Odblokovanie

Všetko o mobiloch, PDAčkach...
makecommo
Novice
Novice

Re: Odblokovanie

Príspevok od používateľa makecommo »

:smt006
bb5unlock
Light Professional
Light Professional
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bb5unlock »

no ty si teda riadne "zbehnuty", ked mas vsetko to co si napisal

inak nic proti tebe, ale kalkulacky na odblok mozes mat len na super stare telefony, na nic nove nie je verejne dostupna kalkulacka kodov - zadarmo, mozem ta uistit ze ziadna kalkulacka kodov na BB5 neexistuje, neviem co vsetko si nasiel na internete na BB5 ale jedine modely ktore z BB5 serie dokazes odblokovat cez kabel doma su 5rokov stare - 6630, n70, atd (celkom asi 5modelov), na vsetko ostatne si musis kupit minimalne nejaky servisny box (ci uz original alebo clon)

kazdy kto predava kody, alebo viem BB5 NOKIE odblokovat ich ziska nejakym sposobom od operatora (ci uz to je u nas alebo v zahranici)

mimochodom nikto tu ludi nezavadza, napisal som to tu uz viac krat, BB5 nokie idu odblokovat v servisoch (mobilshopoch), ceny su celkom vysoke a vacsinou sa robia len cez kod od operatora (mometalne existuje len par servisnych boxov ktore dokazu odblokovat BB5 a cena za odblok cez box je daleko vyssia ako za odblok cez kod)

nakoniec by som to zakoncil tvojim citatom
makecommo napísal: ak som ťa urazil tak prepáč a nemusíš odpisovať nemám o tvoje názory záujem.Táto téma pre mňa skončila.
narozdiel od teba, ja odpisem aj ostatnym co sa budu zaujimat o tuto temu

//autoeditácia príspevku (20 Júl 2010, 22:07)
Stopa napísal:Vyuzijem tuto temu na svoj problem:
Mam momentalne Blackberry Curve 8520 ktory je vsak blokovany a kedze bol kupovany u ruskeho operatora MTS ma aj softwarovo zablokovanu WiFi. Vie mi niekto poradit ako ho odblokovat? Staci iba tu WiFi, ale aj ten operator moze byt.
vedel by som ti pomocts odblokovanim toho operatora, ale potrebujem vediet MEP kod operatora
napis mi SS, poslem navod ako zistit MEP
kreator391
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa kreator391 »

to: makecommo
Hej borce chod naspet do obchodu a povec ze mas zahranicneho operatora na nokii 5530 a sa ha opytaj za kolko a ako dlho ti to zrobi a potom sem vypisuj tvoje odborne a perfektne skusenosti.
Si ma normalne pobavil. Ty kalkulacka
Este aj bb5 unlock ti to vysvetlil po lopatisticky
:lol: :lol: :lol: :lol:
Robo249
Novice
Novice

Príspevok od používateľa Robo249 »

Cawte chcem sa spytat ci sa da odblokovat nokia 5530 Xm ale je kupovana v nemecku v sieti O2-DE a ci to pojde na slovenske O2 odblokovat mozte mi niekto poradit ako by to islo a kolko by to tak stalo je to dost surne lebo je to telefon pre priatelku a chcel by som to co najskor!! pls!!!!! :)
bb5unlock
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

odblokovat ide vsetko, bezplatne ale urcite nie

v domacich podmienkach to nie je mozne, musis len do najblizsieho mobilshopu
Shifty
Expert
Expert

Príspevok od používateľa Shifty »

Ak sa nemylim, na nokiach nieje problem zmenit cely FW a telefon uz nebude brandovany, cize tam pojdu aj ine SIM-ky.

bb5unlock:
Preco by nemala moznost si to spravit sam doma ?
1. Mal som od orangeu brandovanu E66, zmenil som product code, nahodil novy FW a oulala. Telefon nema s orange okrem loga na kryte a sim kartou myslim ze nic spolocne, alebo sa mylim ?
Samozrejme zaruku som stratil, viem.
2. Ked si niekto spravi FLASH cez Phoenix alebo Navifirm, ma to rovnaky efekt ak sa nemylim nie ?

