Absorpcia potu - hlava

O športe...
host5
Expert
Expert
Kontaktovať používateľa:

Absorpcia potu - hlava

Príspevok od používateľa host5 »

Zdravím,

pri zvýšenej fyzickej aktivite mám problém, že zo mna doslova leje. Dosť sa potím na hlave a hľadám niečo kvalitné, nejakú čelenku alebo neviem čo sa ešte používa. Malo by to by schopne absorbovať čo najviac potu.

Vedeli by ste mi niečo odporučiť, prípadne poradiť aký materiál najlepšie absorbuje čo najvačšie množstvo potu?

Ďakujem
gogo956
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Re: Absorpcia potu - hlava

Príspevok od používateľa gogo956 »

najlepsie asi z frote materialu, vyskusaj a uvidis ci je o pre teba ok, ak nie, skusis z ineho materialu
host5
Expert
Expert
Kontaktovať používateľa:

mam objednane tak dam vediet potom.
CrazyJerry
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa CrazyJerry »

Ak sa chces na danom mieste prestat potit uplne, tak DRICLOR.
Par pouziti a konkretnom mieste z teba nevylezie ani kvapka.

Edit: samozrejme to nie je trvale riesenie, neprestanes sa potit na cely zivot.. Po case sa to vrati do normalu.
host5
Expert
Expert
Kontaktovať používateľa:

Driclor poznam, to by som si musel namazať na celú hlavu :D... a to by som na hlavu asi nedal. Niekedy som to pouzival v podpazuši a presne ako píšeš, po tyždni ani kvapka potu. Prislo mi to ale ako strašna chémia a prestal som to používať. Prešiel som na Vichi deodorant čo dúfam, že je menej chemický.

Pri fyzickej zaťaži mi ani nevadí, že sa potím ale v poslednom čase hrajem VR beat saber a po 5pesničkách je cely set mokry takže, snažim sa prísť na nejaké riešenie ako zabrániť potu kontakt s headsetom.
yoggy

Príspevok od používateľa yoggy »

Potenie s VR je normalne. Kup si co najviac vymenitelnych "hubiek" a ked uz bude velmi premocena, tak ju daj vysusit a daj si druhu. :mrgreen:
host5
Expert
Expert
Kontaktovať používateľa:

Mam oculus rift S a objednal som tie okolo oči. Ale potreboval by som ešte nejaku na to čelo, tam ma oculus rift S tiež hubku ale nenašiel som na nete, že by sa to dalo meniť.
yoggy

Príspevok od používateľa yoggy »

Aha tak na rifte je to tusim nevymenitelne. Na beat saber atd sa viac asi odporuca vive, kde to vies menit.

Tak si kup celenky (sweatband) za par supov z aliexpressu a budes to menit kazdych par minut. :) Nenechavaj to len vyschnut, ale daj to aj prat, inak budes mat akne atd na tych miestach.

Inak ja som si myslel, ze beat saber je narocny pokial som neskusil box :lol:
*****HERO*****
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa *****HERO***** »

tak to skus stolny tenis, ja som nevladal dychat uz po 3 setoch proti realnemu cloveku ...

co sa potu tyka, tak ja to riesim tak, ze mam uterak po ruke a davam si asi kazdych 20 minut prestavky aspon na utretie ksichtu .. a samozrejme klima + vetrak nasmerovany rovno na mna na plne obratky
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa guess.whoo »

normalna celenka je najlepsia
martinmolnar
Novice
Novice

Príspevok od používateľa martinmolnar »

Nejaká funkčná čelenka, ako napísal guess. Imho materiál robí veľký rozdiel. Keď idem behať v normálnom tričku, spotím sa, je to mokré, je mi zima, úplne na hovno. Keď mám funkčné veci na sebe (používam UA) tak to pot niekam odvedie. Keby si sa potil nadmerne vo všeobecnosti, tak skús toto //reklama vymazana mám to na nohy a funguje perfektne.
host5
Expert
Expert
Kontaktovať používateľa:

tak davam update. kupil som frote celenku a zatial som spokojny....kupim ešte 2-3 na vymenu a super.
Napísať odpoveď