Kreslo k pocitacu

Ak plánujete kúpu HW, SW, elektroniky..., tak si skúste nechať poradiť...
Daniel9911
Medium Professional
Medium Professional
Používateľov profilový obrázok

Re: Kreslo k pocitacu

Príspevok od používateľa Daniel9911 »

Ja mam celkom fajn skúsenosti aj s obchodom idea-nábytok.sk, keď som hľadal náhradné podrúčky (po záruke sa zlomili) a nemali problém mi poradiť ani poslať, na moju smolu výrobca zmenili parametre kresla a náhradné podrúčky nepasovali. Osobne mne vadí napr. pri eshopoch, že nemajú nahrané návody na montáž ako jysk. Kde si vieš pekne pozrieť nie len ten návod, ale aj odporúčanie výrobcu napr. ohľadom maximálnej nosnosti, veľa predajcov buď ani nenapíše maximálnu nosnosť, alebo uvedie nesprávnu nosnosť.
Nadeo
Guru wannabe
Guru wannabe
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Nadeo »

Btw ja mam tu LARA VIP, a uz nikdy viac. Vydrzala pol roka, piest sa nafukuje sam od seba za dajaku chvilku, zadna cast sa neda zaseknut takze sa onu neda opriet.. a aj ked sa dalo, bolo to take neiste.
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

mam ju viac ako rok, piest sa mi neposunul ani nahor ani nadol ani o centi, viem to preto, lebo podrucku mam milimeter pod hranou stola a je tak stale
operadlo ma 5 roznych uhlov zaseknutia, pouzivam iba 2

mozno vadny kus?
Nadeo
Guru wannabe
Guru wannabe
Kontaktovať používateľa:

Nj viem ze ma 5 roznych druhov zaseknutia, ale ta packa uz vobec nefunguje a je to ako keby uvolnene stale. Skusim im napisat, ale posielat sa mi to nechce nikde.
DropDead
Addict
Addict

Príspevok od používateľa DropDead »

Napíš, otestuješ servis. Som zvedavý ako sa to vyrieši, každopádne nezabudni spomenúť, že na nej aktívne sedíš a potrebuješ ju.
Nadeo
Guru wannabe
Guru wannabe
Kontaktovať používateľa:

No dobry napad, ze som to mal spomenut :D. Teraz budem tyzden sediet na drevenej jak prepal

Dnes mi ju zobrali a prinesu o tyzden opravenu, bez dalsich nakladov, co je podla mna tiez v pohode riesenie.

Autoeditácia príspevku po 23 hod 2 min 52 sek:
Tak stolicku uz mam doma, vcera ju zobrali do kosic, dnes doviezli. Super pristup, samozrejme vsetko for free.
wladas
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa wladas »

Vidis a aku paniku si robil. Presne pre toto sa da tato stolicka povazovat na premiovu. Logicky to nemoze byt smejd lebo by nic ine nerobili len by takto lietali po ludoch.
Michael123
Light Expert
Light Expert

Príspevok od používateľa Michael123 »

Tiež mám problémy s Larou VIP (iné ako popisuje Nadeo)... takže som zvedavý, ako dopadne reklamácia.

@Nadeo: z akého obchodu si ju kúpil? Ďakujem.
DropDead
Addict
Addict

Z Vvmixu. Aké máš problémy?
Stanci57
Light Expert
Light Expert

Príspevok od používateľa Stanci57 »

Ahojte
rozmýšľam nad týmto kreslom lebo sa dá dvihnutý sedák až na 61 cm mate niekto take alebo skusenosti s nim ?
https://www.dxracer.sk/stolicky/stolick ... atkova.php

dali by ste mi prosím tu link na overenú stránku kde nieje problém s dodaním a ani prípadnou reklamáciou na tu stoličku Lara VIP bola mi tu odporúčaná poprípade kto by mi vedel poradiť čo vybrať minimalna vyska sedenia musi byt 55 cm aby som sedel tak ako sa má ďakujem
DropDead
Addict
Addict

Už si našiel najlepšiu stránku, Mercury-star, teda kancelarskestolicky.com sú za dxracer.sk.

