Priateľka ma ďalší vzťah s iným

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
Peter244
Amateur
Amateur

Priateľka ma ďalší vzťah s iným

Príspevok od používateľa Peter244 »

S priateľkou sme spolu 8 mesiacov. Veľká vášnivá láska na začiatku sa časom zmenila. Priateľka neznášala všetkých mojich priateľov, robila scény, hádali sme sa a niekoľko krát rozišli ale stále sme si našli k sebe cestu. Vadilo jej na mne veľa vecí a prestala si ma vážiť. Nadávala mi. Ja som kľudný a nerád sa hádam ale to už sa nedalo. Urobil som veľa chýb ale vždy som sa to snažil napraviť ospravedlnil som sa. Ona sa mi za všetko musela vždy veľmi pomstiť. Ja som pokojný melancholický typ a ona cholerička. Často sa pohádame na hlúpostiach. Pred mesiacom sme sa veľmi pohádali, poslednú dobu ma aj udrela alebo bila ak sme sa hádali. Často chodila von s novými chlapmi, ma skoro len chlapov kamarátov a ženy ani nie. Mne je 26 jej 22. Je veľmi spoločenská a každý ju obdivuje, doma je ale iná ku mne.
Po tej hádke išla na hory s novým kamarátom, ja som sa jej ani neozval nahnevalo ma to. Na druhý deň mi to vyčítala že som sa neozval, ale nahnevalo ma to lebo pri ňom spala. Ostala tam ďalšie dni spať, mne o dva dni povedala do telefónu že s ním bolo na výlete úžasne a že my sme príliš odlišní, že už dávno to mala úplne ukončiť. Že sa k sebe nehodíme. Bývame spolu v nájme. Ona sa ale nechcela odsťahovať. Bola cele dni preč s ním a pri ňom. Ja som bol zničený, videl som úplny koniec zranilo ma to a preplakal som tyžden, potom prišlo obdobie hnevu, a už som ju ignoroval. Potom mi istý čas tvrdila že nikoho nemá a potom zas že jej mám dať čas že chce to skúsiť s niekým iným. Ja som to prekonal, a zmieril sa stým. Nevadilo mi ani že u mňa býva. O týždeň som ale už nevydržal a chcel vedieť pravdu, spýtal som sa ako to je a povedala najprv že má začínajúci vzťah. Povedal som jej nech sa k nemu nasťahuje a že už sa ma on o ňu starať a nie ja lebo ja som ju všade vozil, varil staral sa o ňu a ona mi ešte za to vynadala že som meškal. Tak následne povedala že nikoho nemá že si to celé vymyslela aby som jej dal pokoj.

Na druhý deň mi ale napísala že po tomto rozhovore sa chce odsťahovať. Chápal som to, bol som už zmierený. Potom som ostal po práci na káve a ona mi volala že mám prisť okamžite domov že kde som, nechápal som veď spolu že nič nemáme. Opäť sme sa pohádali, na druhý deň písala mi do práce že je jej tak zle že musí do nemocnice. Letel som domov, opäť sme sa pohádali a bila ma už hlava nehlava až si poranila ruku. Šla s tým na vyšetrenie a vyhrážala sa mi políciou.

O deň už bola s tým chlapcom na výlete a ruku mala podľa fotiek na insta už úplne v pohode. Jemu do telefónu povedala, počul som to že som jej to urobil ja, že násilie.

Pár dni sa nič nedialo, ignoroval som ju, ona odišla že na tyzden preč, praca a že bude u toho chjlapce, že kedže ja sa nechcem po práci vraciať domov nechýba mi. Po jednom dni sa ma pýtala či chcem vo vzťahu pokračovať. Napísal som jej čo mi vadí: bitky, neustále kontroly, nemôžem sa venovať veciam ktoré mám rád, neúcta. Rovnako žijú moji rodičia, napísal som že nebudem žiť ako oni. Napísal som že ak sa to nezmení nechcem byť s ňou. Prišla do hodiny domov a vášnivo sa so mnou milovala, úplne sa zmenila. Doma začala pratať, variť nenadávala mi, bola v pohode ako na začiatku. Povedala že s tým chlapcom nič nemá že si to vymyslela že čakala či o ňu budem bojovať.

Mali sme každú noc sex ale ja nie som úplne ok s tým čo sa stalo a cez víkend som v sexe zlyhal. proste mi nestál úplne a nedokončil som sa. Stalo sa to viac krát, nechápem prečo. Opäť mi to vyčítala že som gay alebo frigidny alebo ju nemilujem. Už 3 dni ma opäť odstrkuje a nechce. Ale inak všetko ako v poriadku. Mne to nedalo a keď bola preč prezrel som si jej správy s tým chlapcom. Viem nemá sa to ale chcel som vedieť pravdu. Podľa správ a toho čo si písali je on do nej extrémne zamilovaný ako ja na začiatku, miluje ju a písal jej to, podľa textu vtedy čo spolu boli na výlet vtedy keď sme boli veľmi pohádaný , pred mesiacom, vtedy keď tam spala prvé noci tak sa spolu vyspali. Podľa textu čo som čítal ona bola z neho úplne hotová. Písala mu že to bolo možno najúžasnejšie v jej živote.

