Filmy, ktoré ste videli v poslednej dobe

Čo beží v kine, rádiu, tv...?
Trussardi
Darca
Darca
Používateľov profilový obrázok

Re: Filmy, ktoré ste videli v poslednej dobe

Príspevok od používateľa Trussardi »

Prazske orgie (2019) - cakal som lepsi film strasna nuda 3/10
R1k1nko
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa R1k1nko »

Palm Springs (2020)

tuto neni o com !! tento rok za mna best komedia !!! plus ta herecka ja ju milujem aj ked kkt TED ju zabil ci Barny ? ja neviem no umrela tam .. aale ma zuby ako ja :) a cekoval som to asi cca po pol litre borovicky ... mozno preto davam 10/10 ... ale dnes rano som to len tak rychlo pretocil a suhlasim ! je to pecka
a ANDY to vie .. cekni
begbeee
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa begbeee »

Duel 6/10 bože moj, Woody Harelsson, raz hore raz dolu

Terminator Temny Osud 8/10: Toto je jako keď prevaríš vrecko čaju druhýkrát (Judgment Day), ale všetko funguje.

The Nun asi starnem dopce, ale bola to blbost
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

Palm Springs sa mi pacil, taka feel good oddychovka

The Nun som sice nevidel, ale videl som Zitronovu "analyzu" filmu a stacilo mi (odporucam cely jeho kanal, chalan je mega)
aacid
Addict
Addict

Príspevok od používateľa aacid »

ja som celkovo jamesa wana a jeho "wanaverse" nikdy nemusel. preslavil sa vdaka Saw (co sice nebol zly film, ale strasne overhyped a tych dalsich 18 ci kolko pokracovani si isto nezasluzil) ale potom uz robil len same blbosti. conjuring a vsetky jeho pokracovania a spinoffy su podla mna strasne vanilla sracky ktore si nezasluzia byt nazyvane horrorom. neoriginalne, nezaujimave, bez atmosfery, postavene na lacnych lakackach.
su to filmy na ktore chodia pubertacky do kina ked sa chcu "bat"...

naposledy som spravil tuto chybu pri conjuring 2, ked ma jedno dievca presvedcilo na to ist do kina. strasny duch terorizuje britsku rodinku a manzelia warrenovi ich musia zachranit. pritom realne ten duch nikomu neublizil, v celkom filme nebola jedina smrt a za cely cas som nemal ani chvilocku pocit strachu o hlavne postavy, pretoze bolo totalne jasne ze sa nikomu nic nestane. a samozrejme sa nikomu nic nestalo. neni nic horsie ako horror pri ktorom sa nebojis.
CheZteR
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa CheZteR »

TENET
5/10

taký klon Mission Impossible a Inception, akurát že to nefunguje,
Nolan servíruje akčnú scénu za druhou, divák nemá možnosť vydýchnuť a vstrebať čo sa deje, tie časové paralely pre mňa neboli vysvetlené dostatočne a našiel som v tom množstvo dier

na druhej strane vizuál a zvuk perfektný, videné v IMAXE
ale druhý krát si to už nepozriem, na rozdiel od Inception alebo Interstellar

PS: Pattison to zahral výborne, teším sa na Batmana
Gothar
Moderátor
Moderátor

Príspevok od používateľa Gothar »

Tenet: https://www.csfd.cz/film/693159-tenet/prehled/
Ja to vnimam opacne, po dlhej dobe tu mame poriadny akcny film, ktory nie je iba bezduchou oddychovkou. Treba sledovat dej a kazdy dialog ma svoj zmysel, no aj tak je vdaka casovym liniam asi potrebne vidiet film druhykrat. A tak ako mi pri Interstellar vadilo opakovane vysvetlovanie toho co sa deje, tu mi trochu vadilo ze sa vysvetlovalo utrzkovito. Ale to je jedina slabina celeho filmu.
Akcne sceny su natocene vyborne a hlavne bez digitalnych efektov a zeleneho platna. Dlho som si neuvedomoval preco sa to tak dobre pozera a az potom mi doslo ze je to vdaka tomu ze ma nerozptylovali nepodarene efekty.
Film nema hluche miesto, tych 150 minut zbehlo ako voda, ale je narocny na pozeranie pretoze si treba pamatat veci podobne ako to bolo pri filme Memento.
90 %
CheZteR
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa CheZteR »

veru tie akcne sceny boli paradne, ved v londyne na premiere bol inkognito aj tom cruise :D
twardykamen
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa twardykamen »