Inak, ja proti DXR nemám nič, akurát maj na pamäti prípadné obmedzenia ako to, že priložené vankúše môžu byť prihrubé a nakoniec môžeš sedieť ešte horšie ako bez nich (ideálne by v takom prípade bolo odrezať kúsok peny z výplne). Podľa toho, ako sedíš ti môžu "krídla" na sedáku trošku zavadzať. Tvrdosť sedáka pri King by mala byť fajn (oproti Iron, tá je na väčšie váhy a museli to kompenzovať hustejšou penou = tvrdšou). A samozrejme len dvojročná záruka.

Inak, je možné, že vo Vvmixe by ti pán vedel aj vymeniť piest - po dohovore by možno bola možná výmena (neviem, prečo sa mi marí, že to kedysi mal aj v konfigurátore ale len sa mi niečo také marí).
Stanci57
Light Expert
Light Expert

A s Vvmixe by si mi akú stoličku odporúčal ?
DropDead
Addict
Addict

Pre tvoje potreby neviem, či sa niečo nájde, 61cm je dosť vysoko...viem, že Emagra X5/X5M na Zdravesedenie má možnosť pre vyšší piest (v kombinácii s F-mechanikou) ale taká X5M je už vo výbave skôr 350€.
Stanci57
Light Expert
Light Expert

ano 61cm je dosť vysoko ale minimum je 55 niečo medzi rozpočet tak do tých 370+/- nehlcem na tom nejak šetriť račej ušetrím na inom len chcem kúpiť fakt kvalitu a pripadni servis ak by sa pokazilo žiaden Merkuri market ASKO žiadne také lacne nepodarky
aviceN
Guru
Guru
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa aviceN »

Caute, potreboval by som poradit nejake kreslo ku pc, je to prevazne pre moju mamu (ja na tom mieste mam pc, takze bude to aj ako "herne" pre mna (najvacsia vaha co tam bude sediet je okolo 80-85kg, cize netreba nejaku rezervu 120kg, neplanujem priberat), lebo dost robi z domu a keby vam odfotim na com sedi tak sa zgrciate a opustite hojko forum...

Netvrdi ze to musi byt gamerske kreslo, urcite nechcem ist smerom dxracer pripadne nejaky blitzwolf, jej sa pozdava take to kreslo co tam ma pousuvne tie vankuse na chrbte typu:

https://diablochairs.sk/3720-latkove-he ... ize-cierne

Mne je to v podstate jedno, ja som sedel u kamosa na Albe Game Šéfovi VIP a bolo to v pohode ako si pamatam, cize ak bude nejaky argument, preco nie take to klasicke gamerske kreslo, nech to viem mame vyargumentovat, cenovy rozpocet kludne tak do 200-250 eur, moja vyska je cca 188cm, mama menej, neviem ci je to udaj co vam treba...

Dakujem
DropDead
Addict
Addict

Naozaj chceš stoličku od "firmy", ktorá žije životom koľko ™ toľko Adidas? Videl si ten popis? Je tam 28x, viac ™ majú už len na Aliexpresse.

Ak by nebolo tých ™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™, tak by som aj povedal, že reku skús, aspoň budeš beta tester a pokojne tak sprav, len je to lotéria, že ako pohodlné to bude, práve na to "nadzemský" by som sa nespoliehal.

Takže ak je taký Game Šéf VIP nudný, tak choď do toho. Aj reklamačky vyzerajú byť, že by mohli byť ako tak na úrovni. Stále lepšie ako Niceboy..
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

TM ako ochranna znamka, ktora sa spomina 28x na webe vypoveda nieco o kvalite stolicky??? Skus napisat nieco k veci ohladom stolicky, nie k ochrannej znamke.
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

aviceN
Guru
Guru
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa aviceN »

Ja som pridal odkaz ako "priklad" tych posuvnych vankusov na chrbte, nikde netvrdim ze presne toto kreslo chcem :) Je to len pre inspiraciu... Preto cakam bud nejaky argument ze mam ist do niecoho ineho....
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

aviceN: Vsak si dostal arugment, ze 28x TM znacka :D
Napísať odpoveď