On jej písal ako ju miluje ako im je spolu úžasne. Ako miluje ju bozkávať a spať s ňou. Neviem čo všetko sa tam dialo. Ja som bol zmierený že je koniec prečo ale si ma získala naspäť prečo sa vrátila a opäť ma namotala a opäť k nej cítim silnú lásku a trápim sa. A teraz keď som toto zistil je mi zle ako nikdy v živote, taký hnusný pocit na hrudi, bolesť. Ona si s ním stále píše, v centre mesta ma nechce chytiť za ruku, len v inom meste. On jej stále píše ako ju chce ako mu chýba a ona za ním chodí, neviem čo sa tam deje. Posiela jej zamilované správy. Chodia k nemu aj na wellness a podobne. Akoby žila už v dvoch vzťahoch. Ona mu tam pred mesiacom napísala že som jej ex že spolu ešte bývame a on že to chápe. Prečo ma ale získala späť a vrátila sa, o čo jej ide? Čo by ste teraz robili vy na takom mieste? Ja neviem, nemôžem to na ňu vybaliť len tak, dôkazy mám získane nečestne. Iné zatiaľ nemám, len nepriame. Ok s ním zažíva to čo so mnou na začiatku, on ju môže vziať na nové miesta ukázať jej nové veci, ja musím teraz veľa pracovať, kvôli spoločnému životu a bývaniu a nášmu vzťahu som vzal pôžičky, ona študuje a nepracuje. Neviem o čo jej ide, prečo mi už nedala pokoj keď si našla niekoho lepšieho. On je Poliak ale žije tu asi v nájme o mesto ďalej od nás. Čo si o tom myslíte?

Včera som jej povedal že o všetkom, kričal som na ňu do telefónu a povedal že sa s ňou nebudem deliť a je koniec. Ona vypla telefón potom zapla, hádali sme sa. Po práci ale prišla opäť milučká, že poďme na pivo, ja som to začal preberať ďalej a jediné čo priznala že mu dala pusu, inak všetko zatĺkala ako sa dalo a klamala ako sa dalo. Teraz sa chová akoby nič.
beardie
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Re: Priateľka ma ďalší vzťah s iným

Príspevok od používateľa beardie »

Vitaj na fore

Keďže je to tvoj prvý post, tak ti nenapíšem, že si debil

Pomôž jej odsťahovať sa a pretrhaj s nou všetky kontakty
Muffi
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Muffi »

Rozísť sa definitívne, odsťahovať sa od nej, nedať jej novú adresu, bloknúť kontakty cez sociálne siete a číslo, nájsť si normálnu ženu, alebo hoc aj nie, ale určite je lepšie byť sám než takto (ak je všetko pravda, ako to píšeš). Problem solved, tam nie je žiadna iná cesta.
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

a este by som siel na vysetrenie na pohlavne choroby
kompi
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa kompi »

ako ked toto neni fail. tak si narazil na tazkeho psychopata a cim skor sa jej zbav lebo to nemusi skoncit dobre.... lenze ano ona ti urobi cirkus vynada a potom ti predvedie peckovy sex preto sa nevies odputat. No ver mi nestoji to zato.... Beardie ma pravdu aj stym vysetrenim na pohl. choroby :) Aby si nebol prekvapeny ktohovie skym vsetkym spala tymto zenam ked je*** pretiahnu aj posledneho cigana na ulici.....
Peter244
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa Peter244 »

Ja viem všetci máte pravdu ja to viem čo je zač a proste ako to urobiť lebo ona vie ako na mňa, ja kým pri nej nie som tak jej dokážem do telefónu povedať že končíme alebo napísať ale keď prídem domov ona ma zmanipuluje a nezmôžem sa na to, ako to prekonať?
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Pilifo »

Proste prídi domov s tým rozhodnutím, že žiadne argumenty ani jej plač ťa nemôžu presvedčiť o tom, že to má ešte zmysel. Na žiadny rozlúčkový ani iný sex už nekývni, pretože očividne je toto jedna z jej zbraní, ktorými ťa vie manipulovať.

