlisko: BA/NR
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Suffel »

ok zostava by mohla byt.. ale budme uprimny a povecme si ze to pc na hry neni.. jasne ze nejake tie hry si tam zahras nieje to srot ale zase nejake najnovsie hry necakaj.. ale ok zostavu ti schvalujem je dobra a myslim ze do tejto ceny nic lepsie nekupis..
zmenil by som ram-ku.. urcite si tam daj 1x2GB kedze doska ma len dva sloty na ramky a keby v buducnosti chce dokupit tak aby nemusel jednu odstavit..

//autoeditácia príspevku ( 25 Sep 2009, 22:14 )
Sapo napísal:To co si zatial postavil je ok na par drobnosti.
1gb ram je uz dost malo cize poobzeraj sa po nejakom Kite 2x1gb
on tam ma 2GB ale ma to tak ze ma 1GB a v kosiku ma 2kusi.. tam si to mozes vsimnut na tom screene...
Sapo
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 4341
Registrovaný: 17 mar 2009, 17:51
Bydlisko: Partizanske

Príspevok od používateľa Sapo »

Aha to som si nevsimol. Ram berem spet
johny_sk
Professional
Professional
Príspevky: 1343
Registrovaný: 15 máj 2008, 21:56

Príspevok od používateľa johny_sk »

k zostave..., seagate mali nedavno dost problemy s diskami, bral by som radsej samsung F3, pripadne F1, alebo nieco od WD.
graficka karta..., fakt nevyjde na HD4770? narast vykonu by tam bol velmi citelny.
RAMku by som radsej vzal 2x2GB DDR2 kit, cenovy rozdiel je tam fakt minimalny... Alebo potom len jeden 2GB modul s tym, ze casom dokupis druhy rovnaky do dual-channel.
inak to vyzera OK, s monitorom nemam skusenost..., aj ked chapem, ze to je polozka, na ktorej sa snazis usetrit.., tak snad bude vhodny aj na hry.
Napísať odpoveď