Tenet- za mna skvele. Od uvodnej sceny som vedel, ze to bude ono.Napätie od zaciatku po koniec.Po dlhom case film, ktory mam chut si pozriet znova. 9,5/10
zuzanuska
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa zuzanuska »

Nová doba prináša nové problémy. Film o internete, sociálnych sieťach, o tom, ako to celé vzniklo a dávať pozor, aby to zle nedopadlo.

THE SOCIAL DILEMMA- https://www.imdb.com/title/tt11464826/
lekoklatik
VIP
VIP

Príspevok od používateľa lekoklatik »

Little Miss Sunshine
Okej toto bola celkom sranda :D
Dobre zahrane, dobre napisane. Pri konci som sa trosku hanbil za to ako sproste sme sa ludia vyvinuli ale vsetko dopadlo dobre :)
Little Miss Sunshine.jpg
Me and Earl and the Dying Girl
Velmi pekny smutny, zabavny film. Skvely kusok
me and earl and the dying girl.jpg
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Mňa Tenet trochu sklamal. Teda, film to bol naozaj dobrý, to je bez debaty. Aj napriek tomu, že mi prišiel zdĺhavý, tak tie dialógy mali zmysel a fakt to nepôsobilo lacne. Absencia ZImmera nevadila, hudba bola aj tak pecková, niekoľko krát zimomriavky v kine. Technická zápletka super, potenciál parádny, a čítal som plno názorov, že ten film zlyháva práve na tom, že sa v tom nedá zorientovať. Vôbec nie, v tých "časových" linkách sa dá celkom dobre orientovať, celé to funguje super, niektoré scény sú naozaj jedinečné (doteraz nevidené veci), a dokonca boli aj z obyčajného záberu pusteného odzadu bez nejakých trikov schopní spraviť efektne vyzerajúcu scénu. :D

Čo mi teda vadilo? Dej. Ja som do konca filmu nebol schopný pochopiť motivácie postáv. O čo tam vlastne išlo, čo chceli spraviť, prečo chodili kam chodili, prečo robili to čo robili, naozaj som bol málokedy takto stratený v konaní postáv. Nerozumiem kam smerovali a čo chceli docieliť.

Ja by som to zhrnul asi tak, že sa mi to nepáčilo z toho dôvodu, že ak by tam miesto protagonistu bol Daniel Craig a občas tam zaznela znelka, tak prísahám, a to bez akéhokoľvek preháňania, uverím že to je nový James Bond. A keďže ma ani jedna jediná Bondovka nebavila, to bude asi dôvod, prečo ma tento film nevzal. Návštevu kina ale neľutujem.

Za mňa slabších 7/10.
Gothar
Moderátor
Moderátor

Príspevok od používateľa Gothar »

Motivacia postav bola vysvetlena uplne na konci v zaverecnom dialogu. Tiez som si pocas filmu hovoril ze je to divne a nechapem preco to robia, ale na konci sa to vysvetlilo a bol som spokojny.
twardykamen
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa twardykamen »

The Devil All the Time -ake skvele, drsne prekvapenie.Vynikajúca temná dráma z dielne netflixu.Tak trosku mi to pripomenulo Blue Ruin. Pomalsia generacna drsná dráma o vplyve nabozenských fanatikov a pomste. 9/10 (opat skvely Pattinson)
https://www.csfd.cz/film/727430-dabel/prehled/

Teorie tygra- pohodova ceska komedia o uteku z podpapucnictva.7,5/10. Konecne som si to pozrel
Napísať odpoveď