cyklo mapy

Témy, ktoré sa nedajú zaradiť do kategórií vyššie...
petko117
Light Star
Light Star

cyklo mapy

Príspevok od používateľa petko117 »

Hladam cyklo mapy do mobilu s androidom, viete o niecom takom? Prosim ziadne FREE, ja si zaplatim za kvalitu, podmienka len jedna a to aby to slo na android telefone...proste nieco aby ukazovalo cyklo mapy ktore su na SK, pripadne aj aktualnu trasu kadial momentalne idem, chapete nieco ohladom horskej cyklistiky
Fabo
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Re: cyklo mapy

Príspevok od používateľa Fabo »

konkretnu appku ti neporadim, ale mozno najdes ked budes hladat nieco co pouziva OSM mapy, openstreetmap ma jednu z moznosti zobrazenia specialne pre cyklistov a pride mi to celkom dobre spracovane na cykloturistiku, pouzitelne aj ako bezna turisticka mapa akurat nema vyznacene znacky.
Admec
Medium Expert
Medium Expert
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Admec »

Toto si pozeral? https://play.google.com/store/apps/deta ... emap&hl=cs Len neviem či to priamo zobrazuje na mobile trasu po ktorej ideš, ale trás je tam požehnane :)
kubaj
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa kubaj »

Celkom dobré ohlasy som aj na toto počul, ale osobne som ešte neskúšal https://play.google.com/store/apps/deta ... .locus.pro
brm
Darca
Darca

Príspevok od používateľa brm »

Áno, Locus je na tento účel naozaj jeden z najlepších.. má to len jeden problém.. tú mapu s cyklotrasami si musíš násť niekde na nete a stiahnuť do Locusu..
Ja som skúsil stiahnuť odtiaľto, ale ešte nemal som príležitosť ju vyskúšať v teréne, na moje okolie aj tak nie je bohviečo..
http://osm.paws.cz/
Treba sa s tým pohrať..
Axelik.m
Star
Star

Príspevok od používateľa Axelik.m »

Stiahni si sporttracker a pozrisa co jazdili ostatný
S.T.E.A.L.T.H
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa S.T.E.A.L.T.H »

Jednoznacne Locus, poskusal som uz kadeco, ale nic lepsie ako Locus som nenasiel. Cez MOBAC spravis mapy bez problemov. Mam nejake zdroje s cyklomapami, lesnymi cestami a podobne rozne kombinovane. Viac info najdes tu alebo mi napis SS.
tuti
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa tuti »

tiez pouzivam Locus + lesne cesty.
Steju
King
King

Príspevok od používateľa Steju »

Locus Pro + shocart cyklo mapa (alebo iná podľa chuti) s reliéfom cez MOBAC + lesné cesty ako vrstva, nie je o čom :)
Runes
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

android mobil na turisticku GPS

Príspevok od používateľa Runes »

Chlopi neviete je daco take co bezi pod andoridom a tvari sa to uplne ako klasicke GPS turisiticke. Pripadne viete odporucit daku apku s marketu ktora je fakt super. Aktualne nemam peniaze na turisticku GPS ale mam tu WT19i bez vyuzitia tak som rozmyslal ze mozno by to bolo ako nudzove riesenie fajn. Skor sa pytam na vami overene aplikacie ako prve co najdem na markete. Chcem proste s toho dostat maximum.
brm
Darca
Darca

Re: android mobil na turisticku GPS

Príspevok od používateľa brm »

http://www.hojko.com/cyklo-mapy-t188962.html
Ten Locus bude určite dobrý aj pre Teba.. s turistickými mapami by si mal mať menší problém ako s cyklomapami..

:)

//temy spojene
petko117
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa petko117 »

takze som sa rozhodol pre LOCUS, len mi nieje jasne ako sa dostat k mapam, pisete mi viacero moznosti a nejako mi to unika, presne o nejake polne cesty a pod mam zaujem, ziadne nejake divoke zjazdy ako v Jasnej a pod, taky stred...
Steju
King
King

Príspevok od používateľa Steju »

Stiahni si program MOBAC, na internete nájdeš dosť návodov ako v ňom vytvoriť mapy (formát .sqlitedb) , ktoré potom skopíruješ do priečinku Locus/maps v mobile. Ako som písal, odporúčam nejaké turistické alebo rovno cyklo mapy, napríklad český SHOCart (samozrejme slovenského územia resp. toho kde chceš jazdiť), veď v MOBACu uvidíš, ktoré ti budú vyhovovať. Ak by si tam nemal na výber dosť máp, treba stiahnuť maličký súbor s map sources, to vygúgliš. Lesné cesty je vrstva , ktorú si vieš zobraziť na akejkoľvek mape, ale teraz ti neviem dať link, no určite to nebude problém nájsť.
tuti
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa tuti »

odhadom to vyzera takto: http://lvu.nlcsk.org/lc/ ...po cervenych sa da chodit na biku po zelenych peso

popis najdes napr tu: http://www.gpsforum.sk/index.php/topic,3009.0.html
jackb
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa jackb »

navigon pre auta. len prepnut vozidlo na bicykel
kubaj
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa kubaj »

Navigon nemá dosť podrobné mapy, chýbajú tam minimálne tie lesné cestičky, a možno aj nejaké cyklotrasy, ale tým som si už není istý
jackb
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa jackb »

podorobnejsie ako Sygic...
tu v Skotsku veselo staci a obsahuje aj cesticky kde sa zmesti polka kolesa od traktora.

a pochybujem, ze ked pozna polne cesty na Balkane (o ktorych Sygic a TomTom ani netusia) bude mat nizsi standard na Slovensku. pred rokom tam boli polne cesty tiez. len ich treba povolit.

vidim to ako jedine riesenie, kym GoogleMaps nedovolia vyhladavat trasy pre cyklistov aj vo vlasti
Pascalwb
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Pascalwb »

Pred 3 tyznami som bol v Cesku a na cyklotrasach sa sygic moc nechytal. Najlepsi je ten Locus, sice je ta app strasne neprehladna ale funkciu plni. V menu by tam mali byt online mapy, kde si potom usek ulozis offline.
Runes
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Runes »

chlopi uplne idiotska otazka :D stiahol som s hore uvedenej strnaky mapu slovenska tu s koncovkou .map nakopcil som to do locus / maps kam mi aj pise ale ten curikles ot nevidi :D ako mu to nanutim bo tou cestou za pridat mapu vlastnu nejde

//autoeditácia príspevku (08 Aug 2014, 7:54)
Aha treba do vektorov picnut
Napísať odpoveď