Tak v com je problem ? Alebo sa mylim ?
Pritom vsetko co som tu popisal je celkom lahka zalezitost aj pre niekoho kto sa tomu nevyzna.
icefiresr
Addict
Addict

Príspevok od používateľa icefiresr »

On pise o odblokovani, nie zmene firmwaru. To su dve zasadne odlisne veci...
kreator391
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa kreator391 »

Tak tak icefiresr ti to vysvetlil.
Flesovanim menis jedine soft, ale odblokovanie je nieco uplne ine a ktomu 5530xm je rady SL3 !!
Odblokovat ide ale je to drahe.
Shifty
Expert
Expert

Ale ja nemam na mysli beznu zmenu FW cez PC Suite. Ale zmenu cez PC Suite PO zmene product code (cize za nenahra brandovany fw) alebo cez JAF/Phoenix pricom stiahnem nejaky bezny FW z navifirmu. Cize tak aby bol FW normalne originalny a nie brandovany. Ja som si myslel, ze prave tie zasahy operatora do FW sposobuju blokovanie SIMiek. Takze sa mylim ? :?
bb5unlock
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

ano mylis sa
ziadna zmena Product code ti neodblokuje telefon
luto
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa luto »

Kedy tym ludom dojde, ze zmenou Product Code a nahratim noveho SW sa telefon neodblokuje ?? :roll:
Shifty
Expert
Expert

Asi ked sa opytaju a niekto im odpise alebo ked si to niekde precitaju.
icefiresr
Addict
Addict

Príspevok od používateľa icefiresr »

Navifirm je super, skoda, ze som nevedel, ze existuje skor (resp. mi nikto neporadil, ked som sa naposledy pytal...).
Miňo_sk
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa Miňo_sk »

vladobmx napísal:no ja som pocul ze to stojí v t-mobile okolo 3,60 € je to pravda? lebo ja mam 12r mam n5800xm a kupil som si od t moble 5530 a chcem ju odblokovat a predat a kupim si niaky lepsi
Mne v o2 tvrdili ze v tmobile to robia za 4 eura, ale iba v pripade ak telefon bol kupeny u nich. Ale ja mam take skusenosti ze kazdy povie nieco ine tak tazko povedat kde je pravda navyse ceny a podmienky sa menia kazdym dnom zvlast v tmobile kde nieje nic atypicke ked zoberiete pausal za 10 eur a o 2 dni na to sa od znameho dozviete, ze ten isty pausal zobral o 4 eura lacnejsie.

Inak som sa pytal v mobil shopoch, pytali 30 eur za odblokovanie na o2. Potrebujem odblokovat Xperiu x10 a HTC desire HD a dokopy vypytal 60eur, ale vraj na nete sa daju odblokovat za zlomok ceny
bb5unlock
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

tak za 4e v TM ano, ale az potom co ti skonci viazanost pausalu k danemu telefonu (tj po 2rokoch)
X10 na nete pod 30e neodblokujes
Desire HD mozno o nieco lacnejsie
stanislav.selecký
Novice
Novice

Príspevok od používateľa stanislav.selecký »

bb5unlock napísal: 27 jan 2010, 17:37 pouzitim PC (product code) urcite neodblokujes ziadnu NOKIU
Ahoj prosimte kdysi v roce 2010 jsi napsal pani ze ji pomu žes s problémem s Nokia 2700 clasic.tak jsi ji napsal ať ti napíše SS myslíš že by jsi mi pomohl taky s tímto samými problémem pomoct Che to cod obmedzenia a ja už a nevím kde jít. Děkuji předem moc.
bb5unlock
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

bohuzial na tento stary model neexistuje stale ziadne bezplatne riesenie
jedina moznost je navstivit priamo (povodneho) operatora a poziadat o o odblokovaci kod (ak si ale skusal zadavat nahodne kody tak uz zi ani spravny nebude fungovat)
Napísať odpoveď