Opäť sa v nej neviem vyznať

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
Peter244
Amateur
Amateur

Opäť sa v nej neviem vyznať

Príspevok od používateľa Peter244 »

Mne je 27 jej 26, ja introvert ona tiež, ale mám aj extrovertnú časť ona tiež. Ona precestovala časť sveta a ešte vraj nikoho nemala.

Takže po mojom rozchode sme sa po čase začali opäť stretávať, poznali sme sa dlhšie. Začali sme chodiť spolu na výlety, po horách a venovať sa spolu naším spoločným záľubám. Pre mňa by bola ideálna priateľka hneď som to začal smerovať von len z priateľstva. Dotyky, pusy na pery a podobne. Vyzeralo to sľubne ale stále mi tam chýbala taká iniciatíva aj od nej. Myslel na ňu, niečo jej dal malé, napísal cez deň, poprial dobrú noc, dobré ráno. Stále som ju všade volal. A prežili sme krásne spoločné výlety. Spolu hodiny v horúcej termálnej vode, hladkal som ju, bola pritúlená. No a potom keď som už naozaj nechápal ako to je, lebo mi chýbala spätná väzba ale nebránila sa dotykom, bozkom a podobne, som sa o tom s ňou porozprával. Povedala, že to vidí skôr na kamarátstvo, že ona ešte nevie sama čo chce, a chce cestovať a nechce nikomu ublížiť.

Samozrejme som ešte trošku bojoval ale potom to vzdal, von som ju už nemohol dostať, bála sa Covidu a tak. Ja som chodil všade s hocikým a keď išla s nami, choval som sa k nej pred nimi ako ku kamarátke. No a proste som k nej ochladol. Tak a teraz poslednú dobu už jej Covid nevadí a opäť ma vola a sme spolu denne skoro. A opäť mi pomotala hlavu, :D Pusa na pery, len my dvaja po nociach sa túlame po horách, lebo ja mám cez deň veľa práce. Ale teraz spala u mňa a ľahla si na druhú posteľ hlavou odo mňa. Proste je to také zvláštne, :D Každý hovorí ako sa k sebe hodíme, a podobne myslia si že sme pár ale ja neviem čo sme. Najhoršie je že za 3 mesiac chce odísť zas do sveta na rok. A ja jej mám opäť plnú hlavu :D Tak zvláštne sa chová, proste u inej baby viem že nič nemá záujem, alebo u bývalej som vedel jasne že má a mám zelenú. Ale tu neviem ako sa k nej chovať, či ako ku kamarátke, partnerke alebo niečo medzi?

Čo mám robiť poraďte,
fildinko
Light Professional
Light Professional
Používateľov profilový obrázok

Re: Opäť sa v nej neviem vyznať

Príspevok od používateľa fildinko »

Čaká na to že či preberieš iniciatívu? Ale podľa môjho skromného názoru .... Máte moc veľa rokov aby ste riešili tieto veci ako deti .. sadnite si a porozprávajte sa ... či to má pre vás význam ... ak sa zhodnete na nie, tak zbytočne nestrácajte čas a nájdite si niekoho iného. Toto mi príde ako strata času z oboch strán.
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Podla mna ti to jasne povedala. Chce odist na rok prec a pravdepodobne preto sa nechce citovo viazat. Ked si ju neozval, tak ta mala v hlave a chybal si jej. Teraz travi cas s tebou a je jej dobre. Lenze si uvedomuje, ze o 3 mesiace ma odist. Mozno to nie je o tom, ze ti nechce motat hlavu, ale skor ovtom, ze ju nechce pomotat sama sebe a potom by musela odist na rok prec.

Nadpis znamena co? Ze ste uz boli spolu, rozlisli ste sa a teraz sa zase stretavate ci ako?
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

Peter244 napísal: 19 feb 2021, 17:43Čo mám robiť poraďte,
fikni ju
Merco_
Professional
Professional

Príspevok od používateľa Merco_ »

Presne beardie, skús naaranžovať noc s ňou a ak ti nedá vyprdni sa na to.
gogo956
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa gogo956 »

Peter244

skus byt viacej iniciativny a ist na vec, tak ako pisu páni vyssie, ženy cakaju ze chlap bude automaticky ten aktivnejsi vo vztahu,inac sa nikdy nedozvies ako to naozaj myslí
CheZteR
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa CheZteR »

toto neskrotis, ona sa nechce usadit a mat priatela

je to taky ten typ ktory je rad kazdu chvilu inde, nechce sa usadit, citi ze je mlada a ma pred sebou toho vela, priateľ by bol pre nu kotva

podla mna si na nu naviazany a mal by si to brat volnejsie .. a upustit aj od bozkov, len to sam sebe zhorsujes

s touto povahou je horsie to, ak je pekna atraktivna, precestuje to svet a vsade bude mat romaniky... mam presne rovnaku kamosku, v kazdej riti ma znameho, kamosa, v marci jej napise Juan zo spanielska aby prisla, a ona prileti na 3 tyzdne, v aprili jej napise Joshua z Kanady a ona prileti, a tak dokola :)
zacala v 23, precestovala svet, teraz ma 33 a stale je sama... ale videla svet a ma paradne dobrodruzstva, kazdy sme iny a kazdy to vidi inak, pre niekoho znamena v 33 byt single premhrany zivot, pre nu to znamena zivot žiť :)
myslim si ze ta tvoja na tom bude podobne
Blastbit
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa Blastbit »