Alebo ak na toto nemáš gule a nemyslíš si, že si schopný to spraviť, tak sa skús na istý čas presťahovať k nejakému kamošovi alebo rodine a hľadaj si nové bývanie, prípadne svojej (ex)frajerke napíš, nech sa odsťahuje ona, ak je nájomná zmluva písaná na teba. A definitívne sa s ňou rozíď cez telefón alebo správu a potom sa s ňou v žiadnom prípade neskús stretnúť. Ak bude chcieť pomôcť s presťahovaním, tak to nie je tvoj problém, odkáž ju na sťahovákov. Proste jej už nebudeš robiť žiadne ústupky a nijako jej pomáhať, je to dospelá osoba, mala by sa o seba vedieť postarať sama...

BTW, ak je pravda všetko, čo píšeš, tak tá osoba je poriadny psychopat a ty by sa jej mal čo najskôr zbaviť v záujme zachovania tvojho fyzického a psychického zdravia!
kompi
Light Professional
Light Professional

no len aby este nemal prekvapenie nieco v style ze pride dajaky nabuchany chlapec domov a ho zmlati lebo ju bije podla mna pri nej to je viac ako mozne :)
aacid
Addict
Addict

Príspevok od používateľa aacid »

precitaj si svoj prispevok po sebe a snaz sa si predstavovat ze to pise niekto cudzi. co by si mu poradil? ved zije v totalne nenormalnom vztahu a ma z toho iba zlo.

chcel by si ty zit v takom vztahu?
baldorex
Addict
Addict

Príspevok od používateľa baldorex »

Ja som to nedokázal prečítať celé, zastavil som sa v polovici, pričom už prvý odstavec mi stačil.

Absolútne nezdravý vzťah, ak ti nevadí že je kur*a a ty si jej mopslík, tak aspoň to násilie malo byť pre teba impulzom pre okamžité skončenie vzťahu a celkovo komunikácie.
javatar
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa javatar »

Peter244 napísal:Ja viem všetci máte pravdu ja to viem čo je zač a proste ako to urobiť lebo ona vie ako na mňa, ja kým pri nej nie som tak jej dokážem do telefónu povedať že končíme alebo napísať ale keď prídem domov ona ma zmanipuluje a nezmôžem sa na to, ako to prekonať?
To znie ako emocionalna zavislost, slecna je dobre psycho, mota si okolo prsta vsetkych.

Ak jej nedokazes povedat nie priamo tak vsetko priprav tak aby si ju mohol ghostnut.

Potom striktna izolacia. Ked sa z toho dostanes tak ti dojde aky si bol debil (toto uz nie je tvoj prvy post tak sa nemusim obmedzovat ako Beardie :P )
CheZteR
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa CheZteR »

ja by som jej pobalil všetky veci a odniesol k nemu, keď ju chce tak ju tam má, nech sa páči a dovidenia, nebuď debil, nebuď mäkký, buď chlap, veď s tebou zametá ako s hovnom, sex s ním jej vyhovuje ale asi býva v diere tak chce bývať s tebou
Filip87
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa Filip87 »

Tak toto je už moc. To si necháš? Ako ti radia chalani, utekaj preč, alebo jedného dňa ju pekne vysťahuj.
deszka3
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa deszka3 »

Tak toto je extrem :D Uz v polovici som si povedal, ze ti musi hrabat, ze si ju este neposlal do p*ce. Ja sa povazujem, za cloveka, co dokaze vela odpustit, ale toto je vazne extrem. Ona je buduca psychopatka a ty blbec, co si to nevsima.
kompi
Light Professional
Light Professional

aka buduca? uz davno je psychopatka
ako ja verim tomu ze tato tema je len fejk
starysomar
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa starysomar »

Alebo je autor totálny pablb...
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Mas ju az moc rad a preto by si jej odpustil asi vsetko. Teda bitky, neveru, lajdackost. Ak ta to tesi, naplna a si spokojny s takou zenou, tak kludne pri nej ostan. Kedze si zalozil temu na fore, ta sa potrebujes vyrozpravat a pocut asi 20 nazorov ludi, ktori ti zhodne poradia, ze sa mas rozist s nou, lebo nie je normalna. Zrejme mas strach sa o tom rozpravat s kamaratmi, pretoze sa bojis povedat im, ze ta bije a podviedla. Pretoze by sa pozerali na teba akk na blbca. Lenze ty ten blbec skutocne si, prepac. Cim skor to pochopis, tym lepsie pre teba.
starysomar
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa starysomar »

Môjho bývalého kolegu zabili žena s dcérou... Tiež ich mal rád...
DEVZYO1G
Addict
Addict

Príspevok od používateľa DEVZYO1G »

niektori tu teda predvadzate krasny victim blaming
Blastbit
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa Blastbit »

Peter244- priatelka je manipulatorka aj hysterka v jednom, rozíd sa s nou, iné riešenie s nou neexistuje a nech sa vláči s kým chce, to už bude jej problém, pošli ju do faku. No jednoducho sa jej vzoprieť a nebyť handrou.
Napísať odpoveď