Nový vzťah, alebo nie je?

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
Peter244
Amateur
Amateur

Nový vzťah, alebo nie je?

Príspevok od používateľa Peter244 »

Sme mladí. 25, 27. Ja po vzťahu ktorý skončil katastrofou, ona vraj ešte nikoho nemala. Už dva mesiace sa stretávame, chodíme spolu na výlety, sami. Ona je opak bývalej, je mi s ňou úžasne, už viem aké vlastnosti ženy sú pre mňa vhodné. Ja sa ale v nej nevyznám, a neviem či ma naozaj záujem alebo nie. Chodíme teda veľa na výlety. Poznal som ju už z pred bývalej a už pred tým sa mi páčila potom ma zbalila bývalá. Naozaj, zbalila ma výzorovo krásna baba, sama. To skončilo zle, žili sme spolu ale ona bola strašne hysterická a držala ma v klietke. No a teraz odkedy chodíme všade s touto babou tak hneď som vedel že si s ňou viem predstaviť vzťah ale nechcel som tlačiť na ňu tak postupne som jej prejavoval city. Ľahké pohladenie, pusa na líce. Na Silvestra prvý bozk. Dnes sme sa boli kúpať, hodiny som ju hladkal, boli pusy a tak bolo krásne.

Ale ona nikdy nič intímne neinicializuje, ale ani sa nikdy neodtiahla dotykom, puse. Teda ak by nemala záujem, tak by podľa mňa so mnou netrávila toľko času sama na takýchto aktivitách a dala by najavo nezáujem už pri dotykoch. Ale chýba mi tam tá spätná väzba.

Pár krát už u mňa spala ale nič sa nestalo, maximálne som ju hladkal. Keďže ma zbalila bývalá a jediná priateľka tak s takýmto správaním skúsenosť nemám. Tam to šlo samo, ja urobil prvý krok a hneď som videl že mám zelenú a v podstate sme sa hneď milovali.

Teraz netuším ako ďalej, aký ďalší krok urobiť aby som zistil či mám ďalej zelenú alebo ma ma naozaj ako kamaráta. Všetci známi sú na tom že sme pár. Nedávno sa nás to pýtali či sme, ja nevedel ako reagovať, lebo to bolo ešte pred pusami, ona sa len usmiala a tiež nevedela ako reagovať. Mne sa veľmi páči a mám o ňu veľký záujem, je presne taká povaha aké dievča chcem, he to čistý opak hysterickej ženy.

Keď sa lúčime teší sa ako krásne bolo, ďakuje že bolo úžasne, dám jej pusu na líce a ide domov. Je taká nedostupná v puse na pery, len niekoľko ich bolo. Na Silvestra o polnoci a dnes pri kúpani vonka.

Tak poraďte ako čo urobiť teraz? Všade sa hovorí že je treba robiť činy a nehovoriť veci priamo lebo dievča stratí záujem a tak. Ako zistiť či ma chce viac ako kamaráta?

A ešte jedna vec, na výlety ma nevyužíva, všetko platíme na pol, dokonca ona platí aj viac, lebo chce.
gogo956
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Re: Nový vzťah, alebo nie je?

Príspevok od používateľa gogo956 »

v tom veku este nikoho nemala? bud to nie je celkom pravda, alebo ak ano, tak by som sa nad tymto faktom na tvojom mieste trosku viacej zamyslel. S takymto typom si v posteli moc neuzijes, otazkou uz len zostava, ci ti to bude vadit alebo nie. Ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju..
Apropo, nehovorim ze je to tvoj pripad, ale mam znamu ktora nemala nič s nikym az do cca 28rokov, nikdy s nikym ani nechodila. Potom jej zrazu trnklo ze by chcela deti, tak si narychlo nasla chlapika, zobrali sa, dve deti,nasledne poziadala o rozvod a dnes zije s inou zenou. Proste potrebovala niekoho na tie deti. Daj si pozor, je nezvycajne ked zena v takomto veku nema skusenosti s druhym pohlavim.
starysomar
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa starysomar »

Máš nádej na ideálnu partnerku - ak si to nepokafreš :)

(Z jednou takou žijem 35 rokov, pravda - nie vždy všetko bolo ideálne...)
maiikY
Medium Expert
Medium Expert

Príspevok od používateľa maiikY »

Ja s mojou priateľkou som istým spôsobom zažil niečo podobné. 20 ročná baba, nikdy žiadny chalan nič, so mnou sa dokonca prvý krát bozkávala.. zo začiatku bola taká bez iniciatívy, lebo nevedela čo to je a nikdy to nezažila, nechcela sa najprv bozkávať len jedna pusa a objala ma.. ja som však neustúpil a “nútil” som ju do bozkávania nech sama vidí že to je v pohode, teraz to už je úplne normálna vec pre ňu. Tak isto v posteli, nepoznala to, nevedela čo to je aké to je.. vyskúšala a teraz mám pocit že je viac hladná ako ja :D každopádne ak máš o ňu záujem a očividne aj ona o teba, nepokaz si to a pomaličky si to u nej buduj. Napríklad jej daj bozk a potom jej povedz že ešte, že sa chces bozkávať a ak bude súhlasiť bozkávaj ju a ak nie tak to skús znova neskôr. Ona sa časom uvoľní pri tebe zahodí zábrany a bude z nej potvora :D
zuzanuska
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa zuzanuska »

Možno je hanblivejšia, alebo je viac introvert. Tiež poznám dievčatá, ktoré mali prvý vzťah v približnom veku a aj s dotyčným zostali, bola svadba atd. Nie všetci sa potrebujú vybúriť a veľa skúšať.
starysomar
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Moja mala 23, tiež nikto predo mnou. Tiež bola hodne opatrná spočiatku, bála sa sklamania. Po svatbe tiež bola prvé roky hodne "hladná". Navyše sme prvých 5 rokv akosi nemohli mať deti. Máme dve - už sú dospelé. To chce kľudný prístup.
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

To bolo pred 30 rokmi, teraz je situácia iná
Peter244
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa Peter244 »

Ja mám o ňu naozaj vážny záujem, nie len pobavenie len ako to nepokaziť? Nejaké rady? Ja mal len jeden vzťah a to úplne odlišnú babu. Introvertka mi neskutočne vyhovuje, nepotrebujem už tú šialenú vášeň aj tak to skončí zle. Radšej takéto zlatíčko.
starysomar
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Môj názor:
Otvorene a úprimne jednaj s ňou - a VYSER sa na VŠETKY RADY tu, kamarátov, rodiny :)
CrazyJerry
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa CrazyJerry »

No urcite musis postupne posuvat uroven. Ty musis byt ten iniciativny, lebo ona je az moc pasivna. Takze nabuduce ked pojdete von, tak hned na privitanie jej skus dat pusu, napriklad.
Ak bola "pusa na pusu" a nevadilo jej to, tak nie ste kamarati.
Napísať odpoveď