Peter244 - "Samozrejme som ešte trošku bojoval ale potom to vzdal, von som ju už nemohol dostať, bála sa Covidu a tak."
Bála sa covidu ale behať po zahraničí kde je Covid sa nebojí 8)
Suhlasim s chalanmi vyššie, tiež poznám takú ktorá rada behá po svete a máva romániky, nic záväzné, baba zachvilu bude mať 30 rokov.
A začala stým hned po strednej škole. Ked už mala frajera v SR tak na pár mesiacov, pretože potom mali vztah na dialku a vždy sa to rozpadlo.
fildinko
Light Professional
Light Professional

Blastbit napísal: 20 feb 2021, 12:10tiež poznám takú ktorá rada behá po svete a máva romániky, nic záväzné, baba zachvilu bude mať 30 rokov.
Asi každý z nás sa s takou stretol. Nedokázal som to pochopiť. Ale pravdepodobne je to tým že si neni ten správny, keby si bol pre ňu "ten správny" zabudne na celé cestovanie a chce byť s tebou.
CheZteR
Redeemer
Redeemer

keby si bol ten spravny davas vypoved balis batoh a ides na rok do pralesa spolu s nou :)
fildinko
Light Professional
Light Professional

A o mesiac v pralese by mu povedala že už nie je ten do ktorého sa zaľúbila :D .
CheZteR
Redeemer
Redeemer

tak ju j*bne krokodilom😂
Peter244
Amateur
Amateur

Najjednoduchšie vysvetlenie je asi to správne no :/ Po pravde som sa do nej veľmi zaľúbil. Niekedy sa stretnú tí správni ľudia v nesprávny čas. No, je to zvláštne, celé, každý nás má za párik, dnes jej kamarátka moja gratulovala akého má milého priateľa a nič nenamietala len sa usmieva. Ľudia nám gratulujú a tak k vzťahu a nič vtedy nenamieta. No je to dievča mojich snov a nechcem to pokaziť. Inak ona nemala ani nemá žiadne romániky, nemala nikoho ešte.
beardie
Redeemer
Redeemer

v 26 najvyssi cas s tym nieco robit, hlavne nech je to romanticke ;-)
maciatko99
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa maciatko99 »

Na co cakas? Bojuj alebo to nechaj tak a neplac.
Peter244
Amateur
Amateur

Mama mi poradila ju požiadať o ruku. Aby vedela že to myslím vážne a počkám na ňu. No neviem čo si o tom myslíte?
beardie
Redeemer
Redeemer

Pred kúpou auta je vhodné ísť na testovaciu jazdu
cORP.
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa cORP. »

Povedala, že to vidí skôr na kamarátstvo, že ona ešte nevie sama čo chce, a chce cestovať a nechce nikomu ublížiť.

toto ti musi stacit, nema asi s kym tak chodi von s tebou, rozumie si s tebou, no staci jeden clovek ktory ju zaujme a uz nebudes pre nu podstatny, to je zivot, hladaj inde
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Pilifo »

Peter244 napísal: 24 feb 2021, 9:04 Mama mi poradila ju požiadať o ruku. Aby vedela že to myslím vážne a počkám na ňu. No neviem čo si o tom myslíte?
Toto považujem za najhorší krok, aký by si mohol spraviť.

Za prvé, vzhľadom na to, ako divné to medzi vami je a aké sú jej budúce plány ohľadom cestovanie, tak je dosť možné, že by ti povedala nie. Za druhé, ešte ste spolu ani nespali, takže ani netušíš, či by vám to klapalo v tejto oblasti, ktorá je veľmi dôležitá pre väčšinu ľudí. No a za tretie, ste stále v nejakej prvotnej fáze vzťahu (ak sa to tak dá nazvať), takže vôbec neviete, či by vám to spolu klapalo dlhodobo. Najlepšie sa dá zistiť kompatibilita spoločným bývaním, kedy si uvedomíš, čo ti na bežných zvykoch toho druhého vadí a či si vôbec vieš predstaviť, že s takýmto človekom budeš zdieľať domácnosť a nebudeš ho chcieť každý deň prizabiť, pretože si budete liezť na nervy.
starysomar
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa starysomar »

Viem - a veľmi dobre si to z dávnejšiej minulosti pamätám - bolí veľmi a dosť dlho ...
No s odstupom času napíšem zrejme jediné správne riešenie - "Ďalšia, prosím".
Napísať odpoveď